Skocz do zawartości

DIY Sekwencyjny shift light


Quaki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Po juz prawie dwoch tygodniach urzadeznie sprawwuje sie bez zarzutu wiec sadze ze czas na zamawianie plytek itd (mozlwie ze wykonam czesc montazu w smd zeby zmniejszyc plytke i wlozyc do zgrabniejszego opakowania) co do brzeczyka wlaczanego wraz z trzecia dioda to zasadniczo zaden problem mala zmiana na plytce i bedzie gotowe :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i ja jestem chętny :roll:

 

1. emotorsport

2. Dyzio

3. marcinwrxsti

4. grzywaczewski (2 - 3 sztuki koniecznie z brzeczykiem)

5. TERZO

6.tomek12

7. Raga (choć mam pomysł na zamontowanie to w seryjną otoczkę zegarów, ale konkretnie zgadamy się na PW)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam przepraszam ze tak dlugo sie nie odzywalem ale chory bylem pozatym jakis s_&%$#@^_l ukradl mojemu ojcu auto i nie bardzo mialem czas. Na dzien dziesiejszy dopracowuje plytki zeby sie zmiecily w miejszym pudelku (prototyp ma za duze pudlo nie podoba mi sie to jak tylko skoncze (a sadze ze do konca tygodnia dam rade ) to zamaiwam plytki (wykonanie dwa tygodnie ) i bede je mogl wysylac

Co do cen to wyglada to tak

- KIT do samodzielnego zlutowania powiercenia obudow itp to tak jak wspomnialem 85zl

- Wykonana i polutowana plytka bez wykonanych obudow czyli wiercenia i lutowania takich elemntow jak diody czy przewody od nich to 120zl

- 180zl to calkowiecie wykonane i przetseowane urzadeznie

Na zarzuty ze drogo od razu odpowiadam troszke czasu trwa polutowanie tego powiercenie takze a pozatym kto che moze wykonac to we wlasnym zakresie kupujac KIT (ktory bedzie zawieral wszytskie elemnty potrzebne do wykonania tego urzadeznia )

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też chętnie wezmę KIT o ile będzie do tego jakaś dokumentacja/instrukcja podłączenia i będzie pasować do imprezy z my95 :mrgreen:

 

Dołożyłeś brzęczyk/piszczyk ?

 

1. emotorsport

2. Dyzio

3. marcinwrxsti

4. grzywaczewski (2 - 3 sztuki koniecznie z brzeczykiem)

5. TERZO -KIT

6.tomek12

7.Raga

8.SeQ-KIT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Terzo uklad ma zabezpieczenie przed odwrotnym podlaczeniem plusa i masy (zabezpieczenie jest poprzez diode) ale typowego bezpiecznika nie ma (mozna sobie dorobic na kablu zasilajacym jakis bezpiecznik albo szklaka takiego jak w cb albo w podstawce samochodowy ) ja w obudowie nie zrobilem zeby w razie czego nie tzreba bylo rozbierac calej obudowy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 6 miesięcy temu...

Bardzo przepraszam ale zapomniałem o tym temacie (mea culpa)

Ogólnie wygląda to tak jako ze z budowa tego urządzenia były pewne problemy (trzeba dość dużo rzeźbić ) wymyśliłem troszkę inny sposób na sygnalizowanie zmiany i troszkę inna obudowę urządzenia

Sposób na sygnalizowanie zmiany jest taki ze w gotowy shift light firmy Autogauge

http://www.dabtuner.pl/Shift_light_do_z ... R-103.html

wkładamy diodę RGB co powoduje ze z jednego urządzenia mamy trzy kolory ale jeszcze muszę to dopracować

Zmianie uległ tez projekt obudowy nie ma potencjometrów są za to przyciski (3 sztuki) można dzięki temu uzyskać praktycznie dowolne włączanie się 3 kolorów wraz z zaświeceniem 3 koloru włączą się tez dodatkowy obwód służący do podpięcia ewentualnego alarmu akustycznego

Pozdrawiam

ps. jak tylko znajdę czas to pokaże całość i jeszcze raz przepraszam za zwlokę niestety praca zawodowa pochlania większość mojego czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...