Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

moim zdaniem to wiskoza Ci śmierdzi

 

Z tego co piszą na forum to wiskoza nie moze smierdzieć bo jest w olejuw s krzyni czy coś i to nie smierdzi, chyba ze się całkiem rozleci. A mowiles jeszcze coś innego, chyba

 

A może byc ze niemal zabiłem sprzegło i ono juz zaraz umrze i tak do końca będzie smierdzieć ?

 

jmiciuk napisał(a):akurat miałem jeść bułkeMIAŁEŚ BUŁKĘ !

 

Myślałem że bedziemy jezdzić dopoki się nie sciemni i miałem trzy, jedną zjadłem. Nie pytałeś

 

 

Patrz http://www.youtube.com/watch?v=ESh6dOv7q30 w ok 1:30 na filmiku widać że niewiele mi brakowało by Ci dorównać :lol:

 

huzar105, Impreza była fajna, zabawa super i jeśli chodzi o naukę to tez chyba cośtam zaczalem jarzyć. Mi się podobało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są wyniki Nocki nawet się na listę załapalismy;)

2 min wykraczajace poza 30 minutowe dozwolone spoznienie pozbawilo nas 1 miejsca (1000 pkt karnych) :(

neutralizacja tych 2 minut spowodowana oczekiwaniem na oddanie karty na mecie nie przyniosla skutku.. heh

 

:) ale muzyczka byla pierwsza klasa co ? :)

paaa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są wyniki Nocki nawet się na listę załapalismy;)

2 min wykraczajace poza 30 minutowe dozwolone spoznienie pozbawilo nas 1 miejsca (1000 pkt karnych) :(

neutralizacja tych 2 minut spowodowana oczekiwaniem na oddanie karty na mecie nie przyniosla skutku.. heh

 

:) ale muzyczka byla pierwsza klasa co ? :)

paaa

 

Muzyczka była świetna :wink: ale co mnie ubawiło setnie jedna osoba mi dziś doniosła (własciciel skody) cytuje: "no gadałem z obsługą i mi mówili, że Subaru sobie nie radziły z powodu za dużej ilości śniegu na torze" - koniec cytatu . Nie wiem skąd mu się to wzięło:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są wyniki Nocki nawet się na listę załapalismy;)

2 min wykraczajace poza 30 minutowe dozwolone spoznienie pozbawilo nas 1 miejsca (1000 pkt karnych) :(

neutralizacja tych 2 minut spowodowana oczekiwaniem na oddanie karty na mecie nie przyniosla skutku.. heh

 

:) ale muzyczka byla pierwsza klasa co ? :)

paaa

 

 

Nieźle chłopaki dawali czadu! :-) Tylko towarzystwo jakoś się bawić nie chciało :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jmiciuk, to ja nie wiem. Guma też tak nie śmierdzi. A wisko, moim zdaniem, śmierdzi. Mógł to też być tylny dyfer. Trudno powiedzieć.

 

Mogłeś ciąć ten lewy 90, jak tam byś wjechał lewym przodem na ziemię to mogłeś sobie ustawić gazem auto do wyjścia. Ten następny lekki łuk, gdzie dwa razy wyleciałem w Drzewo "Piotr", też można było przelecieć lekkim bokiem. To właśnie było risky, bo tam było ciasno i zaraz za asfaltem lekko w dół, więc jak złapałeś śnieg, to już dupa.

 

Jak Cię wypluwa, możesz spróbować podciąć albo kopnąć lewą nogą hamulec (przynajmniej bez ABSu), dupcia się ustawi.

 

pozdrawiam,

 

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są wyniki Nocki nawet się na listę załapalismy;)

2 min wykraczajace poza 30 minutowe dozwolone spoznienie pozbawilo nas 1 miejsca (1000 pkt karnych) :(

neutralizacja tych 2 minut spowodowana oczekiwaniem na oddanie karty na mecie nie przyniosla skutku.. heh

 

:) ale muzyczka byla pierwsza klasa co ? :)

paaa

 

Muzyczka była świetna :wink: ale co mnie ubawiło setnie jedna osoba mi dziś doniosła (własciciel skody) cytuje: "no gadałem z obsługą i mi mówili, że Subaru sobie nie radziły z powodu za dużej ilości śniegu na torze" - koniec cytatu . Nie wiem skąd mu się to wzięło:D:D

 

No to juz jest bluźnierstwo! :wink: Może obsługa pomyliła marki ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uamzim, dlaczego serwis ? Myślisz, że płyn z wodą ? Jest dość świeży Castrol, regularnie wymieniam.

 

bo jak ktos zaleca cos, a sa rzeczy duze lepsze i tansze to cos nie halo ;-)

Przejdz na motulownie RBF, tak samo nie rozumiem pewnej polityki lania 15W50 lub 20w60 na zime ;-)

 

poza tym, to dymienie z tarcz nie wydaje mi sie byc zagotowaniem klockow, tylko woda, ktora w kontakcie z temp zaczela ostro parowac.. ale nie bylem, nie widzialem, wiec to tylko domysly

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezdzilem na motulu RBF, nie było nic lepiej, ale spróbuję jeszcze raz.

Tak, tarcze dostały wodę chyba, ale zastanawiają mnie dwie rzeczy:

 

1. Cały czas miały wodę i nic się nie działo. Nawet w głębszym śniegu itp.

2. Umarło hamowanie, typowo jak przy przegrzaniu - dohamowanie do zakrętu 4-3... i jade dalej, zamiast zwalniać, pedał w podłodze. Jutro zmienię płyn.

 

Może to to, że pierwszy raz od dawna jeździłem z ABS.

 

15W50 to ja sam leje, Kocar mówi, że za gęsty. Chociaż dzisiaj byłem szczęśliwy, że miałem 300V, a nie jakis szit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezdzilem na motulu RBF, nie było nic lepiej

nie ma lepszego plynu na ziemi jak RBF

2. Umarło hamowanie

na pewno nie ze wzgledu na plyn, ani przegrzanie itp...

 

Pojedz na myjnie reczna sobie kiedys, umyj kola.. pierwsze hamowanie to masakra- tak, jakbys nie mial hamulca..na 95% Ale jak pedal w podlodze to moze masz zapowietrzony uklad i gdzies Ci siedzi malutki babelek :) Zmien na RBFA, przeplucz uklad, i dobrze odpowietrz.. wlacznie z pompa ABS

 

za gesty jest 15W50- to jest dobry olej na tor, na dlugi dystans albo rajd Dakar ;-) w zadnym wypadku na Polskie warunki, chyba ze masz problemy z cisnieniem oleju :))) polecam 10w40 lub 5w40 300V

 

powodzenia burzum w naprawie autka, w razie czego sluze pomoca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Burzum wyłącz ABS po 1 , wpadł Ci pedał hamulca? na długo?hamulec wrócił?

 

Ty możesz mieć 15 W50 nawet zimą tylko rozgrzewaj silnik, w tych silnikach przy tym poziomie mocy masz 110 -115 C jak np po śniegu dajesz na relatywnie niskich biegach więc masz dodatkową ochronę jakby Ci tempa poszła do góry, chłodnica zalepiona śniegiem , zakopany w śniegu itd co się często zdarza...

 

Po klocki podjedź jak chcesz żeby hamowało mam coś odpowiedniego pokażę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PKocial, ja normalnie jeżdziłem bez ABSu, dopiero jak Tomek Płaczek wsiadł ze mną włączyliśmy ABS - fakt, jest łatwiej, ale i nieprzewidywalnie troche.

 

Podjadę po klocki - byleby hamowały bez nagrzania :)

 

Dzięki !

 

Piotr

 

-- 13 gru 2010, o 09:25 --

 

a temp plynu mialem kilka razy na warningu, 108-109*C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglądało to nieciekawie. A jak się nazywało to co mówiłeś że mi się mogło nadfajczyć ?Oprócz sprzegła Bo nawet kobita mi mówi że coś śmierdzi czymś palonym więc muszę przeryć forum. Myślałęm że wiskoza ale już doczytałem że wiskoza nie śmierdzi

 

Akurat widziałem moment, w którym wyciągałeś burzuma i dymek niebieski śmierdzący sprzęgłem poszedł ci spod maski - sprzęgięłko się nadpaliło. Śmierdzi później potwornie w aucie. Wiem bo sam tak miałem jak dałem się świeżo po zakupie Forka przejechać bratu. Nic się nie przejmuj, od jednego nadpalenia nic się nie stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...