Skocz do zawartości

Forumowy kalendarz 2010- zapisy


bociek

Winner is :  

41 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 454
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

proponuje zacząć od wybory stylu tego kalendarza. W edycji 2009 większość zdjęć jest stacjonarna. Może by tak spróbować zrobić wersję bardziej dynamiczną, samochodów w akcji.

 

Zróbmy ankietę :mrgreen: (wiadomo że żaden szanujący się topic na tym forum nie może istnieć bez ankiety lub conajmniej listy :lol: ) gdzie do wyboru będzie wersja statyczna/rajdowa/mieszana kalendarza, zobaczymy czego sobie życzy vox populi i wtedy będzie wiadomo jakie zdjęcia wklejać jako propozycje. Może tylko ja jestem zboczony i wszędzie bym tylko subaraki w boczurach widział :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może by tak spróbować zrobić wersję bardziej dynamiczną, samochodów w akcji.
Co prawda tylko wolnyssak i kierowca niedzielny amator :mrgreen: , ale trochę dynamiki chyba udało się uchwycić :oops:

 

kop1.th.jpg

 

kop2.th.jpg

 

Ja wybieram wersję kalendarza mix np. jedno statyczne, a w tle coś z akcją :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak przegladam kalendarz na 2009 to wszystkie auta takie śliczne, wypucowane ładnie stoją i się błyszczą. Mi osobiście brakuje trochę błotka, jakiejś akcji :arrow: coś w klimacie ze stycznia.

 

No ale niech się wypowie szersze grono, zobaczymy. Robić mi tu odpowiednią ankietę ale już :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście brakuje trochę błotka, jakiejś akcji
Teraz wszyscy przekopują kompy w poszukiwaniu zdjęć z błotkiem :mrgreen: , a Ci co jeszcze takich nie mają to jadą upalać, co by z kalendarza nie wypaść :twisted::twisted::mrgreen: :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki termin zglaszania zdjec?
Zgłoszenia będą przyjmowane do końca wakacji. Później wyłonimy finałową 15-tkę, która stanie do głównego konkursu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...