Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

po 3,5 roku wygnania nareszcie wracam do Pyrlandii :))))))

Pozdraffka

Pumex

kurcze..będe miała daleko na rodzinne "obiadki" 8) :roll:

 

eee...ale za to jakie fajne... gzik z pyrami a na deser szneka z glancem w tytce :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

Zainteresowanych uprzejmie informuję, że wspomniany Pepik chate ma zajętą.

No jest jeszcze druga opcja. To jest schronisko PTSM w Janowcu niedaleko Kowar. Jest wyremontowane, teren górzysty wkoło, ale tam jest raczej płasko niestety i atrakcji poza chałupą żadnych. Bierze się całe schronisko za 4k PLN na 5 dni. Miejsc dość dużo, warunki OK. Tylko że wolne było miesiąc temu, teraz nie wiem. Gdyby było zainteresowanie, mogę przekręcić.

Ale mimo wszystko proponuje wyjazd do tego pierwszego miejsca (u Pepika) kiedyś w weekend. Gwarantuje, że okolica fajna. Szczególnie jak się ma fajne auto, bo drogi miodne. Od Kowar jedzie się super serpentynami w góry, na Przełęczy Okraj wjeżdża się do Czech. Po czeskiej stronie m-ść nazywa się Mała Upa. Można w góry pójść, pojeździć. Sam dom, o którym myślę jest bardzo fajny, przez piwnicę płynie strumyk i chłodzi browary. Zjawisko baaardzo miłe. Dom stoi w ładnej okolicy 5 km od granicy. No ale sylw. zajęty, można jednak zaplanować jakiś weekend kiedyś i skoczyć. Z Poznania 3h jazdy, więc co to jest...

Czekam na odp.

 

pozdr

 

 

PS. A propos tego weekendu to można też zatrzymać się w samej Malej Upie u innych Pepików. Byłem tam 3 tyg temu i miejsca się znalazły bez problemu.

Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanie będące prośbą .

Ponieważ chcemy kupić tłumik do WRXa, czy znalazło by się wśród was kilku chętnych na spotkanie w Poznaniu, na którym moglibyśmy odsłuchać kilka tłumików (Supersprint, Devil, WRSport, H&S) ?

 

 

EDIT: Nie będę pisał postów na 5 min. przed wyjściem z domu, nie będę pisał postów na 5 min. przed wyjściem z domu, nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was pytanie będące prośbą .

Ponieważ chcemy kupić tłumik do WRXa, czy znalazło by się wśród was kilku chętnych na spotkanie w Poznaniu, na którym moglibyśmy odsłuchać kilka tłumików (Supersprint, Devil, WRSport, H&S) ?

 

 

EDIT: Nie będę pisał postów na 5 min. przed wyjściem z domu, nie będę pisał postów na 5 min. przed wyjściem z domu, nie...

 

Tak kupisz Devila ;)

 

Na priwa daj namiary kiedy w Stolicy bedziesz i nr mobila :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Intakwrx, sęk w tym, że to nie ja kupuję i nie do mojego auta :wink:

 

Ekhm... stolicy ? Stolicy pyr ? :wink:

 

Postaram się poinformować o wizycie z tygodniowym wyprzedzeniem, może do tego czasu uda się jeszcze znaleźć właściciela H&S lub WRSport ? Są w ogóle tacy wśród Was Na razie konkretnego terminu nie znam 10.12 jest szkolenie SJSu w Bednarach, ale nie chcę zapeszyć, może uda się szybciej. Na razie "badam grunt".

 

W każdym razie, dzięki Intak !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba się nie przydam Witkowi bo nie mam żadnego z powyższych wydechów tylko jakiegoś Bauman Racing Subaru, przynajmniej taki napis na nim widnieje.

 

Gadau gadu o tłumikach a tu trzeba Sylwestra planować :!:

W związku z czym proponuje spotkanko w ten weekend aby wszystko dokładnie ustalić kto, kiedy, jaki itd.

no i podjąć jakieś decyzje.

Na miejsce spotkania proponował bym Plaze można tam cos wysączyć a przy okazji poturlać jakieś kulki.

Chociaz nie będe się przy tym upierał ale wolał bym jakąś odmiane a nie ciągle Brovarie.

Co wy na to :?:

I kiedy wam pasuje :?:

[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dzisiaj się spotkajmy :)

Bary - doskonały pomysł! Lubię zmiany :)

 

No i mam prośbę... otóż jestem pozbawiony telefonu i w związku z powyższym pasowałoby mi dowiedzieć się o spotkaniu (jesli ma byc dzisiaj) tu na forum. Do godziny 15:30 jestem przy kompie :)

Ale właściwie, w razie czego coś wymyślę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dzisiaj się spotkajmy :)

Bary - doskonały pomysł! Lubię zmiany :)

A może w niedziele ze spokojem :?:

Czekam na decyzję pozostałych.

 

Ja bym wolał dzisiaj. Od 18 jestem wolny. No ale niedziela od biedy też może być, choć piątki bardziej rozrywkowe z definicji.

 

Idea aktywnego wypoczynku mi odpowiada.

 

PS. A propos turlania, to nie wiem, jak bardzo to jest rozpowszechnione, ale w środowisku warszawskich yuppies bowling to.... coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustaliłem z Madją GTA3 Scoobym a także z moim koleszką Andrzejem i jego ekipą która ma z nami jechać,

że spotykamy się o 20 na pięterku w Plazie.

Kto jest przeciw??

Nie widze, to 20 w niedziele. :wink:

Tylko prosze mi tu bez tekstów typu :

"W poważnych intytucjach uznano by to głosowanie za nie ważne!" :lol:

 

Czeakamy jeszcze na info od Mr. Whya, Marudy i Inataka z Grażą .

Moniki niestety nie będzie.

 

wielkopolanin a ja myślałem o bilardzie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...