Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

ja bede jak ogarne kola, dzisiaj w ulewie poplynalem przy 120km/h...

 

do dzisiaj nie moglem zrozumiec tego, co pisal p. Zasada w "Szybkosci Bezpiecznej", jak chyba w argentynie, na prostej, przy 220 zaczal go spychac wiatr, tak centymetr po centymetrze i nic nie mogl zrobic.

dzisiaj mialem podobnie, z zachowaniem wszelkiej skali oczywiscie. nic, ani skrecic, ani gazem operowac, ani - bron Boze, przyhamowac.

A wczesniej widzialem rozbita porszawke i jakiegos jeepa na A2, mam nadzieje, ze ludkom nic sie nie stalo.

 

Pkocial - kusturica super.

 

pozdrawiam,

 

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

Dobra ale kiedy ta pojeżdżawka i gdzie i przez kogo organizowana. To jest tylko żeby sobie pojeździć czy będą jacyś instruktorzy? Ja zaczynam teraz sesję więc ciężko z czasem,ale jeśli nie trzeba się wcześniej zapisywać,to może akurat wygospodarowałbym czas żeby wpaść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radekk

witam widzę że kolega Piotr_GT zapomniał napisać tu na forum :)

 

28 czerwca 2009 będziemy wynajmowali lotnisko bednary na 8 godzin (ta sama ekipa co w styczniu)

 

Niestety w stosunku do stycznia podniesiono koszt wynajmu za 1 auto i teraz wynosi 100zł netto :(

 

jeśli ktoś z Was był by chętny to zapraszamy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tu z urlopu wracam.. i co widzę...

 

a tu kto pisał?

 

no... żeby nie było...., ja akurat odpadam.. bo biorę udział w imprezie pod tytułem..

 

GT POLONIA

 

mogę oczywiście przyjechać Radka poopierd..... jak tak bardzo do lubi... (nawet ze sporej wysokości okrętu "atomowego")

(a może weź się chłopie ożeń i co jakiś czas ktoś cię opr... hehe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A'propos!

Wie ktoś jak sie tam wkręcić nie będąc z żadnej gazety? A może ktoś chciałby mnie tam jakoś wetknąć? :mrgreen:

(Radekk - wetknąć mnie na tor, nie wetknąć mi :roll: )

 

Szukam zajęcia na cały lipiec - najlepiej Poznań/okolice - najlepiej związane z fotografią/motoryzacją - najlepiej dobrze płatne :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

 

Szukam zajęcia na cały lipiec - najlepiej Poznań/okolice - najlepiej związane z fotografią/motoryzacją - najlepiej dobrze płatne :mrgreen:

 

KAżdy student chyba szuka :P

 

W tamtym wątku pisze, że będzie kosztować 122 zł było by miłe zaskoczenie jakbym przyjechałbym z 100 tylko w kieszeni, a raczej kartą tam nie da rady...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o wstęp z aparatem, w celu sobie popatrzenia :wink:

Raczej marne szanse, ja w zeszłym roku byłem, ale żeby się tam dostać długą drogę musiałem przejść. Generalnie impreza dobrze obstawiana dużo ochrony, sam widziałem jak kilka osób które przeszły przez płot jak zwijali
(Radekk - wetknąć mnie na tor, nie wetknąć mi :roll: )
byś dał wcześniej znać, pewnie bym mi się udało coś załatwić, a teraz trochę późno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie, jaka finalnie decyzja z kołami? renowację robiłeś?

 

Piotrek, tak, na junikowskiej. Jak je lekko odczyscilem, to sie dopiero zrobily paskudne... Dostalem nawet RE050A w niezlej cenie. A oponki, co byly na ultraliteach dostal Pkocial :>

 

Ale i tak musze kupic 17" na zime - i to chyba dobre. Albo compomotive 17x7,5 et42 albo evo corse... ET42 mi chyba bedzie idealnie pasowal, wlasnie czekam na te r18, zeby sprawdzic co i jak.

 

W miedzyczasie dolozylem fotele z bugaja, a poszukuje hamulcow...

 

jeszcze raz dzieki za wizyte !

 

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...