Skocz do zawartości

Forumowy kalendarz 2010- zapisy


bociek

Winner is :  

41 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 454
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nie ma tam napisane "z wyłączeniem uczelni wyższych"? :mrgreen:
kapic1 przeczytałeś całość :shock: :wink: :mrgreen:
mi klikając już na sam link się odechciało, a co dopiero żeby coś przeczytać :lol: ale liczę na Was że jakby co przekażecie cenne informacje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomijajac ze: Widoczny niżej tekst jest nieaktualny. Od czasu jego opublikowania pojawił się inny akt prawny zmieniający w jakimś zakresie widoczny tu tekst lub uchylający ten akt...

 

§ 3. 1. W szkołach:

ferie letnie rozpoczynają się w najbliższą sobotę po zakończeniu rocznych zajęć dydaktyczno-wychowawczych i kończą się z dniem 31 sierpnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Wy wymyślacie z tymi artykułami, bociek_krakow pisząc:

Zgłoszenia będą przyjmowane do końca wakacji. Później wyłonimy finałową 15-tkę, która stanie do głównego konkursu.

oczywiście, że miał na myśli swoje wakacje, :mrgreen: które niedługo się kończą, ...więc i ja się już zgłoszę do konkursu :razz:

 

62647037.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak przegladam kalendarz na 2009 to wszystkie auta takie śliczne, wypucowane ładnie stoją i się błyszczą. Mi osobiście brakuje trochę błotka, jakiejś akcji :arrow: coś w klimacie ze stycznia.

 

No ale niech się wypowie szersze grono, zobaczymy. Robić mi tu odpowiednią ankietę ale już :twisted:

 

Arek otrzymałem zbyt mało "błotnych" fotek w dobrej jakości. Stąd większość zdjęć była robiona przez ludzi na poczet konkursu. Mam nadzieję żę podczas pojeżdżawek robicie duże fotki,

na pewno się coś wybierze do kalendarza.

 

 

oczywiście, że miał na myśli swoje wakacje, :mrgreen: które niedługo się kończą,

 

E tam. Ja mam cały czas wakacje :mrgreen:

 

Jeśli chodzi o terminy to im wcześniej ogarniemy konkurs tym szybciej dam do druku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o terminy to im wcześniej ogarniemy konkurs tym szybciej dam do druku.

 

 

To ja poproszę jeszcze raz, jasno. Czy "do końca wakacji", czy "im szybciej tym lepiej".

 

No i co to za "wakacje"? Myślałem, że uczniowie gimnazjum są za młodzi na prawo jazdy i subaru :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o terminy to im wcześniej ogarniemy konkurs tym szybciej dam do druku.

 

 

To ja poproszę jeszcze raz, jasno. Czy "do końca wakacji", czy "im szybciej tym lepiej".

 

No i co to za "wakacje"? Myślałem, że uczniowie gimnazjum są za młodzi na prawo jazdy i subaru :mrgreen:

 

Fotki do konkursu poproszę do końca wakacji-dla jasności do końca sierpnia.

Jeśli w miarę szybko dostanę materiały tym wcześniej zacznę składać kalendarz w całość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o terminy to im wcześniej ogarniemy konkurs tym szybciej dam do druku.

 

 

To ja poproszę jeszcze raz, jasno. Czy "do końca wakacji", czy "im szybciej tym lepiej".

 

No i co to za "wakacje"? Myślałem, że uczniowie gimnazjum są za młodzi na prawo jazdy i subaru :mrgreen:

 

Fotki do konkursu poproszę do końca wakacji-dla jasności do końca sierpnia.

Jeśli w miarę szybko dostanę materiały tym wcześniej zacznę składać kalendarz w całość

 

 

Dzieki, no to trzeba ruszyc w teren :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sugeruję, żeby w tym roku zrobic konkurs na najładniejsze zdjęcie Subaryny, a nie na najładniejsze auto. Co lud na to?

 

Wtedy na jeden miesiąc wystarczyłoby jedna fotka. Z resztą nie od dziś wiadomo, że najładniejsze zdjęcia motoryzacyjne nie przedstawiają tylko pięknego samochodu, lecz piękny samochód w zapierającym dech w piersiach otoczeniu :)

 

[ Dodano: Pon Lip 20, 2009 9:15 pm ]

takimi zdjęciami są wg mnie to wstawione przez Gabrysia oraz zdjecie Bembna wstawione przez Spamera. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może niech kazdy wkleja to co uważa za stosowne, a lud oddając odpowiednie głosy zdecyduje co chciałby w kalendarzu. Np ze 100 zdjęć zgłoszonych do konkursu głosujemy na 12

Może zrobimy kalendarz z podziałem na tygodnie a nie miesiące? będzie 50parę zdjęć! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie że możesz, ja bym nie dzielił na tych co juz byli i tych co jeszcze nie byli. Wybieramy najlepsze zdjęcia, imho dobry pomysł dał Than zeby to były ciekawe ujęcia, uchwycone dziwne momenty a nie tylko stacjonarne pozowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...