Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

Pozdrawiam niebieskiego WRXa na Rollego oraz czarne STI na Podgórskiej (Pani _miskowa_??), spotkane około 14:15 8)

:shock: no to k.... ładnie :evil: a taki brzydki :evil::evil: twardy :evil::twisted: głośny :twisted::twisted:

idę przesłuchiwać :twisted: ... "około 14:15" :?: wydech na pewno jeszcze dymi :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, ja niestety nie miałem szans dotrzeć :| Chociaż starałem się jak mogłem, niestety, choroby nie przezwyciężyłem i mnie rozkłada... :roll: Święta spędzę w łóżku... Chociaż to nie taki znów minus :twisted:

 

Ale do rzeczy:

 

Życzę Wam wszystkim, bez podziałów na kasty i klany ;) WRXowo-eSTiajowe WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA i wymarzonych prezentów pod choinką :wink:

 

Artur

 

-- Cz gru 22, 2011 9:54 am --

 

WESOŁYCH ŚWIĄT!

 

 

Także dla WRXów...

 

 

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen: :wink:

 

lewen, przecież Ty też masz WRXa... :twisted: Wprawdzie to WRXowa lodówka, ale zawsze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lewen, przecież Ty też masz WRXa... :twisted: Wprawdzie to WRXowa lodówka, ale zawsze ;)

 

W Forku WRX to upgrade, w Imprezie downgrade... :P:twisted:

 

Dobra, dość tego... :evil: Kupuję EVO VI :twisted::twisted::twisted: I zmieniam forum :P

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, dzięki za spotkanie. Znowu dało radę. Jakoś widać ze jest problem z wrx'ami - są chyba zbyt dobre skoro druga imprezę na ich temat debatujemy ;)))

 

Przypominam sie z propozycja knajpianą - można zrobić rallykino - sam na stole kłade dokument Colin McRae - Rally Legend.

 

Przy okazji - Wesołych Swiat wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po Czyżynach ? Dzisiaj przejezdzalem tamtędy i kusiło ale tak wyrypany byłem po trasie z Malborka, że odpuściłem wjazd dzisiaj. Co Ci zrobili ? :mrgreen: i Jak warunki ?

Tak, Czyżyny. Warunki takie sobie, na głównym pasie lód, ale ja jeżdżę tym bocznym w stronę muzeum i tam było ok :)

 

Spisali mnie, pokrzyczeli i powiedzieli że właściciel terenu złoży sprawę do sądu. A ja mam to gdzieś :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jutro podjadę :twisted: za Olkuszem parking leśny dzisiaj znalazłem pieknie ośniezony i chwile polatałem bokami i stwierdzam, że GT to mocno zboczone auto :mrgreen: GLa ciężko było z gazu obrocić a tu bez jakiegokolwiek wysiłku pieknie sie kreci i staje bokiem 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur, to w tym roku nie podtrzymana została tradycja piernikowego świniaka. Zdrowiej szybko!

 

Ja niestety też nie mogłem się pojawić na spocie sobotnim, ale ostatnio z czasem krucho. Mam nadzieję, że to się zmieni.

 

Tak więc korzystając z okazji chciałbym Wam Wszystkim życzyć Spokojnych i Zdrowych Świąt, dużej ilości śniegu na drogach co by dobrze się bokami latało, kart paliwowych bez limitu :twisted: i góry prezentów :)

 

kruku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...