Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli mamy, ustaliliśmy niedzielę. Pozostaje godzina i miejsce.

Co do częstotliwości, można by wprowadzić nową świecką tradycję druga ( bo zapewne już po wypłacie ) :D sobota miesiąca. Godziny w zależności od pór roku będziemy sobie doustalać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

będe 20-21

polatalem dzisiaj po konkolewie 

idealna pogoda , pusto nikogo 

"akumulatory" naładowane więc chetnie zakoncze dzien miłym akcentem spocikowym 

No właśnie. Jak to wygląda z tym lotniskiem... Ktoś się przyczepia, wjazd zamknięty? Jak nawierzchnia? Były kiedyś problemy ze strony osób trzecich? Też chętnie bym blobem gdzieś polatał. Byłem na mącznikach, ale dziury straszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawa wygląda tak 

ponoc ktos tym zarządza bo znajomy który byl dzisiaj ze mna trenuje tam regularnie 

przywozi na lawecie pikanto i trenuje przed zawodami wiem ze jakis drobny haracz za to płaci 

ale tor otwarty bylem dzisiaj od rana teren wolny wjazdy na lotnisko z kazdej storny lasem 

nawierzchnia super zero dziur oblecialem cały kilkakrotnie przodem bokiem 

kilkukrotnie przez chwile tyłem :)))  ale nie było kawałka zaskakującego 

troche brudu ka wykonczeniach tej głównej prostej ( drobne elementy zawieszenia :) klocki jakas srubka kawalek plastiku ) jedynie na to trzeba uważac 

poprstu wyjsc i sprzatnąc . innych zagrożen nie widziałem no chyba ze te przepastne zakrety i proste które uruchamiają wyobraznie 

bylem ze 4 godziny nikt sie nie pojawił kiku miejscowych gapiów 

tak to wyglada 

Edytowane przez dybson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawa wygląda tak 

ponoc ktos tym zarządza bo znajomy który byl dzisiaj ze mna trenuje tam regularnie 

przywozi na lawecie pikanto i trenuje przed zawodami wiem ze jakis drobny haracz za to płaci 

ale tor otwarty bylem dzisiaj od rana teren wolny wjazdy na lotnisko z kazdej storny lasem 

nawierzchnia super zero dziur oblecialem cały kilkakrotnie przodem bokiem 

kilkukrotnie przez chwile tyłem :)))  ale nie było kawałka zaskakującego 

troche brudu ka wykonczeniach tej głównej prostej ( drobne elementy zawieszenia :) klocki jakas srubka kawalek plastiku ) jedynie na to trzeba uważac 

poprstu wyjsc i sprzatnąc . innych zagrożen nie widziałem no chyba ze te przepastne zakrety i proste które uruchamiają wyobraznie 

bylem ze 4 godziny nikt sie nie pojawił kiku miejscowych gapiów 

tak to wyglada 

Co do haraczu chętnie dowiem  się o szczegółach, jak się spotkamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazało się, że pestka zamyka parking o 21 więc nas grzecznie wyprosili. Było nas trzech tak btw ;) więc tłum.

Może ustalmy następna datę? 12 marzec sobota 20? Z tego co wiem za tydzien bednary a za dwa superoes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanówmy się także czy miejsce jak parking pestka jest ok w takich porach . Tow. jakie było rozpędzające swoje pierdziawki (z całym szacunkiem dla ich upodobań) do granic możliwosci parkingowych tez raczej nie sprzyja ogólnemu obrazowi naszych założeń 

w ten wór nie chce być wrzucany 

zakładam ze Wy też jeżeli chce sie wyjeździc to jade na bednary albo do konkolewa a na parkingu nie mam zamiaru uważac czy przypadkiem nie dostanę  w dupę od jakiejś nieokiełznanej Hondziny 

takie moje zdanie 

  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli moja teoria się potwierdziła... Wg mnie Malta jest ok. I można posłuchać "tunelowego" mruczenia boxera, podczas wjazdu albo skoczyć na kebaba :)

Fajnie byłoby umówić się też np w Kąkolewie. Chociaż taka niezorganizowana impreza często i gęsto ma różne skutki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myśle że konkolewo tak ale pod warunkiem że będzie zorganizowana z głową " na karku"

zakładając ze tow. Subarowe nie musi pokazywac jak jeżdzi ich impreza bo każdy wie to ma to jakis sens 

oczywiście w porach wiosenno letnich pomysł dobry 

tylko pytanie czy jechac tak daleko żeby zaparkowac auto i pogadać ma sens


malta to faktycznie dobre miejsce póki co 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...