Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

W zeszłym roku były grube oesy. Bandy ze śniegu, pamiętam 90 w szykanie wpadałem w lód :mrgreen: To były najwolniejsze i zarazem najbardziej straszne oesy. :mrgreen: Miejscami sam się zastanawiałem jak to możliwe, że auto jedzie tam, gdzie chce :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Co do bezpiecznego polatania. To zapraszam tak jak wcześniej pisałem na Kąkolewo. Min 10 osób - 200 zł od kierowcy. 50 km od poznania. Jeździmy do końca dnia lub opon :twisted: W dodatku do Waszej dyspozycji jest Rajdowy Mistrz Polski w klasie N1 :)

Odbyły się już pierwsze eventy i ludzie byli bardzo zadowoleni :wink:

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pośladki, czyli du#a, bo za tydzień jestem na Barbarze.

Huzar, kiedy to Kąkolewo grane jest bo bym się pisał.

Jak znajdzie się 10 osób to ustalamy termin tak, aby wszystkim pasowało :)

Praktycznie może być każdy dzień tygodnia. Ważne, aby wszystkim pasowało!

Do Kąkolewa z Poznania jedzie się ok ok 50 min. Mój rekord to 35, ale dosłownie leciałem :evil:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POZdrawiam* kierowców 2 GT ków widzianych na stacji BP na Naramowickiej ok godziny 19 ;)

 

Odpozdrawiam, w imieniu chojnego i swoim :mrgreen: .

 

Trzeba było podejść, przywitać się, skoro pit stop był grany :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POZdrawiam* kierowców 2 GT ków widzianych na stacji BP na Naramowickiej ok godziny 19 ;)

 

Odpozdrawiam, w imieniu chojnego i swoim :mrgreen: .

 

Trzeba było podejść, przywitać się, skoro pit stop był grany :mrgreen: .

 

Czyżbyście wypuszczali psy na spacer, a właściwie konie? Jaki ja jestem szczęśliwy, że nie muszę iść na kompromis: mam Subaru nacodzień :idea: . Dzięki Ci Panie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja za to pozdrawiam kierownika legasa kombi na jarocińskich blachach, spotkanego wczoraj ok 19 na Niestachowskiej. był nick pod świnią, ale nie byłem dość blisko, żeby doczytać, a potem już tylko z boku mi mignął

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżbyście wypuszczali psy na spacer, a właściwie konie? Jaki ja jestem szczęśliwy, że nie muszę iść na kompromis: mam Subaru nacodzień :idea: . Dzięki Ci Panie :mrgreen:

 

Mikro spocik był grany, pewne tuningowe graty zmieniły właściciela i transakcja była finalizowana :mrgreen:.

Kunie chwilę odpoczęły i jazda :twisted: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POZdrawiam* kierowców 2 GT ków widzianych na stacji BP na Naramowickiej ok godziny 19 ;)

 

Odpozdrawiam, w imieniu chojnego i swoim :mrgreen: .

 

Trzeba było podejść, przywitać się, skoro pit stop był grany :mrgreen: .

 

 

również odpozdrawiam 8)

 

Aras_POZ jak tylko znajdę kratki to dam Ci znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak Wy, ale ja już trochę się poślizgałem tej zimy :twisted: , a dokładnie za przejazdem kolejowym na Umultowskiej w kierunku campusu UAM na Morasku. trochę oblodzone, ale przyjemnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że kierownik tej felici na Wolsztyńskich blachach odwiedza forum SIP? :P

 

nie, chodziło mi o taxi :mrgreen:

 

nie wiem jak Wy, ale ja już trochę się poślizgałem tej zimy :twisted: , a dokładnie za przejazdem kolejowym na Umultowskiej w kierunku campusu UAM na Morasku. trochę oblodzone, ale przyjemnie

 

ja w swojej okolicy mam polnych ośnieżonych krętych dróg od wyboru do koloru, ale niestety jeszcze śnieg nie jest gęsty i ubity więc trzeba trochę poczekać, wczoraj rano było idealnie, póki nie zaczęli sypać i odgarniać parkingi i boczne asfaltowe mało uczęszczane drogi latało się całkiem fajnie i bezpiecznie

musimy jeszcze poczekać na większe opady i wybrać się gdzieś w kupie, a wiadomo, kupy nikt nie ruszy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla niebieskiego buga, widzianego wczoraj na ratajczaka (skręcał w św.Marcin).

Szyby miał lustrzane, więc nie wiem czy kiwkę odkiwnął :wink:

STI?

Znane na forum. Właściciel w zeszłym roku, albo 2 lata temu (nie pamiętam dokładnie), chciał sprzedać :)

 

Znaczka chyba nie miał na klapie, ale za to niezłe wiadro pod zderzakiem ryczało, choć na pierwszy (i ostatni, bo odkręcił i zniknął) rzut oka, wyglądało na Supersprint.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...