Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

burzum, a przed ?? Bo mi podobno uppipe popekal i naprawiali go, moze tam cos bardziej hałasić ?

 

Kur.... musze kupić tego staba bo zle sie jezdzi. Coś czuje ze on jest szybciejszy niz byl. Ale moze to tez efekt meganki

 

A jaki miales uppipe ? Oryginalny ? Nie mam bladego pojecia, jak by bylo slychac, ale na pewno by bylo. I by smierdzialo.

Jak chcesz, to mam teraz luzny ECU Data Monitor, mozemy podlaczyc, zobaczymy, jak laduje Twoj forek, czy nie detonuje itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

burzum, nie bo potem bedzie ze nie ufam ASO :D

Nie no chyba nie jest nic zle ale napewno cos mi zmienili bo wczesniej dopiero przy wyzszych obrotach tak fajnie przyspieszal a teraz juz od niskich obrotow to czuc (tak mi się przynajmniej wydaje) ale chcialbym zeby kiedys ktos (np. Ty przy jakiejs okazji) sie nim przejechal i porownal z innym i chcialbym sie ja przejechac jakims innym (nawet na prawym, to nie ma dla mnie znaczenia) zeby porownac. I chyba spalanie mi sie zwiekszylo bo od wczoraj juz mi konkretnie wskazowka sie obnizyla :( A Ty mieszkasz w samym Poznaniu czy jakichs okolicach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki Potas tak to mnie , 3 gdz później Junior zawitał:)

 

upipe masz nieori, po to serwis aby naprawić , sprawdzić, teraz od dołu jedzie bo już spaliny nie uciekają w powietrze przed turbiną tylko ją należycie napędzają , dla tego min dawkowanie i zużycie paliwa idzie w górę ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PKocial, czyli to nie wina jakiegos remapu tylko wlasnie naprawienia tej rurki tak ??

A w jakim zakresie obrotow najlepiej jezdzic tak normalnie zeby bylo w miarę ekonomicznie ale zeby go nie zarżnąć ? I czy mogę go czasem do czerwonego podkręcić czy lepiej nie ? Bo wczoraj jezdzilem to tak ładnie się wkręcał :D

I jeszcze ostatnie pytanko - bo ja na BP nie lubie tankowac a na shellu zwyklej 98 nie ma, jest tylko ta vpower racing i tą od początku tankuję - robię mu jakąś krzywde czy moge to lać dalej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko musi być sprawdzone należycie... zapłon , skład mieszanki, EGT, temp. na dolocie itd

i zostało

on uwielbia Vpower 100 jak możesz lej tylko to:) nigdy nie 95

 

ekonomicznie to mniej otwierać przepustnicę i nie kręcić wysoko po obrotach, ale czemu nie cieszyć się z tego co się ma , silnik ma swój zakres pracy ,aTy swoje oczekiwania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

on uwielbia Vpower 100 jak możesz lej tylko to:)

 

I taką odpowiedź chciałem uslyszec, przynajmniej tu wiem ze nic nie psuję. A że uwielbia to wiem, pragnienie ma niezłe

 

ale czemu nie cieszyć się z tego co się ma , silnik ma swój zakres pracy ,aTy swoje oczekiwania

 

chodziło mi raczej o sytuacje gdy zapali się rezerwa w trasie a same stacje pana józka na ktorych strach tankowac.

Bo teraz jakoś przynejmniej się jezdzi na tych wysokoich obrotach, gdyby nie ten brak staba to juz by bylo wręcz cudownie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w trasie jak nie wiem gdzie są jakie stacje zaczynam myśleć o tankowaniu jak zejdę gdzieś do 1/4 baku.

 

Za pierwszym razem przeczytałem że jak zejdziesz o 1/4 baku i się trochę przeraziłem :D

Ja jeszcze nie nauczyłem sie takich zachowań ale wszystko to jest kwestią czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za pierwszym razem przeczytałem że jak zejdziesz o 1/4 baku i się trochę przeraziłem :D
nie no spoko, aż tak źle nie jest :wink:
Ja jeszcze nie nauczyłem sie takich zachowań ale wszystko to jest kwestią czasu
trochę ciężko się przestawić, ale później ma się dużo więcej spokoju. Tym bardziej gdzieś w trasie jak zaczyna się nerwowo myśleć czy starczy paliwa, już nawet nie do jakieś dobrej stacji, ale w ogóle jakiejś :razz:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...