Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Myślałem że używasz wosku z firmy Turtle, wątek owszem, poczytam.

Mam turtle i to nawet do niebieskiego i jest ciężki w aplikacji. Pozostawia ślady na wszystkich elementach czarnych :/ które ciezko potam domyć  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autem czy przedmiotem?

Tak czy siak, rece poucinac! :/

Na 99% kluczem i jakiś baran drzwi oparł :( Wkurza mnie to, że na parkingu znajduje dużo wolnego miejsca na uboczu zaparkuje wracam, a i tak jakiś pajac stoi koło Ciebie choć jest 500 innych wolnych miejsc :(

Poruszałem wtyczką z reflektora, bo znów na żółto świeci.

Mam już dość tych przegrzanych kostek :facepalm: - zamówiłem ceramiczne.

Też po proszę o link bo mam to samo :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dzięki bardzo Wiesz może czy trudno to podmienić samemu czy lepiej dać elektrykowi ?

 

Zależy jak zdolny jesteś. Ja robiłem sam. Najlepiej wyjąć lampę, bo wtedy ma się wystarczająco dobry dostęp. Wymaga to zdemontowanie grila i tych ślizgów pod lampą :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dzięki bardzo Wiesz może czy trudno to podmienić samemu czy lepiej dać elektrykowi ?

Zależy jak zdolny jesteś. Ja robiłem sam. Najlepiej wyjąć lampę, bo wtedy ma się wystarczająco dobry dostęp. Wymaga to zdemontowanie grila i tych ślizgów pod lampą :)

Ok może spróbuję samemu :P Chociaż jak się nie uda to głupio do Mts jechać bez lamp :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokończyłem robote przy prowadniczkach szyb. W zeszłym tyg były drzwi kierowcy a dzisiaj cała reszta:)

Tu już po praniu, schną w słoneczku:

post-14309-0-44143400-1443463364_thumb.jpg

post-14309-0-65148800-1443463451_thumb.jpg

Następnie wyczyściłem wszyskie listwy zwenętrzne (ktoś się orientuje czy da się ściągnąć liste przednich drzwi bez demontażu lusterka? mnie się nie udało ale też wyszło na dobre bo lusterko mi czasami drżało i okazało się że się śróbka poluzowała), oraz miejsce na drzwiach pod lusterkiem i szyby, żeby po założeniu wypranych prowadnich nie zawaliło ich brudem.

 

post-14309-0-08113800-1443463686_thumb.jpg

post-14309-0-77926000-1443463821_thumb.jpg

a tu juz czyste :)

post-14309-0-81280000-1443463931_thumb.jpg

 

Wszystko później zostało pozakładane na miejsce. Jak to ktoś ostatnio pisał komplet prowadniczek na jedne(chyba) drzwi to 800zł, więc dziś się czuje jakbym zarobił 3x tyle;P Jeszcze tylko znaleźć zakład który wypoleruje boczne szyby i będzie pełen sukces:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...