Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

 

Lewy tylny błotnik przyjął barwę zalegających liści
Błotnik nie problem, się wymienia razem z wewnętrzną ćwiartką.

Ćwiartka nie pomogła. Jestem w trakcie testowania pół litra i robi się fajnie ...mam nadzieję, że ...też nie pomoże.

 

matka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł czas na kompletne, nowe sprzęgło Exedy. Pedał chodzi zdecydowanie lżej i biegi wchodzą płynniej. 

 

Dodatkowo wyczyszczona przepustnica. Jakby przyjemniej leci - jednak może to efekt placebo :)

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj mój GieTek wreszcie został skończony, ogarnięta ruda na nadkolach i przy szyberdachu. Po robocie autko zostało wypolerowane, zrobiona konserwacja profili zmkniętych, konserwacja w nadkola i na rancie progów, wymieniłem też belke zderzaka tylniego( udało sie dorwać na allegro w idealnym stanie z rocznika 95, moja była całkiem zjedzona a ta musiała chyba tylko po pustyni jeździć:P).

To co mnie najbardziej cieszy to doszła wysoka tylna lotka na którą chorowałem od kiedy kupiłem autko:p

Zdjęcia tuż po polerowaniu

post-14309-0-31167200-1413058507_thumb.jpg

post-14309-0-53698900-1413058531_thumb.jpg

A tu już z dzisiaj z zamontowanym spoilerem

post-14309-0-07651500-1413058586_thumb.jpg

 

Przy okazji dzisiejszej wycieczki zmierzone spalanie, w trybie mieszanym 11l/100km i bardzo mu/jej ?smakowało:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaco46VR, zmiana wiązki miała na celu, że ta jest młodsza czy jakaś jest różnica? :)

 

Potforek zaraz będzie zatankowany i rusza w trasę :) może nie przy szuwarku, a dla szuwarka odzyskałem prawo jazdy bym mógł nim już podróżować :)

Nie po prostu mialem wsadzony silnik z 99 do budy 97 ( pukla panewka w 97 wiec postanowilem zakupic calego anglika 99) i tak zaczela sie historia  silnik 99 podlaczony byl druciarsko i samochod wogole nie jezdzil palil mega duzo i mial jeszcze tam sporo problemow (  bylem pewien ze 97 i 99 beda mialy taka sama wiazke itd bo deske mialem juz u siebie taka jak w 99 ale jednak jest sporo roznic o ktorych nie wiedzialem  ktore  wyszly w praniu teraz juz wszystko dziala jak nalezy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jaco46VR, zmiana wiązki miała na celu, że ta jest młodsza czy jakaś jest różnica? :)

 

Potforek zaraz będzie zatankowany i rusza w trasę :) może nie przy szuwarku, a dla szuwarka odzyskałem prawo jazdy bym mógł nim już podróżować :)

Nie po prostu mialem wsadzony silnik z 99 do budy 97 ( pukla panewka w 97 wiec postanowilem zakupic calego anglika 99) i tak zaczela sie historia silnik 99 podlaczony byl druciarsko i samochod wogole nie jezdzil palil mega duzo i mial jeszcze tam sporo problemow ( bylem pewien ze 97 i 99 beda mialy taka sama wiazke itd bo deske mialem juz u siebie taka jak w 99 ale jednak jest sporo roznic o ktorych nie wiedzialem ktore wyszly w praniu teraz juz wszystko dziala jak nalezy
Dzięki za wytłumaczenie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój STI dostaje w czwartek wszystkie nowe oliwy wraz ze wspomaganiem bo podczas wymiany tarcz wymieniłem płyn hamulcowy na nowy.

Zakładam nowe potenzy s001 i zobaczymy czy są lepsze od re050.

Piasty wraz z łożyskami zrobione i konserwacja też.

Wymieniona uszczelka klawiatury bo się pociła.

Auto przygotowane do dalszej eksploatacji.

Tylko cholera szkoda że więcej stoji jak jeździ!!!!

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...