Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

Przypominam, że jeśli szukacie czegoś z: sparco, OMP, OZ, Eibach itd to pisać do mnie. mam lepsze ceny niż Prince. Aras_POZ i Grysia właśnie zamówili u mnie kaski 40pln taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE POZDRAWIAM!

kobiety która dziś jadąc niebieską przystarszawą niebieską imprezą z zielonymi felgami okazała się drogowym zbirem. Kierowczyni prowadząca pojazd na poznańskich tablicach o numerze 555, zachowała się skandalicznie. W momencie gdy nasze pojazdy się zrównały i zorientowała się że jest wyprzedzana gwałtownie przyspieszyła aby nie dać się wyprzedzić. To zachowanie kierowcy niedorozwiniętego, mającego aspirację do bycia najszybszym na drodze, dużo sprzętu a mało talentu. Musiałem grubo wdusić żeby ją wyprzedzić, z przeciwka się bowiem już coś pojawiało. Nie wiem czy to forumowicz , lecz przestrzegam że subarakami jeżdżą także łby cielęce. Jednak gdyby przez przypadek trafiła na mój wywód na tym forum to informuję ją, że w razie konieczności i przy braku innego rozwiązania po ewidentnie złośliwym przyspieszeniu, gdybym musiał to zepchnął bym ją na pobocze. To rozwiązanie byłoby pewnie jedyną alternatywą dla czołowego zderzenia.To wszystko. Innych użytkowników pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE POZDRAWIAM!

kobiety która dziś jadąc niebieską przystarszawą niebieską imprezą z zielonymi felgami okazała się drogowym zbirem. Kierowczyni prowadząca pojazd na poznańskich tablicach o numerze 555, zachowała się skandalicznie. W momencie gdy nasze pojazdy się zrównały i zorientowała się że jest wyprzedzana gwałtownie przyspieszyła aby nie dać się wyprzedzić. To zachowanie kierowcy niedorozwiniętego, mającego aspirację do bycia najszybszym na drodze, dużo sprzętu a mało talentu. Musiałem grubo wdusić żeby ją wyprzedzić, z przeciwka się bowiem już coś pojawiało. Nie wiem czy to forumowicz , lecz przestrzegam że subarakami jeżdżą także łby cielęce. Jednak gdyby przez przypadek trafiła na mój wywód na tym forum to informuję ją, że w razie konieczności i przy braku innego rozwiązania po ewidentnie złośliwym przyspieszeniu, gdybym musiał to zepchnął bym ją na pobocze. To rozwiązanie byłoby pewnie jedyną alternatywą dla czołowego zderzenia.To wszystko. Innych użytkowników pozdrawiam serdecznie.

 

Uff, już myślałem że chodzi o mnie. Przez moje długie włosy wszyscy mnie mylą z kobietą :P:lol:

Nie dobra dziewucha, jeszcze rozumiem jakby np. jakiemuś bełewu komplikowała życie ale swojakowi!?To już przesada :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na niedzielę albo letnie oponki albo na lód z kolcami. Cosik mi się zdaje, że możemy o śniegu zapomnieć :lol::lol::lol: Jest szansa, że będzie kameralnie :roll:

 

Do 17.02 trzeba dokonać wpłat. Poniżej przypomnienie listy osób.

1. Izotom V

2. Chojny

3. Czarna_mamba

4. Yoshii

5. grysia V

6. kons6

7. Jumpman 80%

8. KOCAR

9. Tomek B

10. Jeedrass

11. Aras_POZ

12. Saval

14. wwolny - WRX Blob 05 V

15 Andremil - Impreza WRX

16 grzegoslav

17 Adas

18 Góruś

19 Pawlus

20. pajkk

21. Webi

22. drx

23. PoulD

24. Mr. Why

25. Masat (jeśli dam radę zrobić przekładkę)

26. bartek_asik - Celica ST182 lub Swift GTi 4WD

27. intakwrx - na 80%

28. maarek - na 80

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE POZDRAWIAM!

kobiety która dziś jadąc niebieską przystarszawą niebieską imprezą z zielonymi felgami okazała się drogowym zbirem. Kierowczyni prowadząca pojazd na poznańskich tablicach o numerze 555, zachowała się skandalicznie. W momencie gdy nasze pojazdy się zrównały i zorientowała się że jest wyprzedzana gwałtownie przyspieszyła aby nie dać się wyprzedzić. To zachowanie kierowcy niedorozwiniętego, mającego aspirację do bycia najszybszym na drodze, dużo sprzętu a mało talentu. Musiałem grubo wdusić żeby ją wyprzedzić, z przeciwka się bowiem już coś pojawiało. Nie wiem czy to forumowicz , lecz przestrzegam że subarakami jeżdżą także łby cielęce. Jednak gdyby przez przypadek trafiła na mój wywód na tym forum to informuję ją, że w razie konieczności i przy braku innego rozwiązania po ewidentnie złośliwym przyspieszeniu, gdybym musiał to zepchnął bym ją na pobocze. To rozwiązanie byłoby pewnie jedyną alternatywą dla czołowego zderzenia.To wszystko. Innych użytkowników pozdrawiam serdecznie.

 

Szanowny Kolego,

 

Odpowiadam:

Nie prowadziła żona, tylko ja, forumowicz i nie ciota drogowa, co sugerujesz w swojej skandalicznej, jak Twoja jazda wypowiedzi.

Sytuacja miała miejsce we wtorek wieczorem na ulicy Borówki, gdzie obowiązuje - czego pewnie nie zauważyłeś - ograniczenie do 40 km/h, jest przystanek autobusowy i jest szkoła. Było ślisko.

Kiedy skończyło się ograniczenie, przyspieszyłem lekko, bo nie czuję się dobrze, kiedy ktoś jedzie za mną "na gazetę" :evil:

Może dla Ciebie to był sprint utrudniający wyprzedzanie, ja tylko chciałem powiekszyć dystans, żebyś miał miejsce na hamowanie, jak będzie potrzeba.

Kiedy zacząłeś wyprzedzać, odpuściłem widząc, że mimo sznura samochodów jadących z naprzeciwka, jednak chcesz być z przodu. Widząc gabaryty, sądziłem że jakiś "szyita" w X5, ale okazało się że Tribeca :shock: .

Gdyby chodziło tylko o ten incydent, w którym na ruchliwej, śliskiej, drodze z ograniczeniem do 40, chcesz być szybszy, nie odzywałbym się.

Jednak jechałem w tym samym kierunku co Ty i widziałem, że bardzo Ci się spieszyło również na ul.Kobylepole, bo też wyprzedzałeś jak opętany.

Chcesz się pościgać, to jedź z nami do Piły, albo innym razem do Żernik, na Tor Poznań, albo na Bednary. Ulica to nie miejsce na kozakowanie.

 

Swoją drogą, niezły wzrok, skoro mnie - łysola z nieogoloną gęba, bierzesz za kobietę :mrgreen:

 

Żegnam ozięble.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C.N.U. Amen :twisted:

 

P.S. Nie mogłem się powstrzymać. Wynika z tego, że każdy łysol to fajna dziewczyna :wink: Wieeeedziaaaałeeeem

 

Tomek, zapewniam Cię, że trzeba być bardzo porządnie nawąchanym, żeby pomylić moją żonę z takim Shrekiem jak ja :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C.N.U. Amen :twisted:

 

P.S. Nie mogłem się powstrzymać. Wynika z tego, że każdy łysol to fajna dziewczyna :wink: Wieeeedziaaaałeeeem

 

Tomek, zapewniam Cię, że trzeba być bardzo porządnie nawąchanym, żeby pomylić moją żonę z takim Shrekiem jak ja :mrgreen:

 

 

Potwierdzam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaska przelana:

 

1. Izotom V

2. Chojny

3. Czarna_mamba

4. Yoshii

5. grysia V

6. kons6

7. Jumpman 80%

8. KOCAR

9. Tomek B

10. Jeedrass

11. Aras_POZ

12. Saval - STI 05 V

14. wwolny - WRX Blob 05 V

15 Andremil - WRX 05 V

16 grzegoslav

17 Adas

18 Góruś

19 Pawlus V

20. pajkk

21. Webi

22. drx

23. PoulD

24. Mr. Why

25. Masat (jeśli dam radę zrobić przekładkę)

26. bartek_asik - Celica ST182 lub Swift GTi 4WD

27. intakwrx - na 80%

28. maarek - na 80

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Izotom V

2. Chojny

3. Czarna_mamba

4. Yoshii

5. grysia V

6. kons6

7. Jumpman 80%

8. KOCAR

9. Tomek B

10. Jeedrass

11. Aras_POZ V

12. Saval - STI 05 V

14. wwolny - WRX Blob 05 V

15 Andremil - WRX 05 V

16 grzegoslav

17 Adas

18 Góruś

19 Pawlus V

20. pajkk

21. Webi

22. drx

23. PoulD

24. Mr. Why

25. Masat (jeśli dam radę zrobić przekładkę)

26. bartek_asik - Celica ST182 lub Swift GTi 4WD

27. intakwrx - na 80%

28. maarek - na 80

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego pomyślałem żeś baba...tak po stylu jazdy( było ciemno) ...kwalifikowało się to jakby na mistrzynię prostej...obrażonej że coś ją wyprzedza...mój błąd

Jednak jeśli zamierzasz mi wmówić że zakupiłeś Subaru żeby na prostym odcinku nawet miasta pomykać 40 km/h to szacun...rzeczywiście wychodzi na to że jechałem jak wariat i chciałem wyprzedzać...jednak skoro tak uważnie i bezpiecznie jeździsz w zgodzie z przepisami to po jakie licho gdy zrównaliśmy auta pocisnąłeś pod 100km/h??? przecież ciągle byliśmy w mieście...

Ja - wariat i drogowy świr oraz Ty - uosobienie egaminatora ośrodka ruchu drogowego i rzecznika policji drogowej w jednym.

Kończę na tym bo nie dojdziemy pewnie do porozumienia w tej kwestii , zarówno ja i ty jako jedyni wiemy co sie działo na drodze...i że twoje zachowanie nie było eleganckie ot tyle. Oczywiście przyznaję że jechałem zbyt szybko gdyż się spieszyłem, dodam tylko że jako kierowca któremu zdarza się zbyt szybko jechać, wtedy gdy jadę wolniej staram się nie blokować innych. Bez względu na to czy jadę 60-cio konnym autem czy 300- tu konnym . Skoro jadę wolno niech szybsi śmigają. I żaden REMAP nie jest mi potrzebny do wyprzedzania.

Tyle w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego pomyślałem żeś baba...tak po stylu jazdy( było ciemno) ...kwalifikowało się to jakby na mistrzynię prostej...obrażonej że coś ją wyprzedza...mój błąd

Jednak jeśli zamierzasz mi wmówić że zakupiłeś Subaru żeby na prostym odcinku nawet miasta pomykać 40 km/h to szacun...rzeczywiście wychodzi na to że jechałem jak wariat i chciałem wyprzedzać...jednak skoro tak uważnie i bezpiecznie jeździsz w zgodzie z przepisami to po jakie licho gdy zrównaliśmy auta pocisnąłeś pod 100km/h??? przecież ciągle byliśmy w mieście...

Ja - wariat i drogowy świr oraz Ty - uosobienie egaminatora ośrodka ruchu drogowego i rzecznika policji drogowej w jednym.

Kończę na tym bo nie dojdziemy pewnie do porozumienia w tej kwestii , zarówno ja i ty jako jedyni wiemy co sie działo na drodze...i że twoje zachowanie nie było eleganckie ot tyle. Oczywiście przyznaję że jechałem zbyt szybko gdyż się spieszyłem, dodam tylko że jako kierowca któremu zdarza się zbyt szybko jechać, wtedy gdy jadę wolniej staram się nie blokować innych. Bez względu na to czy jadę 60-cio konnym autem czy 300- tu konnym . Skoro jadę wolno niech szybsi śmigają. I żaden REMAP nie jest mi potrzebny do wyprzedzania.

Tyle w tej sprawie.

 

Nie ma o czym mówić i kotów drzeć. Ważne, że się nikomu nic nie stało. Szkoda nerwów.

Do zobaczenia w lepszych okolicznościach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Izotom V

2. Chojny

3. Czarna_mamba

4. Yoshii

5. grysia V

6. kons6

7. Jumpman 80%

8. KOCAR

9. Tomek B

10. Jeedrass

11. Aras_POZ V

12. Saval - STI 05 V

14. wwolny - WRX Blob 05 V

15 Andremil - WRX 05 V

16 grzegoslav

17 Adas

18 Góruś

19 Pawlus V

20. pajkk - STi '05 V

21. Webi

22. drx

23. PoulD

24. Mr. Why

25. Masat (jeśli dam radę zrobić przekładkę)

26. bartek_asik - Celica ST182 lub Swift GTi 4WD

27. intakwrx - na 80%

28. maarek - na 80

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...