Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

A więc Yoshii, jesteśmy sąsiadami

 

wiem,i to mnie martwi :twisted:

coraz wiecej subaryn w regionie.niedlugo ludzie przestaną zwracac na nie uwagę :wink:

 

kiwka juz chyba była? to byłeś chyba Ty? bylo to tak:

mocno zaspany w drodze do pracy,stoje na światłach przy wyjeździe z polanki.Rzucam wzorkiem lekko w prawo ,szukając spojrzenia jakiejs fajnej blondyny stojącej na pasie obok( jak wiadomo wszsytkie lecą na prosiaki i kierowników za ich sterami). ale co sie dalej okazuje? zamiast zamiast blondyny w jakiejs beemce, widze wielki pług do odsnieżania.powolny zaspany ruch jeszcze lekko w prawo i ... ooho wielgasny halogen ,wloty...prosiak......dalej juz wiadomo

 

Potas ,daj jakis kontakcik na PW, możliwe, ze w tygodniu bedzie jakis mini spot na zawadach,to ci dam znac,bedziesz chciał to wpdniesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze wielki pług do odsnieżania.powolny zaspany ruch jeszcze lekko w prawo i ... ooho wielgasny halogen ,wloty...prosiak......dalej juz wiadomo

 

To chyba bylem ja jezeli wyjezdzales kolo Szpota na Jana Pawla ale czy taki powolny... no nie wiem :wink: w kazdym badz razie kiwka byla :smile:

BTW-te Wasze (wczoraj spotkalem Peo-pozdo :grin: ) subarynki musza byc mocno nieszczesliwe-wszystkie takie wylizane, tylko moja jakos tak nie moze trafic na zaden kran tudziez myjke :grin: ...za to mam dobry kamuflaz i policyjne radary mnie nie widza :mrgreen: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba bylem ja jezeli wyjezdzales kolo Szpota na Jana Pawla ale czy taki powolny... no nie wiem w kazdym badz razie kiwka byla

 

witam. tez to sobie przypominam.kiwka byla :smile:

bardzo ladny gjetek.

 

jednak chodzi mi o kiwke przy wyjezdzie z katowickiej w baraniaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty co za leki tak późno kupujesz??

 

...nie nie, nie te o ktorych myslisz :wink: pacjentka mi zachorowala i jako ze mam dobre serce to sie machnalem do apteki :mrgreen:

mam nadzieje ze przy nastepnym spotkaniu bedzie czas zeby troche pogadac... pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie widziałeś mojego

 

...liiii tam, widziaaalem... na ALT w czerwcu i tez byl wypieszczony jak innych :mrgreen: no chyba ze to nie byl Twoj to ok :wink:

 

Tak poza konkurencja lub BTW jak kto woli to Poznanska frakcja moglaby sie gdzies wreszcie spiknac na maly spocik bo chyba przybylo troche nowych Subarakow w Poznaniu a widzac co sie w Wawie wyprawia... az zal czytac :neutral: Jezeli nie da rady jakos w tygodniu to moze ktos sie skusi na paintball w niedziele- stara cegielnia Lenartowice/Pleszew-bedzie grubooo :lol:

 

za niedługo zostanę TATĄ
Wielkie Gratki :grin: Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakieś szersze info??

http://www.paintball.wlkp.pl/ qknij moze tez na forum to cos znajdziesz. Ma byc sporo ludzi wiec bedzie fajnie i kolorowo :lol:

 

uciekasz, żeby nie zarobić

...po ostatniej grze siniaki schodzily mi ponad tydzien wiec nie jest az tak tragicznie-najwazniejsze to moim zdaniem posiadanie dobrej maski ktora malo lub wcale(takie chyba sie nie zdazaja) paruje bo glownie przez to ostatnio obrywalem-reszta jest malo wazna jezeli masz stalowe przyrodzenie :wink: :mrgreen: Generalnie swietna zabawa mimo ze czasem boliii... :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byles na Platoonie ?

Niestety w tym czasie gonilem kolorowe rybki pod woda ale ziomy z WS-Team byli i wiem ze tez bylo gruboooo. Bylem 17.08 na forcie Zabice kolo Skwierzyny, kawalek od Poznania, myslalem ze bedzie fajnie ale nie polecam bo troche mala mozliwosc jezeli chodzi o jakies lepsze scenariusze, no ale slady zostaly na pare dni :grin:

BTW nie wiem czy mnie pamietasz-bylem z ziomami na ALT na tych dwoch szybkich zakretach gdzie Gracowy poszedl po grysie-zreszta chyba to nagrales.

 

Mam nadzieje ze sie pojawisz na Cegielni-daleko nie masz :lol: Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW nie wiem czy mnie pamietasz-bylem z ziomami na ALT na tych dwoch szybkich zakretach gdzie Gracowy poszedl po grysie-zreszta chyba to nagrales.

 

pamiętam, pamiętam, wspólnie komentowaliśmy przejazdy grafitowego EVO :wink:

 

Mam nadzieje ze sie pojawisz na Cegielni-daleko nie masz

 

zastanawiam się właśnie intensywnie nad tym wyjazdem, jak czas pozwoli to pewnie będę :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wspólnie komentowaliśmy przejazdy grafitowego EVO

 

Tak, koles byl mistrzem "grozy zakretowej" a wyprzedzanie bokiem na zakrecie bylo jego specjalnoscia :lol:

 

jak czas pozwoli to pewnie będę

 

To najs-im wieksza ekipa tym lepiej, ja juz kuleczki zakupilem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, znanych mi i tych jeszcze niepoznanych.

 

Fotasku! Mega gratki z okazji potrojnego szczescia, ktore Cie spotkalo!

Czesto bywam na "Milczanowskiej" :mrgreen: . Ostatnio akurat troche mniej ale jak bede to chetnie obejrze z bliska Twoj nowy nabytek!

 

Przy okazji pozdro dla niebieskiego GT na blachach PCT. Widziany przed chwila, o 21.05 gdy skrecal w lewo w Grunwaldzka z Bulgarskiej. Ja skrecalem w prawo ale zostalem niezauwazony.

Pozdro rowniez dla czerwonej Imprezy kombi widzianej wczoraj na Piatkowskiej na wysokosci skretu do Makro (rowniez zostalem niezauwazony) oraz dla srebrnej Imprezy parkujacej nieopodal stacji Lotosu na rogu Dabrowskiego i Zeromskiego.

Calej masy Foresterow jezdzacych po Poznaniu nie pozdrawiam :P , bo same nigdy nie reaguja na pozdrowienia.

 

Scoobster

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdro dla niebieskiego GT na blachach PCT. Widziany przed chwila, o 21.05 gdy skrecal w lewo w Grunwaldzka z Bulgarskiej. Ja skrecalem w prawo ale zostalem niezauwazony.

Pozdro Scooby-widzialem, widzialem, nawet zawrocilem pozniej przy Grochowskiej ale Ciebie nawet sladu :lol: Pieknie Ci to gada :smile:

 

Pewnie to był CYWIL

 

Pewnie ze cywil, ledwo sie kulal i mocno dymil, aha i slyszalem jakies strzaly gazu w kolektor :mrgreen: niestety widze ze fama pozostala i snuje sie, i przesladuje na kazdym kroku :roll: jeszcze troche i z dawnego cywila juz nic nie zostanie. :twisted: teraz lepiej uwazac na cywila...Markowe podkladki mocy robia swoje :evil: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro Scooby-widzialem, widzialem, nawet zawrocilem pozniej przy Grochowskiej ale Ciebie nawet sladu :lol:

Pozdro :cool: . Ja przez chwile chcialem zrobic to samo i tez zawrocic :cool: .

No ale troche sie spieszylem wiec zrezygnowalem... i dlatego tez sladu po mnie juz dawno nie bylo jak zawrociles :twisted: .

 

PIeknie Ci to gada

Dziekowac :twisted:

 

Chyba Ty :razz:

Ja macham na lewo i prawo kazdej Subarce :razz: .

Z Forestera to tylko P. Kociałkowski (w nówce sztuce), przylapany niedawno na Niepodleglosci odmachal. No i pewnie kiedys Maruda mi odmachal, ale to raczej kuflem z drugiego konca stolu niz gdzies na drodze :mrgreen: .

Swoja droga stylistyka tego nowego Forka jakos do mnie nie trafia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...