Skocz do zawartości

[Poznań] Wielkopolanie łączcie się !!


Scooby

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • burzum

    1225

  • huzar105

    1124

  • Izotom

    1001

  • chojny

    998

na Toyo a reszta była na slickach

R888 to jest miekka mieszanka trzyma lepiej niż twardy slick.

 

Ne pierwszych 3 zakrętach aż się przegrzeje :mrgreen: ale ok nie zwalam na opony jechałem wolno bo już dawno w aucie nie siedziałem ale rozjezdziłem się troche. Takie Bednary mogłyby być co tydzień :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

R888 to jest miekka mieszanka trzyma lepiej niż twardy slick.

lol, nie moge sie powstrzymac od skomentowania tego stwierdzenia :D To sa mega bzdury, nie wiem jakie masz doswiadczenie z oponami wyscigowymi i jazda (wg mnie zerowe).. R888 nadaje sie tylko na temp do 15st i krotkie odcinki, ma mieki bok i szybko sie przegrzewa- co wiaze sie z kosmicznymi stratami w wysokich temp (bednary)

Zastanow sie zanim nastepnym razem cos napiszesz, zeby sie po raz kolejny nie osmieszyc :)

 

Sam jechalem na s9b twardy slick i nie wyobrazam sobie jazdy na r888. Tracisz 3 sekundy na 2 minutach

 

pozdro Premo ;-) konkretna furka :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanow sie zanim nastepnym razem cos napiszesz, zeby sie po raz kolejny nie osmieszyc :)

Ludzie docinają r888 i robią z nich deszczówki. Toyo bierze mieszanki od avonu. R888 jest miekką mieszanką na upalanie. Jak guma miękka to szybciej odpływa, owszem ma miekkie ścianki, ale można zwiększyć ciśnienie. Czy to też bzdura?

Nie zamierzam odpowiadać na Twoje prostackie i infantylne zaczepki. Ciekawi mnie jeszcze jedna rzecz, czy przed wyścigami byłeś taki kozak i chodziłeś po ludziach i im doradzałeś. Czy może dopiero po wyścigu, aby przepadkiem ktoś nie był szybszy...

 

 

 

 

Pozdrowienia dla Potasa oraz niebieskiej imprezy widzianej na wysokości Czerwonaka.

 

-- 15 sierpnia 2010, o 18:15 --

 

Ale tak w ogóle, to Ty przecież jechałeś Imprezą? Coś mnie ominęło chyba...

To nie moja impreza tylko Piotra GT. Na weekend wszyscy wyjechali i tylko impreza została. A babci się nie przemówi, że na obiad się nie ma jak przyjechać. Wpuszczenie kumpla to czysta przyjemność, zwłaszcza zawsze uśmiechniętego :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie docinają r888 i robią z nich deszczówki. Toyo bierze mieszanki od avonu. R888 jest miekką mieszanką na upalanie. Jak guma miękka to szybciej odpływa, owszem ma miekkie ścianki, ale można zwiększyć ciśnienie. Czy to też bzdura?

 

Nie, to nie jest bzdura ;-) ale nie odwracaj kota ogonem...

i co ma do tego fakt ze toyo bierze mieszanki od avonu.

 

 

Nie zamierzam odpowiadać na Twoje prostackie i infantylne zaczepki. Ciekawi mnie jeszcze jedna rzecz, czy przed wyścigami byłeś taki kozak i chodziłeś po ludziach i im doradzałeś. Czy może dopiero po wyścigu, aby przepadkiem ktoś nie był szybszy..

 

Nie sa to glupie infantylne zaczepki, tylko obiektywna ocena, z ktora chyba wiekszosc osob sie zgadza. Chodzi mi tylko o to aby dementowac jakies bzdurne tezy, ze np ci co jechali na r888 mieli lepiej niz na twardym slicku :-)

 

Natomiast jesli chodzi o rady to chetnie ich slucham i chetnie udzielam, co moze wiele zawodnikow potwierdzic...

 

end of topic..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi tylko o to aby dementowac jakies bzdurne tezy, ze np ci co jechali na r888 mieli lepiej niz na twardym slicku

W takim razie przeczytaj jeszcze raz mojego posta.

Albo sam pomogę.

 

R888 to jest miekka mieszanka trzyma lepiej niż twardy slick.

 

Nie napisałem nic nowego. Chciałem tylko podkreślić, że R888 jest mieszanką dosyć miekką. Dużo ludzi twierdzi, że jest to zwykła drogowa mieszanka i kupuje to do miasta. Następnie po tygodniu sprzadaję bo bardzo ryczy i zeszło ćwierć opony :mrgreen:

Czytając jeszcze raz moją wypowiedź nadal nie widzę w niej błędu. Twardą mieszankę slicka jest trudniej dogrzać zwłaszcza w aucie fwd. Przy 10 stopniach w plusie miałem problem dogrzać na torze toyo z tyłu w aucie fwd.

PRzy wysokich temperaturach jest odwrotnie.

 

Chodzi mi tylko o to aby dementowac jakies bzdurne tezy

Bardzo dobrze, podziwiam takie zachowanie.

 

Jednak.

 

ze np ci co jechali na r888 mieli lepiej niz na twardym slicku

Nigdzie nie napisałem, że r888 będzie się lepiej sprawować.

W dodatku od razu jak zobaczyłem u Prema toyo pierwsze słowa jakie wypowiedziałem to "Te opony szybko się skończą i łatwo się przegrzeją".

 

i co ma do tego fakt ze toyo bierze mieszanki od avonu.

Fakt jest taki, że Avon ma dość duży wybór składów mieszanek. I je rozprzedaje. Czego nie robią inne firmy.

Dla mnie to spory plus. Bo wiadomo czego się spodziewać po oponie.

ale nie odwracaj kota ogonem...

Nie zamierzam ignorować Twojej wypowiedzi, jednak ewidentnie widać, że nie masz co robić i kogo się czepiać. :wink:

 

Swoich racji staram się bronić jak potrafię. Wszystko co pisze/mówię sprawdziłem praktycznie. Możliwe, że coś źle ubiorę w słowa. Sam wielokrotnie prosiłem o rady np BigJ-a :)

 

Natomiast jesli chodzi o rady to chetnie udzielam

Bardzo szanuje takich ludzi, jednak mi nigdy się nie udało załapać na prawy, ani na radę.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie napisałem, że r888 będzie się lepiej sprawować.

 

hehe, a jednak napisales ze : r888 lepiej trzyma niz twardy slick :D a jednak wg mnie, opona ktora lepiej trzyma, lepiej sie spisuje ;)

 

Możliwe, że coś źle ubiorę w słowa.

No wlasnie w pierwszym poscie to bylo chyba widac :)

 

Gdybys dodal w tym poscie ze przy 10 st. r888 lepiej trzyma niz twardy slick nie bylo by tej dyskucji :)

Bardzo szanuje takich ludzi, jednak mi nigdy się nie udało załapać na prawy, ani na radę.

W Megi nie mam drugiego fotela, a poza tym nigdy nie prosiles mnie o rade czy przejazdzke wiec nie rozumiem tego stwierdzenia..

 

dobra nie ma co pompowac bezsensowna dyskusje, mogles napisac ze zle cos ubrales w slowa albo niejasno sprecyzowales, a nie pisac madrosci (uciekac od clue tematu) odn docinaniu slicka, mieszankach avonowskich itp ;)

 

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huzar105 myślę, że uamzim zareagował na twoją wypowiedź "R888 to jest miekka mieszanka trzyma lepiej niż twardy slick." a w domyśle "w tych warunkach" i stąd się wzięło zamieszanie. Mówicie dokładnie to samo: jak jest zimno to R888 trzyma lepiej niż twardy slick, a na Bednarach w ten dzień chyba lepszym wyborem był twardy slick (chociaż ja sie kompletnie na tym nie znam)

 

Mi faktycznie opona się przegrzewała i to było czuć szczególnie na jednym przejeździe z którego byłem mega zadowolony ale przed samą metą zajechał mi droge "I love Sara" a nie mogłem go wyprzedzić i musiałem powtarzać start. A jako, że jechałem ostatni to wszyscy musieliby czekać na rozpoczęcie kolejnej próby aż wychłodze opony. Dlatego pojechałem odrazu i auto pływało cały czas w bok a nie szło na do przodu. Tak bywa.

 

Nastęnym razem się lepiej przygotuje :mrgreen:

 

Agniess to zdjęcie mi się bardzo podoba moge sobie je dać do podpisu czy cuś :?: :)

 

IS_tn_IMG_42002.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chojny, wracając do tematu ze spotkania dotyczącego zakupów w USA, mógłbyś pomóc ten temat jakość pchnąć do przodu

 

 

pisze PW gdzie trzeba

 

przepraszam za zwłoke ale chaos Panie, wszędzie chaos :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

huzar105, jakiego typu szkolenie?gdzie, kiedy,za ile i czemu tak drogo :P

Wstępnie szukam chętnych.

Sądzę, że program będzie przygotowany pod uczestników.

 

A czy będzie to w Poznaniu? Bo ja chętnie, tylko musiałabym znac termin i miejsce :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale zawsze jest szansa zalapac sie na prawy

 

 

moge robić za taksówkę? mogę? mogę? 8)

 

ale to wtedy nie prawy a zapraszam na kanape :twisted:

 

 

 

Może faktycznie jakieś forumowe szkolenie połaczone z małym grilkiem, pogaduchami, zmiana miejscówki na stary rynek, baletami, tańcami na barze, popijawą do rana, afterkiem na Wzgórzu Przemysła 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...