Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

od 7 rano jestem w samochodzie, bardzo sympatycznie poza odcinkami jazdy za ostroznymi kierowcami osiek (10kmh). Niestety, na polnych drogach na morasku poszedlem za ostro i polecialem w krzaczory, bez lopaty sie nie obeszlo. Drugie podejscie do tego luku poszlo juz dobrze, chociaz -20kmh. Teraz mi mokro i zimno w dupe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

od 7 rano jestem w samochodzie, bardzo sympatycznie poza odcinkami jazdy za ostroznymi kierowcami osiek (10kmh). Niestety, na polnych drogach na morasku poszedlem za ostro i polecialem w krzaczory, bez lopaty sie nie obeszlo. Drugie podejscie do tego luku poszlo juz dobrze, chociaz -20kmh

a na piątkowie o 8 to już byłeś przed czy po tym drifcie ? jechałem jedno auto za Tobą od Opieńskiego do Sobieskiego (za pętlą MPK) i jakoś dziwnie grzecznie się kulałeś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na dzis mam dosyc, jade znowu wiezc 300kg plytek :(

 

w sobote zerniki.

 

Huzar, a to Kąkolewo kiedy by moglo byc ? forkiem tez moge ?

 

To ja się nie dziwię, że musiałeś pospawać tylne wahacze. Ja też jestem w sobotę. PKociał, Ty kiedy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze sie grzecznie kulam po miescie. Ostatni slajd przed piatkowem zaliczylem wyjezdzajac z BP na mieszka, potem okolo godziny stalem do Obornickiej. Potem Strzeszyn, Kiekrz, Strzeszyn, Morasko, Suchy Las. A zaraz znowu morasko, mam juz dosyc, mimo wszystko. A pojezdzilem troche w okolicach mojej firmy - Suchy Las/Zlotniki/Morasko. Tutaj sie tez zakopalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze sie grzecznie kulam po miescie

ja tylko jak jest sucho ;) teraz czerpię dziką przyjemność z odjeżdżania każdemu spod świateł i z wychodzenia slajdami z ciasnych zakrętów oraz jazdy "rybką" jak tylko jest kawałek, aby się napędzić do tych szalonych 50km/h, bo jak szybciej to potem hamowanie nie wychodzi ;) dzisiaj do tego albo lód pod kołami, albo tyle śniegu, że auto nosi i ciężko o kontrolę, więc myślenie na zapas wskazane, bo przeszarżować łatwo....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co z tym slizgospotem? :) moze 21 pod M1 na najwiekszym parkingu?

pasująco :mrgreen: potem można zaliczyć czarny czwartek w BlueNote jak ktoś lubi te klimaty, IMHO jedna z fajniejszych cotygodniowych imprez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co z tym slizgospotem? :) moze 21 pod M1 na najwiekszym parkingu?

pasująco :mrgreen: potem można zaliczyć czarny czwartek w BlueNote jak ktoś lubi te klimaty, IMHO jedna z fajniejszych cotygodniowych imprez

 

Ja też postaram się być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo była interwencja w sprawie telefonu zgubionego w zaspie :mrgreen:

jeszcze raz dziękuję wszystkim za owocne poszukiwania ;) bardzo przyjemny spocik ;) pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...