Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

Aras wielkie dzięki za świnkę;)

 

No problemo :mrgreen:

Ze stada, które kupiłem, jeszcze 5 szt. kwiczy w kopercie :wink:

Jak przesiądziesz się do boxer nie-diesel, to dostaniesz następną :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

nie ma problemu, w tym kontekscie nie wiem, czy wypada mi napisac: "przykro mi, ze kupiliscie za duze i musieliscie wymienic na mniejsze" :twisted::twisted::twisted:

 

 

Cóż wypadało napisać jak widać;p;p

Nie trafiliśmy z rozmiarem po prostu :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki i pozdrawiam również :D

 

Pierwszy raz widziałem(słyszałem?) auto Potasa i trzeba przyznać, że przeokrutnie grzmi to wiadro robiące za wydech :mrgreen:

 

Ja też pozdrawiam :mrgreen:

 

Bez przesady - wydech Potasa to przyzwoita, niemal pełna kultura :twisted: - policja na pewno się nie czepi, więc wcale nie jest zbyt głośny.

Ale może ja już za bardzo przywykłem do bulgotu, albo na wyścigach za głośno było :wink: .

Pozostaje też opcja taka, że 4 GT jadące razem nieco niewelują jednak ten soczysty dźwięk spod jednego, granatowego :mrgreen: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki i pozdrawiam również :D

 

Pierwszy raz widziałem(słyszałem?) auto Potasa i trzeba przyznać, że przeokrutnie grzmi to wiadro robiące za wydech :mrgreen:

 

Ja też pozdrawiam :mrgreen:

 

Bez przesady - wydech Potasa to przyzwoita, niemal pełna kultura :twisted: - policja na pewno się nie czepi, więc wcale nie jest zbyt głośny.

Ale może ja już za bardzo przywykłem do bulgotu, albo na wyścigach za głośno było :wink: .

Pozostaje też opcja taka, że 4 GT jadące razem nieco niewelują jednak ten soczysty dźwięk spod jednego, granatowego :mrgreen: .

 

 

Na poprzednim spocie.. chyba w sumie 6 Subaraków GTków, STi i WRXów niwelowało wszelkie inne "hałasy" miasta :twisted:

 

Była wiocha i zło. Świst tubin, gwizdy Blow Offów i ryk wydechów :twisted:

 

 

PS jak by co to mnie tam nie było... zło to zło :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propo zła :wink: . Ruda, Chvila i Cz_Mamba plan na czwartek mamy taki (ja z Izą): 8.00 msza w Kościele MBP (ul. Kartuska), 9.15 święcenie naszych świątyń i mam nadzieję, że 9.30 wyjazd, aczkolwiek nie wiem czy nie będziemy musieli skoczyć po jeszcze jedną zawodniczkę. Planuje mijać Swarzędz tak około 10.00, więc Cz_Mamba chyba tam się podłączysz? Jeśli ktoś ma nieodpartą chęć kotłowania się w grupie do Kielc to bez krępacji. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propo zła :wink: . Ruda, Chvila i Cz_Mamba plan na czwartek mamy taki (ja z Izą): 8.00 msza w Kościele MBP (ul. Kartuska), 9.15 święcenie naszych świątyń i mam nadzieję, że 9.30 wyjazd, aczkolwiek nie wiem czy nie będziemy musieli skoczyć po jeszcze jedną zawodniczkę. Planuje mijać Swarzędz tak około 10.00, więc Cz_Mamba chyba tam się podłączysz? Jeśli ktoś ma nieodpartą chęć kotłowania się w grupie do Kielc to bez krępacji. Pozdrawiam

 

 

No dobra My się doczłapiemy:D Legaś nie był jeszcze skropiony więc liczymy na dobre kropidło :D:D

Do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS jak by co to mnie tam nie było... zło to zło :mrgreen:

 

Jeśli o mnie chodzi, to ja widziałem tylko Twoją furę :mrgreen:

Nic się nią nie pochwaliłeś - nie pokazałeś co tam masz pod maską, co Maras nadłubał, itd...wstydzisz się, czy co? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS jak by co to mnie tam nie było... zło to zło :mrgreen:

 

Jeśli o mnie chodzi, to ja widziałem tylko Twoją furę :mrgreen:

Nic się nią nie pochwaliłeś - nie pokazałeś co tam masz pod maską, co Maras nadłubał, itd...wstydzisz się, czy co? :wink:

 

 

u mnie seria Panie, seria, nic nie błyszczy, nic nie sapie... ale działa :roll:

 

 

muszę parę groszy wrzucić jeszcze, tarcze, wydech, łączniki stabilizatora... niestety ostatnie niefarty nadszarpnęły budżet i sprzęt musi poczekać :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izotom, daj prosze znac gdzie sie ostatecznie spotykacie, to podjade sie z Wami zobaczyc.

 

Spotykamy się jutro na parkingu przy kościele na Podolanach, ul. Kartuska - od strony torów kolejowych - tak około 9.00. Na 8.00 jest msza.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

u mnie seria Panie, seria, nic nie błyszczy, nic nie sapie... ale działa :roll:

 

muszę parę groszy wrzucić jeszcze, tarcze, wydech, łączniki stabilizatora... niestety ostatnie niefarty nadszarpnęły budżet i sprzęt musi poczekać :|

 

No właśnie się nad sapaniem zastanawiam - czy nie zlikwidować :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

u mnie seria Panie, seria, nic nie błyszczy, nic nie sapie... ale działa :roll:

 

muszę parę groszy wrzucić jeszcze, tarcze, wydech, łączniki stabilizatora... niestety ostatnie niefarty nadszarpnęły budżet i sprzęt musi poczekać :|

 

No właśnie się nad sapaniem zastanawiam - czy nie zlikwidować :?:

 

 

a dlaczego? fajnie sapie... do kulania mas dyszla bez sapania a sapacza do zabawy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś miał zamiar wyrzucić sapacza na śmietnik, to możesz mi go oddać za czteropak piwa, niewykluczone że podpasuje mi do banana :twisted:

 

 

pffff, bardziej przypasuje do mojej Subarki :P:mrgreen:

 

w papamobile by mu było smutno :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...