Skocz do zawartości

Gołota vs. Adamek...?


emotorsport

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

uważam, że trzeba być kretynem, żeby dla szoł i paru złotych dać sobie obić twarz ;).

ja obstawiam jakąś popelinę odstawioną przez "byłą nadzieję białych"- obgryzione ucho, lodzik na ringu, albo inne pieszczoty ;)

 

[ Dodano: Sob Paź 24, 2009 7:45 pm ]

zaraz mi się dostanie ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubie Andriu i zawsze uważałem że jest dobrym bokserem tylko psychika za cienka - remap by się przydał :mrgreen:

Wygrana Adamka o twarta furtka do kolejnych walk w wadze ciężkiej, Gołoty z kolei nic do jego kariery nie wniesie poza statystykami. Dlatego też boje się czy nikt nie majstrował przy wynikach już z góry.

Jestem za Gołotą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moge się z tym zgodzić. Nie ma niczego złego w walce Polak - Polak. Właśnie dlatego to nazywane jest walką stulecia bo boksują najlepsi polacy. Ja zawsze chciałem zobaczyć walke Gołota - Saleta, jak Adrzejek pokazałby playbojowi jak się boksuje za te wszytskie debilne uwagi Salety jako komentatora walk Gołoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie ustawili gry, co już kilka razy zostało powtórzone....ja tam się nie znam za bardzo na boksie, no chyba że mnie ktoś wyprowadzi z równowagi, ale nie chce mi sie w to wierzyć, jakby się wydało, mieliby pozamiatane na całe życie....i w końcu boks to nie piłka nożna.... :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...