Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

że jak? propozycja od chojnego.. :P

 

ostatnim razem jak jechaliśmy to odezwu nie było... , min. 10 osób musi być, max 15 na grupę..

 

plan na gokarty jest ale.. pewnie tak koło 1.10..., czas jaki trzeba mieć.. to w sumie min 6h razem z drogą do Zielonej..

 

Raczej sugestia albo próba oświecenia, że jest taka możliwość. Raczej trzeba liczyć na spontaniczną reakcję niż jakieś konkretne umawianie się. Tor wygląda nieźle http://wallravracecenter.com/ ceny nie zabijają i bardzo daleko nie jest i pod turystykę można podciągnąć - zadki można ruszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

A może tak coś więcej na temat tej Zielonej Góry, bo nie w poniedziałek rano nie chce się za bardzo czytać między wierszami, a może dzięki jaśniejszej informacji grono chętnych się powiększy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawialiśmy o dostępnych w okolicy miejscach do upalania, torach. Wspominałem "wyremontowany" Gostyń i wg mnie rewelacyjny tor gokartowy w Kisielinie k Zielonej Góry.

 

Kiedyś za niewielka opłatą można było tam wjechać i poupalać a teraz podobno można polatać 2 razy mocniejszymi niż w Kinepolis gokartami. Zostało luźno rzucone "można by się kiedyś wybrać". Ja mam w planie superoes za 2 tygodnie i może jakiś zimowy i to tyle jeżeli chodzi o zabawy motoryzacyjne na ten rok.

 

Najbliższe 4 weekendy mam już zajęte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock: wooow, fajnie.... facet i poezja 8)

 

 

To może ja wyjaśnię, bo mogłem w błąd wprowadzić.

 

Pojęcie "Wieczoru poezji Wisławy Szymborskiej" oznacza, że z racji przybycia na spotkanie samochodem byłem jedyny trzeźwy w towarzystwie, cały wieczór Ci nietrzeźwi coś do mnie mówili a ja nie rozumiałem co mieli na myśli 8)

 

...i tak Ci nie wierze :mrgreen:

 

-- 13 wrz 2010, o 10:23 --

 

I tak nie wiem, ktory z Was byl ktory :lol:

 

 

Ja byłem z panną :D

 

Cały dzień potem powtarzała "zlot" i "braru" (znaczy subaru) :P

 

Waszą pare akurat kojarze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja złoże grata robimy ( za 3 tygodnie ok ) jakieś próby czasowe na żernikach lub bednarach

 

Cholercia, między 29.09 a 03.10 nie ma mnie w Poznaniu. Ale 10.10.10r to mam ochotę zrobić sobie prezent urodzinowy i takie próby czasowe całkiem by mi odpowiadały. Trochę już mnie nosi...

PKocial, na ALTy 03.10 nie pojedziesz jak "złożysz grata"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PKocial, nie jedz w Zernikach, znowu se cos pourywasz :) Albo obierzemy go z plastikow najpierw...

 

Tomek, nie bylem, nie pytaj lepiej, bo mnie wk... bierze :/

 

Coś mi się wydaje, że grubo Cię coś pokiereszowało - jak coś z autem to zacytuje klasyka " to tylko samochód", a jak coś innego to "takie jest życie".

 

-- 13 wrz 2010, o 14:58 --

 

Ale 10.10.10r to mam ochotę zrobić sobie prezent urodzinowy

 

...to chyba mamy razem :wink:

 

No to jest podwójna okazja na spota :D

 

-- 13 wrz 2010, o 15:00 --

 

nie ja tylko mój brat :) i chyba nie będzie tyle śniegu:)

 

Tak było. Od tej pory Paweł nie jeździ samochodem Piotra :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, w srode oddaje forka do Kocara. Troche sie denerwuje, bo czytale na forum, ze w ASO to hamulcow nie odpowietrzaja, sprzegla pala, a jak nie, to programy wymieniaja, niszcza katalizatory, wlewaja motule, ktore zima eksploduja silniki itp.

A w ASO Koper ktos nie poinformowal klienta, ze w przyszlym roku, w maju, w polowie maja, drugiej polowie - dokladnie szesnastego, skoncza mu sie klocki.

 

No nic, jakos przezyje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na koniec jeszcze Ci za to fakturę wystawią, luje .

 

bez przesady, na to sobie nie pozwole :twisted:

zreszta i tak nie mam kasy. Zrobie przy odbiorze:

 

z6219192X.jpg

 

 

i jakos to bedzie

 

To już nie działa. Trenuj mdlenie a najlepiej prucie żył :lol: Ja będę w czwartek u Kocara: wymieniam sobie nadkole żeby było co niszczyć zimą. No to może do zobaczyska. A tak z ciekawości, to kolega co zepsuł? (no bo Subaru się nie psuje, a to akurat wiem z autopsji) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a, nie wiadomo. Turbo dmucha max 1bar :( , cos lomocze na zimnym przy starcie, nadkola, panie, nieistnieja.

sprzeglo do dupy. To se tak pomyslalem, zeby turbo nowe wlozyc, sprzeglo, szpery. Piotrek mowi, ze skrzynia pociagnie wiekszy moment, to niech se bedzie. Chociaz mi najbardziej sie marzy przekladnia cosswortha, bo mnie krecenie ta pokrywka rozwala...

 

...a ze kasy brak, to narazie olej wymienie. I filtr, a co, raz sie zyje.

 

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

burzum, Ty ciesz się że na miejscu Ci się psuje. W moim przyjarałem sprzeglo po drodze w Bieszczady bo musialem pod stromą górę na wsteku jechać i jakoś inaczej się nie dało. A w samych Bieszczadach o poranku gdy sprawdzałem oleju stan i Bieszczadnik widząc to powiedział :"ee przecież subaru sie nie psują" zaświeciła mi się kontrolka "change engine". Gdyby stał wtedy na jakimś stromym zboczu to wrzucił bym mu luz i powiedział papa ale ze stał na płaskim to dałem mu szansę. Tak czy owak mój samochód lubi mnie solidnie wk**

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...