Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

hej pyry poznanskie, kto wybiera sie na plejady i na jaką trasę ?

 

szosa na pilocie :mrgreen:

chojny coś często robisz ostatnio za pilotke ;) jak chcesz to mogę twoją niebieską dziunię zabrać na "spacer" na szosowej ;)zamiast moje kombi rodzinne męczyć. puść mi na PW gdzie kimacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z miarodajnego źródła wiem, że mój wydech to tzw. "mega-wieś" :twisted:

Na razie tylko Aztec slyszal, kiedys sie spotkalismy na trasie...

Hehe.

Ja mam od turbiny 2,5" i

, a i tak wydawało mi się, że mój to małe Miki przy wydechu Burzuma.

Może jakiś mały spocik. Porównamy se wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ja wiem koło 11-13?
jak popytałem ludzi to faktycznie mogłem się tamtędy przemieszczać w tych godzinach :cool:
Ale to już musiało być ciężko z Tobą :mrgreen:
to to zawsze
nie musisz pamietac, od tego jest forum :>
dlatego sam nie staram się wysilać :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej pyry poznanskie, kto wybiera sie na plejady i na jaką trasę ?
turystyczna :mrgreen: bo żona jako pilot, a ona nie lubi przeciążeń :wink:

e ja nie upalający więc przynajmniej na plejadach się wyżyję, żona po pierwszych plejadach polubiła przeciążenia :mrgreen:. A że w swoim kombi rodzinnym mam szutrowe zawieszenie, to nic innego mi nie pozostaje :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy z grona subarowego, tylko ja jutro jadę na akademię sportowej jazdy porsche na Tor Poznań ? wszyscy już tak świetnie jeżdżą i nie wymagają doszkolenia, czy mają już to za sobą ? biorąc pod uwagę, że koszt szkolenia to połowa wpisowego na ALT'a itp. myślałem, że będzie więcej chętnych na polatanie po pętli pod okiem fachowców

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszyscy już tak świetnie jeżdżą i nie wymagają doszkolenia, czy mają już to za sobą ?

 

 

 

czaiłem się na takie szkolenie ale mi się zapomniało i nawet nie zauważyłem że coś się dzieje w tym temacie :wink:

 

nie widziałem również abyś linka z info zapodał :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie Nam to trzeba przypominać chociaż tydzień przed, bo inaczej to na własny ślub byśmy zapomnieli pójść :mrgreen:
heh, będę pamiętał, generalnie super event. 1,5h pogadanki o jeździe, potem 4 różne części toru przejeżdżane po kilka razy w grupach (kontakt z instruktorem przez krótkofalówki), przerwa obiadowa i potem 4h latania po całej pętli na 2 grupy po 30min (z możliwością posiadania instruktora na prawym lub lewym :wink: ;) ) przy okazji wrzucę foty, były szybkie auta i kilka wyjazdów w otoczenie :wink: czterołapem robiłem za wyciągarkę :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

antolll crxem nie można? Przecież nie musisz od razu mieć nie wiadomo czego, a zawsze coś wyniesiesz ze szkolenia i nie chodzi mi tu o przywłaszczanie cudzej własności :mrgreen:
dokładnie, kolega lata BMW 120d i nieźle sobie radzi (bywa też na soes itp). w asjp chodzi o naukę, eliminowanie złych nawyków, panowanie nad autem w zakręcie itp, byłem na SJS i AJSP to bardzo podobna impreza. w stosunku do ALT'a w 2008 poprawiłem czas o 13s ! (pewnie duża też w tym zasługa nowego zawiasu, jak zmienię jeszcze heble i opony to w takim tempie 1:50 niedługo pęknie ;) ale też na pewno dużo dały kilkukrotne wizyty na soes, kjs itp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...