Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

post-14168-1410598811,5134_thumb.jpg

Legendarna wlepa na aucie! ;-)

Na dziś zostało: stestowac przeplywke (na prawdę nikt nie ma w okolicach Bielska-Białej?!)

Usunąć uszczelkę spod kurołapu.

Next week: odebrać, przespawac i zamontować vortexa

Wymienić wąż paliwowy, bo trochę się mu śmierdło

Ogarnąć problem z pompą wspomagania.

Boże dopomóż :P

Edytowane przez Shadowaty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oddałem wczoraj mojego dziadka do kompletnego lakierowania , oj będzie to bolało finansowo :cry: ale póżniej będzie najładniejszy :yahoo:

Zmiana koloru czy tylko odświeżenie lakieru? Jakaś walka z rdzą też będzie czy jest git? Czekamy na efekt końcowy :)

 

 

Sent with Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

oddałem wczoraj mojego dziadka do kompletnego lakierowania , oj będzie to bolało finansowo :cry: ale póżniej będzie najładniejszy :yahoo:

Zmiana koloru czy tylko odświeżenie lakieru? Jakaś walka z rdzą też będzie czy jest git? Czekamy na efekt końcowy :)

 

 

Sent with Tapatalk

 

niestety w 3 miejscach ruda się pojawiła gdzie jedno to newralgiczne miejsce bo na łączeniu błotnika przedniego z progiem i ścianą grodziową (wydłubałem około 0,5 kg mokrej ziemi ). błotnik do wymiany na nowy, zderzak przedni nowy, maska naprawiana po stłuczce z mojej winy z sprzed 3 lat (mam do sprzedania maskę od turbo jak by ktoś chciał :P ) tylne nadkole prawe tylny zderzak  i tylne drzwi prawe lakierowane i naprawiane po stłuczce sprzed 2 lat z nie mojej winy (sprawa z generali wyląduje w sadzie bo odmówili zapłaty ) odnowienie baranka na progach i polerka całego  oraz 2 małe ogniska rudej na drzwiach. Za całość około 2,5k zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem i zamontowalem sruby zabezpieczajace fele firmy Mcguard.PS.Sruba zabezpieczajaca wystaje ponad fele ,w porownaniu z innymi 3 zwyklymi srubami o ok. 2 cm.Czy to nie zaburza pracy felgi-kola?Wiem,ze sila odsrodkowa jest najmniejsza w srodku piasty-mocowania felgi,ale to jest ciut dalej od srodka ,no i nie ma kontry ta sruba wystajaca....Czy to nie bedzie bilo przy duzych predkosciach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od wcz potestowalem śruby i koła w trasie ponad 300 km.Jechałem różnie,Max z górki ok 200 w realu.Wsz.gra.Ale one wystajac ponad cm są łatwiejsze do złapania jakimiś szczypcami.Polak potrafi.Ech,mam nadzieje, ze mi w Krakowie kolek nie skroicie?:-(Dziwne są te Mcguardy.Może oryginalne byłyby lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A ja dzisiaj założyłem sobie magiel od STI MY12 do swojego GT MY99 i jest super  :mrgreen:

pasuje idealnei czy trzeba bylo cos przerabiac ?

 

Pracy trochę było ale nie aż tyle co myślałem, z rzeczy najprostszych to mocowanie trzeba przerobić bo otwory nie pasują po 1.5 mm na stronę, skrócić drążki o ok 2cm bo są za długie

No i krzyżak nie pasuje więc trzeba było wyfrezować nowy wielowypust tak rzeby nie było rzeżby i można było jeździć bez obaw , do tego przewody wspomagania trzeba przełożyć bo są odwrotnie,

i powiększyć lekko otwór w belce z jednej strony bo ma trochę większy korpus więc idealnie nie pasuje ale tragedii nie ma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamontowane klaksony Hella ;) o to wynik pracy :) 

 

Do tego dzisiaj auto wróciło z ASO, wymiana sprzęgła, wymiana łożysk w skrzyni, uszczelnienie ( teraz skrzynia w b.dobrej kondycji, choć ponoć było już blisko żeby sama wyszło i powiedziała pa pa ... ) przy okazji sprawdzona geometria :) 

post-16052-0-33426300-1412094049_thumb.jpg

post-16052-0-84614700-1412094083_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...