Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

No widzę, że Chojny dokształca się na boku ! 2 wyścigi hoho... Poprzeczka idzie w góre..

 

 

wszyscy sie doksztalcaja, w porownaniu do innych grup mamy w sumie super czasy wiec wstydu nie przynosimy :twisted:

 

 

Ja w tym czasie byłem też w Kinepolis, ale w celach okołokinowych

 

buuuuuu :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, bo potem będziemy jeździć z zawiązanymi oczami

 

i to jeszcze dzisiaj, gokarty o 19, wpadajcie o 18:30, mamy zarezerwowane 2 wyscigi :twisted:

 

Była jazda że ja cię kręce ! normalnie ALT wysiada ! :P

 

P.S. Gokart nr 13 to padaczka :P

P.S. nr 7 to rakieta.

P.S. Może ktoś z Marudą na prawym pojedzie co by pomóc, bo mu kiepsko idzie... eee no tak w gokarcie się nie da :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Była jazda że ja cię kręce ! normalnie ALT wysiada ! :P

 

P.S. Gokart nr 13 to padaczka :P

P.S. nr 7 to rakieta.

P.S. Może ktoś z Marudą na prawym pojedzie co by pomóc, bo mu kiepsko idzie... eee no tak w gokarcie się nie da :mrgreen:

 

potwierdzam, 13 nie jedzie a 7ka ma juz rezerwacje.... na mnie :twisted:

 

nie wiem jak wy ale ja mam rany na dloniach, trzeba sie zaopatrzyc w rekawiczki :???:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Gokart nr 13 to padaczka :P

P.S. nr 7 to rakieta.

P.S. Może ktoś z Marudą na prawym pojedzie co by pomóc, bo mu kiepsko idzie... eee no tak w gokarcie się nie da :mrgreen:

Se popacz na wcześniejszy wyścig, panie Mądraliński! :mrgreen:

 

W tym pierwszyb była chyba "ósemka", i środek stawki. W tym drugim "piątka", a ta w zakrętach chodzi jak pijana krowa - po prostu nie da się szybko wejść w zakręt, bo idzie bokami jak głupia.

A zanim się silnik znowu rozkręci i zacznie ciągnąć mijają lata całe (ale to akurat to wszystkie tak mają).

 

A na kolana nikogo nie biorę. O! :cool:

 

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym drugim "piątka", a ta w zakrętach chodzi jak pijana krowa - po prostu nie da się szybko wejść w zakręt, bo idzie bokami jak głupia.

 

no doslownie, to ze jedne sa wolniejsze a inne szybsze no coz, kwestia ustawienia, ale ze sie roznie toru trzymaja to juz nieladnie i to nawet bardzo, w 13 caly wyscig walczylem o utrzymanie sie na kresce :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie, czy byłby ktoś chętny na coś większego niż gokarty?

 

Mianowicie podobno gdzieś pod obornikami jest dość dobry tor terenowy i można quady wypożyczać...

Jeszcze tam nie było, ale słyszałem, że jest dobrze i taniej niż na gokardach :mrgreen:

 

Chyba, z samej ciekawości się tam przejade w tym tygodniu :cool:

 

 

 

 

 

To jak z tymi Andrzejkami :?: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludziska będą po chatach i knajpach siedzieć raczej...

No własnie :twisted:

Chcesz przez to powiedzieć, że cię do jakiegoś Andrzeja tego dnia zaciągnie? ;)

 

Bywa. Ja przed czwartkiem nie bardzo dam radę, a po czwartku to właściwie już jest łykend. Czyli, cokolwiek organizowane po czwartku, nie jest "w tygodniu".

 

 

słuchajcie, czy byłby ktoś chętny na coś większego niż gokarty?

 

Mianowicie podobno gdzieś pod obornikami jest dość dobry tor terenowy i można quady wypożyczać...

Jeszcze tam nie było, ale słyszałem, że jest dobrze i taniej niż na gokardach :mrgreen:

 

Chyba, z samej ciekawości się tam przejade w tym tygodniu :cool:

I to bardzo słuszna koncepcja jest. :cool:

 

Daj znać co i jak jak się już dowiesz.

 

To jak z tymi Andrzejkami :?: :wink:

Widać, towarzystwo nie bardzo się kwapi. No ale z drugiej strony, Andrzeja wśród nas żadnego - to i Andrzejki z letka kulawe będą... ;)

 

pzdr,

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem chętny na gokarty, może być w czwartek. A na quady tym bardziej, tyle że już troche zimno, ale co tam, damy rade...

 

A karty w czwartek ekstra. Rezerwujemy? Proponuje teraz mini grand prix. Polega to na tym, że jest wyścig wstępny 12 min, liczy się najlepsze okrążenie i potem stosownie do osiągniętych czasów, ustawia się pole position i kolejne miejsca. No i jest wyścig właściwy 12 min i tam już nie ma znaczenia czas, trzeba wyprzedzić innych i samemu nie dać się .... do pierwszej krwi :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...