Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

kurcze załuje-własnie wróciłem z Poznania i juz chciałem wpasc do was ale jakos...jakos nie dotarłem,może nastepnym razem dotre,fajnie by było poznać nowe twarze,a kiedy własnie taki spocik??trzeba cos wywinąc może tym razem na malcie na dachu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było strasznie, strasznie wieśniacko...

Jestem zachwycony! :mrgreen:

 

PS Tak, przez miasto było cicho i spokojnie, cicho pod zamkiem zwłaszcza, własnych myśli nie słyszałem :twisted:

 

PS Sprawdź stopy :wink: - prawego brak a lewy ledwo dycha 8)

 

Chyba jeden mi świeci stale, a drugi działa normalnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dziatki jak Wam tak wesoło to bijem kotleta dalej: wyjazd do Piły na trening? Powiedzmy 16.10? - zamienię Tor na miłą czeladź. Co, znowu: nie, bo to już jesień i tak daleko i w diabły wachy ... :twisted:

 

Postroofkee dla wszystkich od Kombinatora 8)

 

P.S. Intaczku, a Ciebie znowu wredoty zostawiły. Wybaczysz Misiowi? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja. Obwąchałem Twojego też :mrgreen:

a no widzisz czyli teraz juz wiem czym jeżdzi Aras_POZN-ps piekne felgi....to 18??

 

 

17'' OZ Racing Granturismo Evolution. Własnoręcznie doprowadzone do stanu fabrycznego :mrgreen:

 

 

Ale wiocha piękna wczoraj była :mrgreen:

Mina kolesia w Cooperze S, otoczonego rykiem Subaraków na Św.Marcinie - bezcenna :shock: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mr. Why będziesz bogaty... nie poznałem Cie :shock:

 

 

wyjazd do Piły na trening?

 

 

Jestem za 8)

 

No to się organizuje :mrgreen: No i już się zorganizowało: najbliższa zabawa w Pile w tą niedzielę czyli 09.10.11r. Kto się pisze? Kuć żelazo póki gorące!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, oj dawno nie byłem na spociku, oj zaskakująco dużo nas ! oj wiochy nie było bo nikt bokiem po rondach nie latał i na światłach się w centrum nie ścigał, oj palenia gumy nie było i chyba nie będzie, oj szkoda że moja propozycja skoków z podjazdu na parkingu została odrzucona.

 

Pozdrawiam.

 

P.S. Na parkingu w Plazie są czujki przeciw pożarowe ? Jak nie to można by grilla rozpalić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj wiochy nie było bo nikt bokiem po rondach nie latał

 

Na rondzie nie ale z Marcinkowskiego na Pl. Wolności boka na kostce zapinałem srogo, aż z prawego padło pytanie "tak miało być?" odpowiedź mogła być tylko jedna... "no raaaczej...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

nie" :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbliższa zabawa w Pile w tą niedzielę czyli 09.10.11r. Kto się pisze? Kuć żelazo póki gorące!

 

 

To dzień wyborów... musze jechać na wieś zagłosować. :?

 

Możesz zagłosować w Pile. Tylko sobie karteczkę załatw. Z resztą Ty lepiej nie głosuj bo jeszcze PIS wygra jednym głosem :roll: Ups, zdradziłem Twoją tajemnicę :wink:

 

Przy tym zakręcie trzeba uważać: któregoś deszczowego dnia zmusiłem kilku pieszych do ucieczki na chodniku, tak mnie tyłem wywaliło. Zawsze żałuję w takich sytuacjach, że nie mam kamery skierowanej na swoją facjatę: film pt. "Szczere zdziwienie kierownika zaskoczonego nieposłuszeństwem swojego samochodu bynajmniej nie spowodowane idiotyzmem wcześniej wymienionego" :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdradziłem Twoją tajemnicę

 

Ta to pół biedy, dobrze ze nie napisałeś że mam remap... na 190koni :mrgreen:

 

 

 

 

wwolny, zamiesciłem zdjęcia z data w pierwszym poscie tego tematu... tak dla potomnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...