Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

huzar, ja wiem mniej wiecej. Ale od czegos musialem wyjsc - mam wzmacniacz, system 2w z przodu i radio. Czyli dobrac musze swoofer. mam tez porzadany przeze mnie montaz -/+ 250mm. Chce tylko, zeby mocowo wspolgral z systemem przednim, ani sie nie wybijal, ani nie zanikal. I tu mam problem, bo pasuje mi np hertz es250, ale ma 250W RMS. A wzmacniacz gra 170W. A hertz lubi duzy prad. Dlatego wolalbym wiedziec, w jakich mocach sie poruszac, a potem poszukam czegos, co mi pasuje brzmieniowo. Uff.

 

[ Dodano: Nie Gru 20, 2009 11:15 pm ]

http://www.hertzaudiovideo.com/file/pdf ... manual.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

huzar, ja wiem mniej wiecej. Ale od czegos musialem wyjsc - mam wzmacniacz, system 2w z przodu i radio. Czyli dobrac musze swoofer. mam tez porzadany przeze mnie montaz -/+ 250mm. Chce tylko, zeby mocowo wspolgral z systemem przednim, ani sie nie wybijal, ani nie zanikal. I tu mam problem, bo pasuje mi np hertz es250, ale ma 250W RMS. A wzmacniacz gra 170W. A hertz lubi duzy prad. Dlatego wolalbym wiedziec, w jakich mocach sie poruszac, a potem poszukam czegos, co mi pasuje brzmieniowo. Uff.

 

[ Dodano: Nie Gru 20, 2009 11:15 pm ]

http://www.hertzaudiovideo.com/file/pdf ... manual.pdf

 

Tył można wyregulować pod przód, ale znając takie działania (gdzie zamieściłeś te dwa głośniki z tyłu?) to wyjdzie na to, ze przód będzie robił jako wysoko tonowy (rozumiem, że tam masz średnie i cyki lub tym podobne?), a tył będzie przenosił całe pasmo więc słychać będzie najbardziej bas z tyłu...ale można to wyregulować.

Huzara nie słuchaj on na superoes wyciąga tube z bagola :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

 

ja mam tak: Przod 2-drozny odseparowany, 170mm woofery i 20mm tweetery zamontowane na trojkatach. Graja ok, ale nie ma basu, a burzumy bas lubia (jak slucham Mazowsza, to lubie, jak mi klapa bagaznika podskakuje w rytm oberka i sie samochod sam odsnieza). Tyl bym najchetniej w ogole wypieprzyl z drzwi, bo po co ? Subwoofer bedzie w bagazniku, albo w miejscu kola zapasowego, ktorego i tak nie uzywam (jezdzilo bez sensu w bagazniku - po co, ja sie pytam ?) albo - to najbardziej prawdopodobna opcja - z boku, w specjalnie przystosowanym i przerobionym pod forka okolo 20-23litrowym boczku.

 

No to jak zrobic?

 

Mowcie, mowcie.

 

Czy jak mam zrobic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huzara nie słuchaj on na superoes wyciąga tube z bagola :twisted:
U mnie przynajmniej jest co wyciągać :razz:

U mnie gra 1 na 4 :mrgreen:

 

Burzum bez wódki do tematu w takim razie nie ma co podchodzić :twisted:

 

Ten Twój skromny bagażniczek faktycznie można wygłuszyć, wzmacniacz zamocować z tyłu do oparć, a suba w specjalnie przygotowanym miejscu (wtedy w razie W żeby koło wyciągnąć nie będzie problemu).

 

Chociaż do oberka to bym wysokotonowce dawał na tył :D

 

sypieee gesty snieg ;-))))))

:shock:

 

 

ide pojeździć :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...