Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

ja dziś zamiast planowanej nyskowej kiełbasiny to o parówce zostałem przez cały dzień na porodówce :roll: , ale nic dalej czekam :cry:

aaaa, to się kolega nie pochwalił wcześniej, ze czeka na potomka! Gratulacje i trzymamy kciuki!!

A na kiełbaskach było nas 3 w tym lewen swoim trabantem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje gratulacje! czekamy na finał :):):):):)

 

 

a nawiązując do moich postów wyzej dotyczących wycieczki na tor do Wyrazowa, mam konkretne info co do kosztów, mianowicie chodzi o 40 zł od samochodu które ponosi ewentualny upalacz. Jesli zostanie jakas reszta ze zbiórki na koniec dnia planowany jest jakis grill tam na miejscu.

 

jeśli są jeszcze jacyś chętni to wolne miejsca tez sie znajdą. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki dzięki, niestety jak to życie sobie lubi, napisało swój własny scenariusz, planowo młody ma się urodzić w połowie listopada, a teraz walczą aby jak najdłużej został w łonie matki w Tychach ;-) , coż najwyżej ślązak sie urodzi ;-) , niestety moje propozycje nie przeszły pt: bokser, trzycale, HKS :mrgreen: itp ;-) , i zostanie Tymon od Tychów, chyba że się uda żone karetką przetransportowac do krk i tu urodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Golum, a propos konkursu na imię dla dziecka, taka wspominka z dawnych czasów sprzed USG, kiedy płeć dziecka była tajemnicą do ostatniej chwili:

Krótko po studiach koledze miało się urodzić dziecko. Przy jakiejś imprezie poprosił nas o pomoc w wyborze imienia. Z imieniem dla syna nie było problemu - jedno spojrzenie na etykietę flaszki stojącej na stole i jest propozycja - "Żytomir".

Z propozycją dla dziewczynki było gorzej, więc następnego dnia udaliśmy się do monopolowego i rozejrzeliśmy się po półkach. Udało się - piękna propozycja - "Prunelka" (taka słodka, owocowa wódka). Niestety matka miała też coś do powiedzenia i wyszła prozaiczna Emilka. Może ten kierunek poszukiwań? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heee, też tak próbowałem z piwem od Tyskiego i został kompromis Tymon ( teraz jest większy wybór imion na półce ):mrgreen:

 

p.s. nie chwaląc się : strzał w dziesiątke ( w sumie w dziesiątki ) urodzony : 10.10.10 , zabrakło mu 10 minut a by się urodził o godzinie 10:10 i w tej skali jak tam się mówi też 10 , i to niedzielny gość dziś przyszedł chyba bedzie taki sam leń jak ojciec :mrgreen::mrgreen:

 

p.s.II , przeżyłem poród , niesamowita sprawa, ( całą drogę powrotną z Tych do Krk płakełem) a teraz jestem kompletnie zmęczony i pijany :mrgreen:

pozdro dla wszystkich , szcześliwy i zakochany ojciec Golum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...