Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

Widzę, że nie tylko ja nie mogę doczekać się Gwiazdora. Właśnie ubieramy w domu choinkę - zaczynamy od cukierków, no a skończę na dwóch Wigiliach - urok małżeństwa. Dobrze, że mam Forka, to po świętach jak znalazł do wożenia pasibrzuchów :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moge wpaść na którąś głodny jestem :mrgreen:

 

Ja tak się zastanawiam czy my prawie nie sąsiedzi ze Zmysłowa? Jakieś 4 lata temu oglądałem działki w Zmysłowie jeżdżąc wściekle po polu takim właśnie niebiesko-szarym Forkiem.

Jak tak, to dodatkowe drugie miejsce przy stole ustawię - bo to taki zbieg okoliczności musiałby być, że aż cud :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

AL prosi o podeslanie listy chetnych na styczniowe szkolenie w Gadkach. Czy moge uznac liste za obowiazujaca ? Wstepny termin to 09.01.2010, miejsce wiadome. Koszt podaje na podstawie ostatniego szkolenia - 300-350zl. Jezeli ktos jest zdecydowany na 100%, tzn gotowy wplacic zaliczke, prosze po prostu o PW.

 

pozdrawiam,

 

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

AL prosi o podeslanie listy chetnych na styczniowe szkolenie w Gadkach. Czy moge uznac liste za obowiazujaca ? Wstepny termin to 09.01.2010, miejsce wiadome. Koszt podaje na podstawie ostatniego szkolenia - 300-350zl. Jezeli ktos jest zdecydowany na 100%, tzn gotowy wplacic zaliczke, prosze po prostu o PW.

 

pozdrawiam,

 

Piotr

 

A powiedz mi czego ja tam mogę się nauczyć? :cool: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie. I kto będzie nas szkolił? Znaczy jak bym był. Ale ja coś powiedzień na temat mojej dyspozycyjności będę mógł powiedzieć po nowym roku i w sumie jak już to bardziej bym się pisał jak śnieg będzie. Żałuje że teraz nie wiedziałem że było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izotom, niekoniecznie, poprosimy o takie, jakie bedziemy chcieli. Mi pasuje i level 0 i level 1. Najpewniej bedzie taki custom jak ostatnio.

 

Co do czasowki, to mi pasowal taki podzial czasu treningu. Wole trening, na czasowce jest za duzo czekania. Musialbym te trase przejechac z 15 razy, zeby to mialo sens. Ten prawy na plyte np :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izotom, niekoniecznie, poprosimy o takie, jakie bedziemy chcieli. Mi pasuje i level 0 i level 1. Najpewniej bedzie taki custom jak ostatnio.

 

Co do czasowki, to mi pasowal taki podzial czasu treningu. Wole trening, na czasowce jest za duzo czekania. Musialbym te trase przejechac z 15 razy, zeby to mialo sens. Ten prawy na plyte np :evil:

Czyli każdy ćwiczy to co chce i tego co się chce nauczyć? Mam kilka specyficznych pytań. Sądzę, że innych mogą nie dotyczyć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka specyficznych pytań. Sądzę, że innych mogą nie dotyczyć.

 

Q: Czy jak odkrece sobie siusiaka, to mi odpadnie tylek ?

A: Nie.

 

Pomoglem ? :)

 

Huzar, ja bylem tylko na 1 szkoleniu z ALem, ale pytalem mnostwo i o wszystko i na wszystko dostawalem odpowiedzi. W tym takie, na ktore za 100 lat bym nie wpadl.

Uwazam, ze warto, ale wybor indywidualny.

 

P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

junasz, ciezko z tym. Pojade jeszcze sprawdzic miejscowosc Morasko, kiedys byla tam stara petla autobusowa. I fajny, opuszczony kosciol - jak ktos chce ekstremalnej dżimkany.
Kościół jest ogrodzony płotem. A pętla jeśli chodzi Tobie o tą przy złomowisku to cały czas jest w użytku. Troszeczkę dalej jest parking dla wycieczek żeby zobaczyć miejsce upadku meteorytu nota bene kiedyś proponowałem tam spota. Parking jest fajny, ale różnie jest z jego stanem nawierzchni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

junasz, ciezko z tym. Pojade jeszcze sprawdzic miejscowosc Morasko, kiedys byla tam stara petla autobusowa. I fajny, opuszczony kosciol - jak ktos chce ekstremalnej dżimkany.
Kościół jest ogrodzony płotem. A pętla jeśli chodzi Tobie o tą przy złomowisku to cały czas jest w użytku. Troszeczkę dalej jest parking dla wycieczek żeby zobaczyć miejsce upadku meteorytu nota bene kiedyś proponowałem tam spota. Parking jest fajny, ale różnie jest z jego stanem nawierzchni.

 

Taaa... kłopot główny jednak w tym, że teraz białe raczej tam nie leży... i coby naumieć oną co i jak na śliskim musiałbym tak ze 3 razy szybciej... a już z*ebkę zaliczyłem za zwykły zakręt na suchym... :roll: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wole trening, na czasowce jest za duzo czekania. Musialbym te trase przejechac z 15 razy

Po zastonowieniu to masz rację. W zasadzie nawet w głupim slalomie daleko mi do doskonałości. A ten zakręt z drogi dojazdowej na pas to można uznać za egzamin. Tak czy inaczej ja cięgle się piszę na szkolenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa... bardzoście Wszyscy, &^%$#@, pomocni w temacie wskazania placyku do naumienia amatorki podstaw. :cool: :lol:

wbijaj się na jakiś parking marketowy koło 22-23, wtedy oprócz M1 to przeważnie pustawo,

100 km/h się nie pojeździ ale bączki i poślizgi auta w zakręcie można ze spokojem poćwiczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa... bardzoście Wszyscy, &^%$#@, pomocni w temacie wskazania placyku do naumienia amatorki podstaw. :cool: :lol:

wbijaj się na jakiś parking marketowy koło 22-23, wtedy oprócz M1 to przeważnie pustawo,

100 km/h się nie pojeździ ale bączki i poślizgi auta w zakręcie można ze spokojem poćwiczyć.

 

Ano... pomysł jakiś to i jest... ale tak kole 22-23 to ja się jednak wolę w co innego wbijać. :cool: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...