Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem zapakować zimówki do auta, zeby jutro podjechać wymienić. W tym celu wyjąłem podłogę bagażnika i okazało sie, ze we wnęce na zapasowke ... wylał sie olej 5w30 :facepalm:

 

Czy nest jakaś metoda zeby sie go pozbyć ze styropianowej miski, która nim cała nasiaknela? I z materiałowego pokrowca na zestaw naprąwczy...? :mrgreen:

 

 

PS ja to mam szczęście do takich rzeczy, miałem juz kiedyś wyciek metaxy... rozsypaną paczkę mąki... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygotowan do zimy ciag dalszy: gumowe uszczelki posmarowane silikonowym "patyczkiem", welurowe dywaniki wymienione na gumowe, dolany koncentrat do plynu na szyby, w bagaznikach leza szczotki i skrobaczki (z miedzianym "ostrzem")

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zapakować zimówki do auta, zeby jutro podjechać wymienić. W tym celu wyjąłem podłogę bagażnika i okazało sie, ze we wnęce na zapasowke ... wylał sie olej 5w30 :facepalm:

 

Czy nest jakaś metoda zeby sie go pozbyć ze styropianowej miski, która nim cała nasiaknela? I z materiałowego pokrowca na zestaw naprąwczy...? :mrgreen:

 

 

PS ja to mam szczęście do takich rzeczy, miałem juz kiedyś wyciek metaxy... rozsypaną paczkę mąki... :rolleyes:

Paskudna sprawa. W nietegesach to powinieneś napisać.

Tylko nie próbuj wycierać tego styropianu jakimś rozpuszczalnikiem, bo będą dziury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za wyrazy wspolczucia ;) Narazie wylozylem wneke duza iloscia papieru w nadzieji, ze wszystko w niego wsiaknie. Styropianowa "wanienka" wydaje sie byc po prostu przesiaknieta olejem, wiec nie wiem czy odtluszczacze w plynie cokolwiek pomoga :facepalm:

 

Przynajmniej nie smierdzi tak jak Metaxa :mrgreen: Wtedy to musialem podloge bagaznika prac w prysznicu i auto wietrzyc dwa tygodnie ... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalozylem nowa rure wlewu paliwa :-) do tego zalozylem nowe felgi 16" oraz dokonczylem regeneracje 2 tloczkowych zaciskow. W piatek montaz zaciskow zdjecia beda jak to zrobie;-).

Lecz najwazniejsze jest to ze wyczyscilem tzw silniczek krokowy i niespada mi teraz z obrotow przydojazdach do skrzyzowania:D

Edytowane przez Czlapus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Chociaż osobiście uważam, że kolce powinna być w Polsce legalne tak jak w Skandynawii.
Póki co to w trójmieście od trzech lat śniegu praktycznie nie było, a o drogach pokrytych ubitym śniegiem nie ma nawet co marzyć.

BTW - latem w komisie widziałem auto na oponach z kolcami - handlarz Mirek sprzedawał jako letnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chociaż osobiście uważam, że kolce powinna być w Polsce legalne tak jak w Skandynawii.

Póki co to w trójmieście od trzech lat śniegu praktycznie nie było, a o drogach pokrytych ubitym śniegiem nie ma nawet co marzyć.

BTW - latem w komisie widziałem auto na oponach z kolcami - handlarz Mirek sprzedawał jako letnie :D

Handlarz Mirek pewnie wmawiał, że kolce lepiej się w asfaltowej wgryzaja :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...