Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

No to mamy kolejny pretekst do spocika dzisiaj. Nasz forumowy kolega BigBen przyjechał swoim śmierdzącym nowością STI - nie żebym mu zazdrościł. Robimy spocik-niespodziankę na Kowarskiej. Się chłopak ucieszy. Godzina jak zwykle wieczorna :mrgreen:

 

P.S. Zapisywać się bo będę musiał za 10 aut sam pięć stów zapłacić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na rondzie nie ale z Marcinkowskiego na Pl. Wolności boka na kostce zapinałem srogo, aż z prawego padło pytanie "tak miało być?" odpowiedź mogła być tylko jedna... "no raaaczej...

nie" :mrgreen:

 

Oj tam, oj tam :shock: Tak się tylko upewniałam :lol: fajnie było :mrgreen:

 

-- Śr paź 05, 2011 12:29 pm --

 

No to mamy kolejny pretekst do spocika dzisiaj. Nasz forumowy kolega BigBen przyjechał swoim śmierdzącym nowością STI - nie żebym mu zazdrościł. Robimy spocik-niespodziankę na Kowarskiej. Się chłopak ucieszy. Godzina jak zwykle wieczorna :mrgreen:

 

Koniecznie! Trzeba sprawdzic, czy toto w ogóle jeździ :mrgreen: Zarząd jednomyslnie podjął uchwałę o uczestnictwie w tym wydarzeniu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód komisyjnie olany

 

O tak, granatowa wscieklizna miała przedsmak przyszłorocznego oblewania na Plejadach ;)

 

Chojny nie pił

 

Bzdura, oszczerstwo i obrzucanie błotem :evil:

 

Kawuche se wypił przepyszną, zagryzając surową rybą :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

się nie spostrzegłem, ze jakiś spot odbywa się... no cóż, przynajmniej nie uczestniczyłem w tej zbiorowej trzodzie na mieście...

 

no może trochę szkoda... :roll:

 

Masz szansę na dłuższy spot: niedziela 23.10 planowana jest orgia zbiorowa na trasie Poznań-Piła i potem seks grupowy na lotnisku w Pile. Wyjazd 7.30, zabawa w Pile od 9.00. Jeszcze w Pile nikt o tym nie wie - zrobimy im niespodziankę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos wyjazdu do Piły: jeśli ktoś naprawdę chce jechać to proszę o info do tego piątku. Wypada podać ludziom z Piły nieco wcześniej info ile nas będzie i czy w ogóle. Na razie tylko ja (czytaj idiota), jest chętny. Reszta widzę jak zwykle, czeka na sponsora :lol:

A ktoś się 16.10 wybiera na tptd? Czy tylko ja mam ochotę coś "zepsuć" w samochodzie? :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos wyjazdu do Piły: jeśli ktoś naprawdę chce jechać to proszę o info do tego piątku. Wypada podać ludziom z Piły nieco wcześniej info ile nas będzie i czy w ogóle. Na razie tylko ja (czytaj idiota), jest chętny. Reszta widzę jak zwykle, czeka na sponsora :lol:

 

Izotom - trening w Pile zawsze bardzo chętnie, ale niestety 21-23 mam zaplanowany wyjazd, więc nie dam rady. Daj znać o następnych terminach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...