Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

Także gratuluję. Niedługo będzie film - również z paroma niewyprowadzonymi bokami w wykonaniu PWL Subaru TEAM :razz:

 

A tak w ogóle, to miło było poznać Chojnego i Intakwrx'a.

Zaraz tam z nie wyprowadzonymi bokami... to było podczas rozgrzewki :) Sprawdzaliśmy ile się da, no a jakie warunki były sam wiesz :P

 

Mi również było miło poznać :)

 

P.S. Tylko nie wmontuj tych treningowych kiepskich boków w prawidłowe przejazdy na czas :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

Więcej o imprezie: http://tuningforum.pl/

 

Byliśmy, pojeździliśmy, wygraliśmy :P

 

 

 

Niema to jak PWL Subaru TEAM :P

 

 

doslownie, bez Twojego rozpoznania nie dalbym rady, szkoda ze nie pomyslelismy bardziej taktycznie i pojechales z NR 1 po tej najwiekszej slizgawicy, ja mialem juz w sumie mase trakcji w porownaniu do tego po czym Ty jechales.

 

wyjazd megaudany :mrgreen:

 

 

Także gratuluję. Niedługo będzie film - również z paroma niewyprowadzonymi bokami w wykonaniu PWL Subaru TEAM

 

A tak w ogóle, to miło było poznać Chojnego i Intakwrx'a.

 

 

mi tez bylo milo poznac, sorka ze Ci intercooler pochapalem ale dwie lewe rece mam :lol: , gratuluje Legasia, fajna fura

 

a boki, no coz, to byl trzeci bok w zyciu wiec i tak cud ze po czanym wyprowadzilem, ale jak tylko sie doczekamy sniegu bedziem cwiczyc i cwiczyc :twisted:

 

chojny gratki Ty juz lepiej zacznij z Dyrekcja negocjowac, kolor felg ktore wygrasz na 4-tym zlocie

 

dzieki, zanim wystartowalem Intakwrx niczym trener przez 5 minut mnie przygotowywal mentalnie ("spokojnie, bez spinaia sie, przyjechales sie pobawic" etc.) i technicznie (wszytkie winkle obgadane) , wiec dzieki wielkie dla niego sie naleza :grin:

 

a Plejady, jedziemy sie spotkac i pobawic wiec blagam Cie... zreszta wiesz, trzeba dac sie skopac Luckowi bo jego teoria o szybkich srebrnych sie rypnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty lepiej uważaj co mówisz, bo jeszcze sie okaże, że to nie jest tylko teoria i bedzie Ci glupio...

 

niebieskie sa naj i basta :twisted:, zreszta jak brunetki :wink:

 

 

WTF is ada?

 

nie mam pojecia :cool:

 

 

znaczy sie co chojny... jak opedzlujesz juz to pudlo na Plejadach, to wałek, srebrna farba i jedziemy po furaczu?

 

yyy, ale wiesz, nie ma srebrnych polarow :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WTF is ada?

 

 

taki mily facet a tak brzydko pisze... shame on you pumex1 !!!

 

 

EDIT:

Magda - normalnie Cie tu zaraz opieprze, za partyzantke :razz: Prosze mi sie natychmiast udac do dzialu: "Tu sie witamy" i zagadac ladnie i uzyskac blogoslawienstwo forumowe :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WTF is ada?

 

 

taki mily facet a tak brzydko pisze... shame on you pumex1 !!!

 

kolejne alter ego? czyzby przewidywany przezemnie moment temu "Atak klonow" juz sie zaczal? .. tja... :roll:

 

A teraz uwaga "Dzien dobry, witam na forum. bla bla bla". Kiedys zwali to kindersztuba i wynosilo sie to z domu. Teraz z domu od rodzicow jak widac wynosi sie ewentualnie meble.

 

lo Panie, ale wpadles, bedzie dym :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie wpadlem :razz: wiesz, ze wejscie na forum kiedys blogoslawila Matka, a teraz z braku jej nadzoru rozpasanie nastapilo :twisted: a Ty nie bulgocz, bo sam Magdy nie rozpoznales :P

 

nom, Matuszki forumowej brakuje :cry:

 

 

rozpozanles, rozpoznales, czyta forum zaciekle i sie musze czesto tlumaczyc, tylko ze pisze malo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto jeździ zieloną imprezą kombi?

Mieszka, gdzieś w okolicach Biedruska, może murowanej...

Pozdrawiałem tą osobę już kilka razy,ale chyba mnie nigdy nie widział. Myślałem, że to ktoś obcy nie związany z forum. Aczkolwiek dziś w Biedrusku się mijaliśmy i mieliśmy identyczne świnki... :mrgreen: Więc kto to? Ujawni się? :cool: W ogóle to POZDRAWIAM tą osobę :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz sie przywitalam. Czy jeszcze jakis rytual mnie czeka czy to juz wszysto?

 

hehe.. wiesz, niejaki Arti dostal od Lucka w Srebrnej 3 "blogoslawienstwa" zanim napisal 1-szego posta :wink: Ale nie no... az tacy wredni nie bedziemy :mrgreen:

 

a chojny sciemnial i sie do Ciebie nie przyznawal - zatem to na niego "szejm" i inne takie :lol:

 

zdravim

Pumex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

policji przez 1,5 godziny ani jednej nie widzialem :) Samochodow bylo okolo 30, wiec po chwili jezdzenia zrobilem sobie przerwe, bo bylo tak gesto, ze czulem sie jak w korku :(

No i strasznie oblodzone bylo - na skrajnych czesciach parkingu bylo tak wyslizgane i oblodzone, ze albo szlo sie w piruety albo 10km/h i dopiero pozniej po wyjsciu na prosta mozna bylo sie rozkrecic :roll:

 

Tak swoja droga, to z jakiego paragrafu sie doczepiaja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...