Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

...bo tragedia jest u mnie...

 

 

chyba nie jest tak źle Panie life trendsetterze :mrgreen:

 

 

o20135.jpg

 

 

też mi się wydaje, że nie jest - wór pokutny w postaci t-shirta z tekstem przywdział :mrgreen: . Znaczy się ma facet dystans do siebie i za to szacun.

Ale za to bawara doqtorowa, to panie nie żarty - odelżone, zakubełkowane. Reszty nie oglądałem, bo zimno było :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tragedia to z czasami na oesie była ...a tak to nieeee :mrgreen:

Ale za to bawara doqtorowa, to panie nie żarty - odelżone, zakubełkowane

jeszcze trochę roboty przy tym jest...mam nadzieję że do końca lutego ogarnę wszystko i będzie pięknie :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tragedia to z czasami na oesie była ...a tak to nieeee :mrgreen:
Ale za to bawara doqtorowa, to panie nie żarty - odelżone, zakubełkowane

jeszcze trochę roboty przy tym jest...mam nadzieję że do końca lutego ogarnę wszystko i będzie pięknie :twisted:

 

Piszę się na prawy :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj zaliczyłem niespodziankę: zajeżdżam pod dom, zamykam klapę bagażnika a tu dziura w spojlerze dachowym :shock: Przypuszczam, że gdzieś oberwało autko bryłą lodu z dachu, a właściwie z reklamy przydrożnej pod którą zaparkowałem :evil:burzum, prawo serii trwa nadal ale przeszło na mnie - zabieraj z powrotem :wink:

 

Dla zainteresowanych: tu są wyniki z Żernik: http://www.ats-group.pl/index.php?optio ... &Itemid=33

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KWA :cry:

 

...oraz przejazdem długą prostą (gdzie można było rozpędzić się nawet do 120 km!)

 

JAK PROSTA ? JA TAM JECHAŁEM SLALOM W DRUGĄ STRONĘ !

 

Teraz rozumiem czasy... Gapa ze mnie, wszystko przez to, ze spoznilem sie na przejazd za Sławkiem. Jeszcze PKociałowi źle powiedziałem i pierwszy przejazd pojechał na wprost, a następne tak, jak ja.

 

 

Izotom, mogę jakoś pomóc z tą dziurą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KWA :cry:

 

...oraz przejazdem długą prostą (gdzie można było rozpędzić się nawet do 120 km!)

 

JAK PROSTA ? JA TAM JECHAŁEM SLALOM W DRUGĄ STRONĘ !

 

Teraz rozumiem czasy... Gapa ze mnie, wszystko przez to, ze spoznilem sie na przejazd za Sławkiem. Jeszcze PKociałowi źle powiedziałem i pierwszy przejazd pojechał na wprost, a następne tak, jak ja.

 

 

Izotom, mogę jakoś pomóc z tą dziurą ?

 

Zamiast tracić czas na popierduchy trzeba było grzecznie patrzeć jak inni jeżdżą :wink: Szczerze powiedziawszy, to jak na Twoje dwukrotnie dłuższe przejazdy, czasy są rewelacyjne :D Można powiedzieć, że z Ciebie jednocześnie Picasso i Kuba Rozpruwacz kierownicy :lol:

 

A propo dziury, to zamówiłem na allegro już jakąś używkę z UK - mam nadzieję, że lewą :lol: W przyszły poniedziałek o 12.00 montaż w Kocarze - wpadnij na kawusię, naleje osobiście 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast tracić czas na popierduchy trzeba było grzecznie patrzeć jak inni jeżdżą Szczerze powiedziawszy, to jak na Twoje dwukrotnie dłuższe przejazdy, czasy są rewelacyjne Można powiedzieć, że z Ciebie jednocześnie Picasso i Kuba Rozpruwacz kierownicy

 

No, dwukrotnie to nie, ale przyznam, że byłem maksymalnie wkurzony - naprawde starałem się i jak widziałem różnice 10s, to załamka - fakt, nawroty były nieudane, auto na szerokiej oponie się nie ustawiało do zakrętów, ale to 2-3s, a nie 10s. Trochę mi ulżyło, już myślałem, że te wszystkie treningi mogę sobie wsadzić.

Odniesieniem dla mnie są czasy PKociała, on, poza pierwszym przejazdem, jeździł tak jak ja - po nawrocie (koniec slalomu), zamiast rura do szykany, to slalom w drugą stronę.

 

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast tracić czas na popierduchy trzeba było grzecznie patrzeć jak inni jeżdżą Szczerze powiedziawszy, to jak na Twoje dwukrotnie dłuższe przejazdy, czasy są rewelacyjne Można powiedzieć, że z Ciebie jednocześnie Picasso i Kuba Rozpruwacz kierownicy

 

No, dwukrotnie to nie, ale przyznam, że byłem maksymalnie wkurzony - naprawde starałem się i jak widziałem różnice 10s, to załamka - fakt, nawroty były nieudane, auto na szerokiej oponie się nie ustawiało do zakrętów, ale to 2-3s, a nie 10s. Trochę mi ulżyło, już myślałem, że te wszystkie treningi mogę sobie wsadzić.

Odniesieniem dla mnie są czasy PKociała, on, poza pierwszym przejazdem, jeździł tak jak ja - po nawrocie (koniec slalomu), zamiast rura do szykany, to slalom w drugą stronę.

 

P.

 

Zaraz, zaraz, wszyscy jeździli slalom w drugą stronę po nawrocie pomiędzy hangarami. Przejazd był taki: z drogi dojazdowej w lewo, pomiędzy hangary, nawrót, następnie w prawo, slalom do skraju pasa, nawrót, slalom powrotny, prosta do szykan, przejazd przez szykany, do końca pasa i nawrót po wytyczonej drodze, następnie znowu szykany i łuk w prawo z wjazdem do drogi dojazdowej. Zastanawiam się gdzie Ty jeszcze upchnąłeś dodatkowy slalom, co Picasso? :wink: PKocial jeździł tak samo jak ja - sprawdzałem bo mi ktoś zarzucał, że źle przejechałem trasę (następnym razem będzie można wnieść protest po wpłacie 350 zł :lol: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slalom mozna bylo pojechac od prawej albo od lewej - jeden byl szybki, faktycznie mozna bylo miec pozniej ze 120km/h na szykanie. Drugi, jezeli sie zaczelo od drugiego slupka, byl ciasny i konczyl sie przeciwlegle do szykany.

 

W sumie niewazne, nastepnym razem przyda sie itinerer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowcę lub kierowniczkę niebieskiej Imprezy z zielonymi felgami, spotkanej dzisiaj ok. 9.00... chyba w okolicach Solnej albo Kościuszki czy Libelta... Nie pamietam dokładnie, gdzie, bo senny poranek był :D Kojarzy mi się, że chyba forumowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowcę lub kierowniczkę niebieskiej Imprezy z zielonymi felgami, spotkanej dzisiaj ok. 9.00... chyba w okolicach Solnej albo Kościuszki czy Libelta... Nie pamietam dokładnie, gdzie, bo senny poranek był :D Kojarzy mi się, że chyba forumowa.

 

Odpozdrawiam :mrgreen: . Forumowa, forumowa.Trzoda siedzi w widocznych miejscach, ale pomysł z felami okazał się niezłym strzałem :arrow: nikt takiej wioski nie pomyli z innym autem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slalom mozna bylo pojechac od prawej albo od lewej - jeden byl szybki, faktycznie mozna bylo miec pozniej ze 120km/h na szykanie. Drugi, jezeli sie zaczelo od drugiego slupka, byl ciasny i konczyl sie przeciwlegle do szykany.

 

W sumie niewazne, nastepnym razem przyda sie itinerer.

 

Powinno się zaczynać od drugiego słupka - po nawrocie. Wtedy trzeba było kontrować przed wyjściem na prostą do szykan. Ja tam dochodziłem do 100 km/h ale najazd na szykanę był dość stresujący i wymagał niezłego machania rękami żeby nadążyć ze skrętami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kierowcę lub kierowniczkę niebieskiej Imprezy z zielonymi felgami, spotkanej dzisiaj ok. 9.00... chyba w okolicach Solnej albo Kościuszki czy Libelta... Nie pamietam dokładnie, gdzie, bo senny poranek był :D Kojarzy mi się, że chyba forumowa.

 

Odpozdrawiam :mrgreen: . Forumowa, forumowa.Trzoda siedzi w widocznych miejscach, ale pomysł z felami okazał się niezłym strzałem :arrow: nikt takiej wioski nie pomyli z innym autem :mrgreen:

widzialem auto na SuperOesie-ladny kolor zaaplikowales moim felgom :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...