Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

Pawlus, a co zaszło ?

 

Pozdrowienia dla Izotomów, spotkanych na szlaku.

 

Dziękuję za pozdrowienia. Jak to się stało, że Ciebie nie zauważyłem? :? Jakbym Cię widział to na pewno też bym Cię pozdrowił, co czynię :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawlus co z autem :?:

 

Narazie nie wiem wszystkiego. Wygląda na to, że rura od ic przesuneła i wbiła się w osłonę rozrządu łamiąc ją. Jeszcze nie wiem do końca jak sprawy z silnikiem. Zobaczymy.

 

Jak wyglądają rury od IC na końcach? Tam gdzie były nasunięte gumowe łączniki?

 

No tak, na nudne auta już nikt nie zwraca uwagi: ani w serwisie się nie pokazuje, ani go słychać, ani nie przemyka, czy wyrywa drzewka czy nie robi przycinki. A wiosna już przyszła... Jak nie jeździsz Forasem to pożycz skrzynię i dyfer :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izotom, wydaje mi się, że Cie wpuszczałem na skręcie w Biskupińską, ze Strzeszyna do Smochowic ?

 

Ajajajaj. Nie Ciebie. To był czerwony bug, nie niebieski. Moja kulpa.

 

To nic wybaczam. W ramach przeprosin skrzynię i dyfer ciągle możesz mi pożyczyć :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyglądają rury od IC na końcach? Tam gdzie były nasunięte gumowe łączniki?

 

Jeszcze nie byłem na oględzinach. Na co zwrócić uwagę w tych rurkach?

 

-- Pn mar 26, 2012 3:59 pm --

 

Pawlus, a co zaszło ?

 

Nic nie zaszło. Tylko silnik mi zgasł po wyprzedzaniu. A, no i osłona rozrządu jest popękana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są czasy z treningu. Jeszcze raz dziękuje wszystkim przybyłym na trening za miła atmosferę i spędzony czas oraz zapraszam na kolejne treningi bo bardzo miło słucha się dźwięku subaru startującego do próby lub sapiącego type-r kończącego przejazd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do wypadków: w poniedziałek rano osobiście wyciągałem zakrwawionego kierowcę i gasiłem to mondeo. jechał przede mną, złapał pobocze, rybka no i drzewo... a licznik raptem na 70km/h się zatrzymał... :roll:

 

http://epoznan.pl/news-news-31532-Dwa_g ... zamotulami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a serwisant który miał dojechać na oględziny ponoć rozbił się po drodze

 

 

Niestety bardzo czesto trafia się debil, który nie szanuja cudzej własności, testuje sobie bryczke i wycieczka kończy się dzwonem. :?

 

Dlatego mam taką ambe na punkcie patrzenia mechanikom na ręce... dobrze, że mój serwis jest wyrozumiały i pozwala mi na pałetanie się koło stopy. A i śmigają Subarakami lepiej więc człowiek jest spokojny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dodaj do tego jeszcze czas Izotom'a, bo była goraca linia i konsultacje techniczne

 

 

a widzisz.. to dzięki wam za fatygę :wink:

u Kocioła powiedzieli mi ,że poprzedni właściciel totalnie nie potrafil obsługiwać sprzęgła( dwie wymiany) , więc kto wie, co w nim jeszcze ciekawego drzemało

 

ogólnie dziwna sytuacja, więc szukam forka(albo i nie) dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dodaj do tego jeszcze czas Izotom'a, bo była goraca linia i konsultacje techniczne

 

 

a widzisz.. to dzięki wam za fatygę :wink:

u Kocioła powiedzieli mi ,że poprzedni właściciel totalnie nie potrafil obsługiwać sprzęgła( dwie wymiany) , więc kto wie, co w nim jeszcze ciekawego drzemało

 

ogólnie dziwna sytuacja, więc szukam forka(albo i nie) dalej

 

Ty, ale przecież Cz_Mamba chce sprzedać swoje cudo. Dzisiaj Foras był na przeglądzie w Kocarze więc autko z dobrej stajni. Po co daleko szukać ...

Ja to nic nie kumam: forumowa fura pod nosem a Ty tam coś, gdzieś :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty, ale przecież Cz_Mamba chce sprzedać swoje cudo. Dzisiaj Foras był na przeglądzie w Kocarze więc autko z dobrej stajni. Po co daleko szukać ...

Ja to nic nie kumam: forumowa fura pod nosem a Ty tam coś, gdzieś

 

 

wiem wiem, tyle ,że tam dyche taniej :P i trzydzieści mniej :P

 

a twój kombiwar na dłuższym serwisie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty, ale przecież Cz_Mamba chce sprzedać swoje cudo. Dzisiaj Foras był na przeglądzie w Kocarze więc autko z dobrej stajni. Po co daleko szukać ...

Ja to nic nie kumam: forumowa fura pod nosem a Ty tam coś, gdzieś

 

 

wiem wiem, tyle ,że tam dyche taniej :P i trzydzieści mniej :P

 

a twój kombiwar na dłuższym serwisie ?

 

 

Chi, chi - przez łzy - tak, niestety, na dłuższym. Okazało się, że nie służy mu bezczynne stanie - taki czarny humor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...