Skocz do zawartości

ADRENALINA WE WŁOSACH


Gracowy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 465
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Urbanek, jeszcze, jeszcze .............. :mrgreen::mrgreen:

 

kurcze nie załadował się ten Twój szybki przejazd , tzn teraz będzie szybko....

 

pozdro jeszcze raz ...

 

[ Dodano: Pon Lis 30, 2009 8:44 am ]

Dzieki gracowy, bylo nice.

 

ma ktos filmy ? z czarnym evo :mrgreen:

 

chyba Cie gdzieś uchwyciłem, jak zgram wrzucę Ci na płycie, albo jak wejdą to Youtube.

pozdro

Urbanek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracu, szacun. bardzo fajna impreza :cool:

 

 

PS.Paliwko 400zł,straty w sprzęcie min.200zł ,zdjęcie z Tomkiem Kucharem na Adrenalinie we włosach bezcenne :cool:

Obrazek

 

Waszka, dla ścisłości, zdjęcie z Tomkiem Kucharem w moim kasku, na Adrenaline we włosach. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie: podziękowania dla Captain Dude(a) za pomysł i organizację, pozdrowienia dla spotkanych Forumowiczów (łojezusicku, ileż to już człowiek ludzi poznał dzięki temu forum :shock:) oraz Dżanka vel Sub-fan i dla serwisu za szybką przekładeczkę, która dobrze przełożyła się na prędkość na torze - między innymi dlatego, że przed pierwszym wjazdem zapomniałem wyjąć letnie koła z bagażnika i tak jeździłem z dodatkowym niepotrzebnym obciążeniem z tyłu :mrgreen:.

 

super micha

 

A to ciekawostka :twisted:.

 

Przemka - za transport, pogaduchy i przewózkę

 

Cała przyjemność po mojej stronie. Sorry za pokaz agresji pod koniec, ale - jak wiesz - byłem głodny i po 4 godzinach snu. A to w zupełności wystarczy do tego, by złapać ciśnienie :twisted:.

 

fure utytłałem

 

A mój legac wygląda, jak bym wyjechał z myjni... A nie ma dajmondbrajta :mrgreen:.

 

Przemeq, chyba się nie wyjeździłeś, bo te slalomy na krakowskiej :twisted:

a mieliśmy Cię za wzór :mrgreen: :wink:

 

He he - patrz wyżej. MARZYŁEM o obiedzie i kimie 8).

 

W każdym razie przepraszam i zapewniam, że normalnie tak nie jeżdżę :cool:. Majkel świadkiem - w drodze NA Słomkę jechałem jak emeryt.

 

na dodatek w evo montuja oszukane rury wydechowe. zakladaja 2 a dziala 1. oto dowod :mrgreen:

 

Łeeee - zawsze mówiłem, że to tandeta :mrgreen:.

 

następnym razem sadzaj na prawy adamusa lub maćka :wink:

 

Albo obu na raz! :mrgreen:

 

Udało mi się zrobić kilka zdjęć.

 

PIĘKNE FOTY! Fajnie by było, jak byś znalazł jakieś legaca na WB 9369A 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracu, GRATULACJE dla Ciebie i reszty ekipy za świetne ogarnięcie imprezy!

Super że Wam się chciało i dzieki temu uda się sprawić radochę dzieciakom.

Pogoda rewelka, frekwencja genialna i mimo że tym razem było bez jazdy to byl to naprawde miły dzień.

 

p.s. a może letnia edycja adrenaliny? tak przed Dniem Dziecka? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulację do Graca za zorganizowanie drugiej "Adrenaliny we włosach".

 

Tym razem fama przyciągnełą o wiele więcej (100? 120?) samochodów :shock:

 

 

Chyba nastepną imprezę trzeba będzie zrobić w Debrznie? :roll: :mrgreen:

 

PS. Szkoda tylko, że co poniektórzy nie wytrzymawali cisnienia na torze i nie potrafili przepuscić samochodów które ich dogoniły (a Ci co dogonili nie potrafili odpuścić) i dochodziło do wielu niebezpiecznych a przez to niepotrzebnych sytuacji. :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co poniektórzy nie wytrzymawali cisnienia na torze i nie potrafili przepuscić samochodów które ich dogoniły (a Ci co dogonili nie potrafili odpuścić) i dochodziło do wielu niebezpiecznych a przez to niepotrzebnych sytuacji. :sad:

 

Dorzucę swoje trzy grosze: proponowałbym, w ramach przyjmowania dobrych standardów ze świata, zaadoptować to, co obowiązuje na Ringu: tam gdy widzisz w lusterku szybszego, właśnie ze względów bezpieczeństwa masz OBOWIĄZEK go przepuścić ORAZ dać znak migaczem. Wyprzedzanie zawsze, niezależnie od układu zakrętów, odbywa się jak na zwykłej drodze - lewą stroną (nie ma znaczenia, czy to jest lewy zakręt, a więc wyprzedzanie odbywa się po wewnętrznej, czy prawy, a więc po zewnętrznej).

 

Trzy proste zasady (obowiązek puszczania + migacz + zawsze lewą) i nie było by 90% nerwowych sytuacji :idea: : wyprzedzany zawsze by wiedział, w którą stronę ma zjechać, a wyprzedzający, widząc migacz zawsze by wiedział, kiedy jest na to moment i którą stroną ma mijać.

 

Ja zastosowałem tę regułę na "Adrenalinie" wobec K. Szymańskiego (ale potem jechałem za nim dzielnie, aż do wystąpienia podejrzenia o zdjęcie gumy z felgi :mrgreen:) - kulturalnie, z migaczem, z zostawieniem miejsca po lewej; nie mogę też narzekać, by mnie nie przepuszczano (koledzy "adrenalinowicze" robili to w bardzo rozsądny i widoczny sposóB), ale nic nam nie zaszkodzi skorzystać z tej lekcji i wprowadzić opisane przeze mnie trzy zasady i dopisać je do zasad każdej pojeżdżawki, na której wozy mogą się pojawić na kolizyjnym kursie :idea:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni, co tu dużo pisać.

Jako naczelna murzina i kapitan Gracowy moge tylko chylić czoła przed Wami wszystkimi i napisać ,że sam jestem w szoku.

Tylu gości prawde mówiąc sie nie spodziewałem i ciesze się, że lotniskowiec "Adrenaliny we włosach" bezpiecznie zacumował w Słomczynie :wink:

Tegoroczną imprezę odwiedziło grubo ponad 100 samochodów róznej maści. Podziwiałem przejazdy i piękny sound Subaraków, ryk Evo, piękny bulgot Porsche, drifty BMW oraz wkręcający się jak wiertara jazgot fajnych,szybkich osiek.

Rozdaliśmy ponad 160 opasek co oznacza, że faktycznie na torze musiało pojawić się na siedzeniu kierowcy lub pasażera ponad 160 osób !

 

Zebraliśmy ponad 6 tys pln ! oraz dostawczego Mercedesa prezentów :shock:

co oznacza, że dzieciaki pojadą na wypasione zimowisko.

 

Pragnę serdecznie podziękować nie-ASO za ustawienie bezpłatnego serwisu dla wszystkich ganiających po torze.

Firmie Scharzkopf&Henkel ze wsparcie i duży pakiet kosmetyków dla dzieciaków.

Duże brawa również dla firmy Audi Rowiński i Wajdemajer za wielki pakiet odzieży dla dzieci.

Nie mogę również zapomnieć o AK Rzemieślinik, który w tym roku udostępnił tor za darmo! Pani prezes toru Justynie :wink: za pomoc w oganięciu całej Waszej bandy, oraz Krzysztofowi, który skutecznie upuszczał Wasz poziom adrenaliny na starcie.

Dziekuję agencji Human Ad za pomoc w organziacji , Zu&girls za oganięcie prezentów i papierkologii , no i last but not least my love girls Ola&Pola za wszystko :wink:

 

Szacun dal Tomka Kuchara, który prosto z toru jechał do Katowic ( szczun Tomuś, że Ci sie w ogóle chciało taki kawał do nas przyjeżdzać ! ), Roberta Herby , Mariusza Łosia i Verta za widowiskowe licytowane przejazdy !

 

 

Zabrakło tyko Czesława na imprezie :mrgreen:

...a na koniec powiem Wam ,że dobrzy ludzie są wśród nas :wink:

 

Rispetto !

GRac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...