Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

Ja założyłem zimówki które kupiłem wraz z autem i miałem niespodziankę wczoraj na drodze. Przy 60 km/h prawie mnie obróciło.

Zaraz do warsztatu i zakładam nowe potenzy a te kartoflaki do kosza.

I na zimę kupuje nowe zimówki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz?

Już. Spadł pierwszy śnieg, temperatura za oknem raczej nie rozpieszcza, w okolicy 4-10stC, rano nawet 0 ostatnio było... Do tego mrzawka z nieba itp.

Sądzę, że już czas. A nawet jak się ociepli to już nie na tyle, żeby zimówki nie miały racji bytu.

 

Też tak pomyślałem, ale sredniaq siedzi chyba w Norwegii :)

Dokładnie.

 

 

Sent with Tapatalk

Edytowane przez sredniaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo szukałem, ale nareszcie udało mi się kupić i zainstalować dzisiaj w Foresterze oryginalną kratkę oddzielającą bagażnik od przedziału pasażerskiego:

 

Kratka

 
Jest ona naprawdę bardzo porządnie dopasowana do samochodu i przemyślana pod kątem szybkiego i stabilnego montażu. Cieszę się, że nie poszedłem w żadne nieoryginalne rozwiązanie.
 
 
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo szukałem, ale nareszcie udało mi się kupić i zainstalować dzisiaj w Foresterze oryginalną kratkę oddzielającą bagażnik od przedziału pasażerskiego:

 

 

 

Jest ona naprawdę bardzo porządnie dopasowana do samochodu i przemyślana pod kątem szybkiego i stabilnego montażu. Cieszę się, że nie poszedłem w żadne nieoryginalne rozwiązanie.

Super. Sam na taką poluję, ale nie jest to łatwy temat.

 

 

Sent with Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Z przed dwóch dni chciałem zakodować zamek centralny z drugiego pilota i rozkodowałem oba :P i się nie da zakodować :) kontrola oleju tu się obeszło bez popsucia czegokokwiek :)

Jaka jest procedura kodowania kluczyka?
Są dwie opcje pierwsza to:

Ściągasz listwe od strony kierowcy co trzyma dywan i masz białe lub zielone kostki i je łączysz, potem ściągasz listwe przy nogach pasażera i rozpinasz białe lub zielone kostki (nie pamiętam którą z której była, ale jeśli przy kierowcy biała to przy pasażera zielona i na odwrót) zamykasz drzwi i klikasz kilka razy otwieranie i zamykanie na pilocie który chcesz zaprogramować i powinien załapać :) drugą wersja to jak w tribece i zaraz wkleję jak :)

 

 

tak po ludzku ... :)

1. usiasc na miejscu kierowcy, pozamykac wszystkie drzwi, kufer, maske

2. wlozyc kluczyk do stacyjki

3. otworzyc i zamknac drzwi kierowcy (ja to robilem 2 razy otworzyc-zamknac-otworzyc-zamknac)

4. w ciagu 15s 10 razy przekrecic kluczyk z pozycji OFF do ON i z powrotem - pojawi sie sygnal "buzzer" i zacznie migac srodkowa lampka podswietlenia

5. jeszcze raz otworzyc i zamknac drzwi

 

6. w ciagu 45 sekund od rozpoczecia brzeczenia trzeba rozpoczac wprowadzanie kodu pilota i tutaj:

-kod jest 8 pozycyjny na naklejce w srodku pilota

-zaczynamy po kolei od lewej

-wprowadzamy go przyciskiem LOCK/UNLOCK na lewych drzwiach np. dla poczatkowej kombinacji 23 - LOCK LOCK UNLOCK LOCK LOCK LOCK UNLOCK - cyfre wprowadzamy klikajac LOCK tyle razy ile wynosi liczba i potwierdzamy ja za pomoca UNLOCK

-kod nalezy wprowadzic DWUKROTNIE. Po pierwszym wprowadzeniu kodu w ciagu 5 sekund trzeba kliknac LOCK potem UNLOCK i rozpoczac ponowne wprowadzanie kodu

- ja zakonczylem powtorne wprowadzanie kodu sekwencja LOCK /UNLOCK po czym wyjalem kluczyk

Edytowane przez Krzychu91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...