Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

Mojemu naładowałem akumulator , bo stała sobie impreza półtora miesiąca na podwórku bez odpalania . Odpaliła na dotyk staruszka . Czemu przestali produkować te silniki :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zas bylem u mechaniora dzisiaj - Asteroida ma nowe przednie wahacze, nowy samolot do skrzyni, pospawana lape od tego samolotu, nowe lusterka z GSI (bo mi jakis ku... odkopal poprzednie z zawisci). Zrobili tez podstopnice, ale nie sluchali co mowilem i nie zapamietali co pokazywalem, wiec za tydzien beda robic na nowo.

 

Zaloze jeszcze lekka maske i klape (zaplacone, do odebrania), szyby na poliweglany, boczki na poliweglany, lakka klatke przeciw rolce i mam fajna dojazdowke do pracy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pokazałem jeden z egzemplarzy kolekcji Subaryn ewentualnemu kupcowi (jednemu z trzech) - był zachwycony, chociaż to tylko Legacy wolnossak 2,2 . Może nie warto sprzedawać :mad: ??? Kolejny przypadek u mnie, gdy nie pali mnie do sprzedaży a klienci drzwiami i oknami :mrgreen:

Czy wszyscy tak mają ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.5 tygodnie go nie myłem. Miałem problem sól domyć.

ciekawe jak z tym będzie u mnie, bo nie myty ze 3 miesiące.

Najpierw zrobił się czarny a teraz biały od soli.

Ja w garażu myłem wilgotną gąbeczką. Od razu wycierałem i woskowałem. Wszystko ręcznie bez płukania. Możliwe, że jakbym pociągnął z węża to by sama sól zeszła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cywilizacji tam nie macie czy jak? Normalnie pojezdzic autem zeby bylo cieplutkie, pozniej szczotki, plukanie z woskiem, to woda lepiej splynie, suszenie, sciagnac z szyb i lusterek reszte wody, wytrzec gumki w drzwiach, pojezdzic z pol godziny, zrobic ze setke hamowan zeby hamulce odparowaly i git :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...