Skocz do zawartości

Co dzisiaj zrobiłem/am przy swoim Subaraczku :)


zaki79

Rekomendowane odpowiedzi

@@Shadowaty problem nie w średnicy otworu centrującego i braku pierścienia osadczego,tylko w zastosowaniu nieodpowiednio dobranych nakrętkach do felg.Można kupić nakrętki odpowiednie dla tych felg i pasujące na szpilki subarowe.

Brak pierścienia centrującego,osadczego,przy zastosowaniu odpowiednio dobranych nakrętkach do felg,niczym złym nie skutkuje,nawet na slicku i podczas intensywnego upalania i to nie jednorazowego. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

abstrahując od niezaprzeczalnego problemu z nakrętkami, jest jeszcze ten drugi: za mała piasta, za duży otwór w feldze, ale nie na tyle duży żeby zmieścić pierścień. Brak centryczności felgi, bicie które może skutkować późniejszymi problemami ze źle dobranymi śrubami ;)

 

mylę się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale napinka...wszyscy się spieszą przed SCP jakby to był co najmniej dzień sądu :P

Dobrze, ze fele będą ogarnięte....kolejny pozytywny mod...choć nie planowany tym razem :P

 

Sobieszko....Bedziesz na SCP ?? :D

Wszystko się okaże w piątek czy pojadę ;)jeśli dojadę to mam nadzieję, że obmacam całe stada Subarynek na SCP ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywaliłem przednią rejestrację i mi się spodobało więc chyba zostanie na jakiś czas

Aaaaachaaaaa, to już kumam dlaczego ostatnio widuję auta (głównie BMki) z rejestracją za szybą. To nowa moda taka jest. :facepalm:

Nie nowa moda bo trwa już kilka dobrych lat ( w Hondzie miałem 3 lata temu) i nie tylko BMki ale również typowe VAGi czy JDMy. Uważam, że auta lepiej wyglądają beż wielkiej blachy na zderzaku ;P

Tutaj masz kolego przykład, że ludzie w Subaru też lubią podążać za "modą"

sx1p.jpg

7sa5.jpg

r5bl.jpg

pozdrawiam

Edytowane przez sobiech89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy odpowiednich nakrętkach felga centruje się bez problemu. ;)

 

Nie tak bez problemu, trzeba jeszcze umieć te nakrętki przykręcać.

 

za mała piasta, za duży otwór w feldze, ale nie na tyle duży żeby zmieścić pierścień.

 

Jakbyś dobrze poszukał, to byś znalazł odpowiednie pierścienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywaliłem przednią rejestrację i mi się spodobało więc chyba zostanie na jakiś czas

Aaaaachaaaaa, to już kumam dlaczego ostatnio widuję auta (głównie BMki) z rejestracją za szybą. To nowa moda taka jest. :facepalm:

Nie nowa moda bo trwa już kilka dobrych lat ( w Hondzie miałem 3 lata temu) i nie tylko BMki ale również typowe VAGi czy JDMy. Uważam, że auta lepiej wyglądają beż wielkiej blachy na zderzaku ;P

Tutaj masz kolego przykład, że ludzie w Subaru też lubią podążać za "modą"

sx1p.jpg

7sa5.jpg

r5bl.jpg

pozdrawiam

 

 

WHYYYYY?! :o :cry::toobad: :facepalm:

:blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ja.....Dzisiaj w końcu wymieniłem osłonkę przeciwsłoneczną!!! Kilka dni pytań na różnych forach i allegro i nic. W końcu "sklepik Subaru" pomógł, skubiąc równocześnie mój portfel(350 z przesyłką). Teraz walczę z felgami. Koledzy z pewnego zakładu stanęli na głowie żeby zorganizować mi coś na czas remontu moich felg. Przyjechałem pod warsztat a oni uśmiechnięci, i że niespodziankę dla mnie mają. Dźwigneli autko, kółka ściągnęli, i pokazali co dla Mnie mają.

Złote - 17 calowe - obręcze od WRX STI.

Szkoda tylko że rozstaw śrub nie ten sam....więc czekam aż załatwią coś nowego. Może przyszły tydzień....

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj wstawilem tylne boczki do bagaznika, udalo mi sie wykrecic zapinke maski bo dwie sruby byly zjechane

nie obylo sie bez strat jakims cudem popsulem tylne prawe pasy chodzi o mechanizm bo nie zwija pasow;/ postaram sie naprawic a jak sie nie da to kupie nowe:) a zapomnialbym wstawilem narazie jedna lampe JDM :)

no i przyszly rzeczy do pomalowania felg czyli lakier baza podklad i utwardzacz:)

 

jutro kolejny dzien przy subaru musze wstawic chlapacze JDM i usunac stara folie do przyciemniania szyby bo wyglada okropnie

post-8471-0-54559200-1378316464_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś ogarnięte:

-pranie środka, czyszczenie etc

-mycie z zewnątrz, woskowanie

-mycie silnika za pomocą pędzelka i szmatki

-dopieszczanie felg i poprawianie czerni na oponach

-polerka tłumika i końcówki wydechu

-odkurzanie bagażnika

-lekka elektryka

Jutro SCP, auto musi błyszczeć. Od 6 na nogach, jutro replay.

Shadowaty odmeldowuje się ledwo widząc na oczy, over and out ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja w poniedziałek dostała prostowianie felg - na szczęście skończyło się na lekkich korektach.

No i przec cały tydzień się piękniła - mamy usunięte purchle, przepolerowane elementy, porobione zaprawki, wyprane (wręcz wydetailowane) wnętrze. Aż się chce na nią patrzeć i siedzieć w środku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...