Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

Nic mu nie dolega  :D  prócz mojego niezdecydowania czy sprzedac czy nie  ;)

Nie jestem obiektywny, bo znamy się już kupe lat, ale z czystym sumieniem każdemu będę polecał.

Jak już zdecydujesz się sprzedać, to daj znać - przekażę info dalej i może zostanie wśród znajomych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic mu nie dolega  :D  prócz mojego niezdecydowania czy sprzedac czy nie  ;)

Rozumiem kolegę. Mój mi się też znudził. Moja rada: jak są chętni sprzedawać. Nowe jest zawsze wrogiem starego B)

Edytowane przez Izotom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Płytki w piwnicy skończyłeś? :biglol:

 

:biglol: zostało tylko fugowanie. Nie, w trakcie jazdy będzie przygotowywać się do wykładu. Jednym słowem będę robił za szofera: jakoś muszę zasłużyć na prowadzenie XTeka :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla wszystkich z soboty ok 18.20-18.35 DK11 ja jechałem do Poznania srebrnym OBK  - okolice parkingu przy Golęczewie dla głosno bulgoczącej z naprzeciwka szybkiej imprezy, zdążyłem tylko usłyszeć, zauważyć że impreza, że niebieska i z kórnikiem, potem obtrąbiłem (chyba nie przestraszyłem ;-) ) w Suchym forestera skręcającego w lewo - mijałem prawym pasem,  a z Shella na Obornickiej widziałem jeszcze srebrną imprezę i zielonego forka oba jechały w kierunku Poznania - pozdrowienia dla wszystkich....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/subaru-forester-2-5xt-potwor-360km-C31548450.html

 

to nie jest auto burzum'a ? czy to ten drugi podobny, który stał w Kocar i widywałem go też na Os.Z.Starego/B.Chrobrego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Przy tej mocy i napędzie 4x4 auto rozpędza się do 100 km/h w ok. 5-6 sekund i wyprzedza przy tym większość Porsche (oprócz GT), Audi, BMW czy Mercedesów."

 

 

Czyli jednak stary poczciwy GTek najszybszy  :biglol: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wielkopolanów.Piszę z prośbą - przymierzam się do kupna imprezy N/A,konkretnie tej:http://otomoto.pl/subaru-impreza-4x4-4-wd-C32985775.html

Oglądał ktoś może to cudo? druga sprawa - chciałbym zanim sprzedam obene auto(mazda 323f BJ 1.5 ) przejechać się ,nawet jako pasażer takim N/A,w sensie'' jak to jedzie'' Co prawda na papierze impreza jest szybsza ale wolałbym nie ryzykować że zamienie siekierke na kijek ;-) bo drugą  opcją jest swap w obecnej mazdzie na 2.0 136hp

Pozdrawiam

Edytowane przez Bo_Lo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ta Mazda to oska to raczej zamieniasz kijek na siekierę - troszku inaczej tym sie jedzie. Nie pamietam: czy był w tych imprezach reduktor? Czy tylko w GX i kombi miały? Myśle ze 1.5 nie ma szans ale 2.0 w ośce to nie wiem... Na prostych moze tak ale z zakretami to moze byc na korzyści Imprezy zwłaszcza na szutrach, śniegu itp.

Edytowane przez Izotom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze jechac ja obejrzec,wtedy zdecyduje.chcialbym tez sie taka NA przejechac,bo GT jechalem,ale to inna bajka.kiedy i gdzie jest najblizszy spot w poznaniu?

 

Wysłane z mojego WT19i

Edytowane przez Bo_Lo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łe,to lipa troche;-) w mazdaspeed.pl spoty co niedziele o 19 mamy w CH malta i frekwencja spora jest.

Jutro akurat nie wyrobie bo popoludniowka:-(

 

Wysłane z mojego WT19i

Czy znalazlby sie chetny z Leszna lub okolic,obejrzec dla mnie impreze ,ktora stoi w tamtejszym komisie?

 

Wysłane z mojego WT19i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...