Skocz do zawartości

Subaru na Pole - Grupa Krakoska


adaś

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Forumowiczów.

Również jadę do Kielc 17-stego i chętnie się podepnę pod konwój. W grupie raźniej ;)

Wczoraj ( a w zasadzie dzisiaj bo było już po północy) też byłem coś pośmigać po śniegu, niestety było słabo. Jedynie w miarę ok. był os pomiędzy Plazą, a Decathlonem :)

 

mi jednak nie uda sie wyrwac w poniedzialek... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Przez parę lat inicjowałem przedświąteczne, subarowe Opłatki pod Halą. W zeszłym roku niestety zmogło mnie jakieś choróbsko i nikt mnie nie zastąpił. W tym roku jednak jestem w pełni sił (tak się przynajmniej wydaje ;) ), więc proponuję opłatkowego spota w najbliższy czwartek, 20.12.2012 o godz. 20.30.

Co Wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Przez parę lat inicjowałem przedświąteczne, subarowe Opłatki pod Halą. W zeszłym roku niestety zmogło mnie jakieś choróbsko i nikt mnie nie zastąpił. W tym roku jednak jestem w pełni sił (tak się przynajmniej wydaje ;) ), więc proponuję opłatkowego spota w najbliższy czwartek, 20.12.2012 o godz. 20.30.

Co Wy na to?

Oczywiście wchodzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że wszyscy przed Świętami zagonieni i nikt nie ma czasu, więc spotkanie nieaktualne.

W tej sytuacji pozwólcie, że tą drogą złożę Wam życzenia. Niech Waszym Subarynom nie zabraknie w te Święta śniegu pod kołami, a ich Kierownikom jadła, trunków i dobrych humorów. W Nowym 2013 roku wielu wspaniałych chwil, nie tylko za kierownicami aut :)

 

zyczeniaforum.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że wszyscy przed Świętami zagonieni i nikt nie ma czasu, więc spotkanie nieaktualne.

W tej sytuacji pozwólcie, że tą drogą złożę Wam życzenia. Niech Waszym Subarynom nie zabraknie w te Święta śniegu pod kołami, a ich Kierownikom jadła, trunków i dobrych humorów. W Nowym 2013 roku wielu wspaniałych chwil, nie tylko za kierownicami aut :)

 

Dzięki! Również wszystkiego NAJ na Święta i Nowy Rok! Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam wybieracie się może do Dopczyc na motoorkiestre :) hentnie bym się przyłączył

 

do Dopczyc

 

Gdzie ?

 

hentnie

 

Jak ?

 

kolega idzie na tytuł miszcza pisowni :superhero:

 

NALEPSZEGO W NOWYM ROKU

Edytowane przez Michał KR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam gościnnie:)

Właśnie pojechał do was Forek I ,a dokładnie docelowo trafi do miejscowości Modliny,znaki charakterystyczne:ten przed liftem, kangur na zderzaku,kolor zielony,lusterka oświniaczone:)

Gość chciał coś oszczędniejszego niż Patrol i wybrał Forczestera a że znalazł u nas:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boszszsz, co tu się dzieje z tym krakowskim wątkiem...?? :unsure: Nikt już nie jeździ Subaru...?? Nikt nie "spotuje" pod halą...?? :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...