Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

 

No nie przemyślałam kurde i tera martwie się właśnie czy żem gwarancji nie przerżła
Na liść bezdyskusyjnie. 

 

Grzesiu, mamusiną srebną szczałę dopadła jesień. Lewy tylny błotnik przyjął barwę zalegających liści, tarcze hamulcowe przyjęły ich grubość, a alternator ładuje tyle samo co wynosi temperatura na Kasprowym ...w nocy.

 

matka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja dzis odebrałem gacka od lakiernika u którego malowane były 4 elementy po wizycie w rowie i jestem pod wrażeniem , profesjonalna robota, aż miło :)  a i zalałem go na full podtlenkiem lpg, oraz za stówkę 98 Pb , szał :D

To wrzuć efekt jak możesz ;) Myślę, że nikt się nie obrazi ;) Ty tak nie szalej z tym tankowaniem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Lewy tylny błotnik przyjął barwę zalegających liści
Błotnik nie problem, się wymienia razem z wewnętrzną ćwiartką, lub okleja na pomarańczowo jak to ja uczyniłem :)

 

 

tarcze hamulcowe przyjęły ich grubość
 Ten, tego.... no! Raz już spotkaliśmy się w podobnej sprawie :angry: 

 

alternator ładuje tyle samo co wynosi temperatura na Kasprowym ...w nocy.
Proszę o demontaż i przesłanie do mnie - pierwszy raz będę miał alternator ładujący prądem ujemnym ;):)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem spalony bezpiecznik od wycieraczek i spryskiwaczy.

OT: Jak ktoś będzie się zastanawiał jak w GC/GF8 (przed-lift) Dobrać się do bezpieczników w kabinie, to trzeba odkręcić 4 śrubki pod konsolą kierowcy i wyjąć dwa zatrzaski z boku od strony drzwi :) (przynajmniej w mojej, niemieckiej, instrukcji nie ma o tym żadnej wzmianki, natomiast jest napisane, że trzeba wyjąć taką małą półeczkę i pod nią są bezpieczniki - chyba tyczy się po-lifta)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...