Skocz do zawartości

Po przejazdzce X6


jimi77

Rekomendowane odpowiedzi

Więc tym bardziej nie rozumiem co FUKS chce osiągnąć przez tą dyskusję.

 

a tak się pewnie drażni :cool:

 

Jak miałbym do wybory STI 08 i BMW x330D , nawet chwili bym sie nie zastanawiał i wziął STI z całym jego "cięzkim" plecakiem

 

na tym forum to więszość tak powinna zrobić :!: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 83
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak miałbym do wybory STI 08 i BMW x330D , nawet chwili bym sie nie zastanawiał i wziął STI z całym jego "cięzkim" plecakiem

 

na tym forum to więszość tak powinna zrobić :!: :!: :!:

No proste :smile:

Chociaż ja bym STi 08 nie wziął...

Wolałbym kupić sobie EU STi '05 i resztę w coś sensownego zainwestować :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tym forum to więszość tak powinna zrobić :!: :!: :!:

 

ale niestety zauważam że to przypadek co raz rzadszy :oops: niestety :evil: . na takie , a nie inne postrzeganie marki ma niestety wiele wpływów począwszy od FHI, skończywszy na szarym zjadaczu chleba :twisted:

Ja za swoje rózne mody, eksperymenty i przeróbki w sti , pewnie bym kupił nowe EVO X i jeszcze by mi starczyło na jakiegoś parcha typu EVO 8 :twisted: do upalania, ale ja twardy jestem :idea::twisted: ( albo głupi :mrgreen: ) i nie kupie se EVO :idea: O :!: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ten samochód jest tak brzydki, że aż ciekawy. :cool: Generalnie lubię samochody, który ogólnie są określane jako brzydkie. :wink: Fajnie jest być w mniejszości. Szczególnie w erze globalizacji, kiedy większość wozów jest do siebie bardzo podobna.

 

Jak miałbym do wybory STI 08 i BMW x330D , nawet chwili bym sie nie zastanawiał i wziął STI z całym jego "cięzkim" plecakiem

 

na tym forum to więszość tak powinna zrobić :!: :!: :!:

 

Ja zrobiłem. :mrgreen: I nie żałuję. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW jest dobre ale w Europie............ nie w Polsce :idea: . Te auta po kilkuetniej eksploatacji w Polsce stawiają mega problemy, nieraz mechanicy w ASO dosłownie rozkładają ręce :roll: . Są tak naszpikowane elektroniką , że zaczyna to wszystko głupieć , podobnie jak w Mercedesie :roll: . BMW można kupić nowe, póki jest gwarancja , potem papa niech sie kto inny martwi :twisted:

No bo elektroniką mechanicy nie powinni się zajmować :mrgreen:

zwłaszcza, że elektronika we współczesnych autach już dawno wyszła z etapu płytki drukowanej z kilkoma scalakami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo elektroniką mechanicy nie powinni się zajmować :mrgreen:

no , niestety masz racje :roll: ale tych jak na lekarstwo, przynajmniej w Polsce w sieci BMW , sieć jest dość młoda, ekipa z łapanki :twisted: , na szkolenia trzeba wysyłac do Niemiec , oczywiście słono płatne, a przy kryzysie własciciel ASO tnie koszty i myśli jakoś to będzie i pętla sie zamyka :twisted: . Takie realia niestety :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy 330xd prowadzi się tak samo jak STi

Lepiej, to jest inny samochód.

czy ma taką samą charakterystykę silnika

Jak może mieć taka samą, przecież to inny motor, 6 cylindrowy, inne przedzialy obrotów, itd...

czy oferuje takie same możliwości daleko posuniętych modyfikacji mechanicznych

Po co poprawiać coś, co już dobrze zrobiono...

Więc tym bardziej nie rozumiem co FUKS chce osiągnąć przez tą dyskusję.

A jak myślisz? Próbuję wyjaśnić, że nie ma najlepszego auta na świecie. Są także inne dobre...

Macie audi, bmw, porszaki, itd.

Te także bedziecie negować? :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć trzeba przyznać że motory , szczególnie diesle robią fenomenalne , póki nowe oczywiscie :twisted:

jak wyjeżdżałem z ułęża ostatnio (niestety już po 6 kółkach ale on też już chyba się zmywał :???: ) to 320d miało 7 sekund w plecy :wink: wolę swój :cool: (320d ma chyba 170hp?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć trzeba przyznać że motory , szczególnie diesle robią fenomenalne , póki nowe oczywiscie :twisted:

jak wyjeżdżałem z ułęża ostatnio (niestety już po 6 kółkach ale on też już chyba się zmywał :???: ) to 320d miało 7 sekund w plecy :wink: wolę swój :cool: (320d ma chyba 170hp?)

Nie myl 320d z 320d lub 330d z końcówką xdrive... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy 330xd prowadzi się tak samo jak STi

Lepiej, to jest inny samochód.

Hah, ja raczej bym się spodziewał, że prowadzi się jak świnia w porównaniu do STi :smile: Do tego Xdrive, którego sami dealerzy często nie polecają... :roll:

czy ma taką samą charakterystykę silnika

Jak może mieć taka samą, przecież to inny motor, 6 cylindrowy, inne przedzialy obrotów, itd...

Diesel... :roll: Czyli pewnie pudding :neutral:
czy oferuje takie same możliwości daleko posuniętych modyfikacji mechanicznych

Po co poprawiać coś, co już dobrze zrobiono...

Zrobiono tak dobrze,że na pojeżdżawki za bardzo to się nie nadaje :razz:
Więc tym bardziej nie rozumiem co FUKS chce osiągnąć przez tą dyskusję.

A jak myślisz? Próbuję wyjaśnić, że nie ma najlepszego auta na świecie. Są także inne dobre...

Macie audi, bmw, porszaki, itd.

Te także bedziecie negować? :razz:

Zależy jakie modele, w tym przypadku 330xd ma się nijak do STi, nie ta liga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tez to ślepe wychwalanie 330xd jest bez sensu albo to jakas prowokacja. Uwielbiam obie marki, sam jezdze BMW ale nie przesadzajmy. 330xd jest na pewno super dupowozem i wierze, że prowadzi sie genialnie ale jakos nie widze go klepiacego STi na przyklad w Słomczynie. Inna sprawa, że jako konserwatywny fan w życiu niekupiłbym BMW z napędem na 4 koła, chyba że X5/X6 ale dla mnie BMW od zawsze było synonimem tylnopędnego auta o sportowym zacięciu dającego frajde z jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michael, przejedź się jednym i drugim na torze, to pogadamy...

xdrivami od 320d do 335i oraz x6, aby uściślić...

Trzymanko...

 

No dobra, teraz mnie przekonałeś... :mrgreen: Argumenty z serii "nie, bo nie" i "tak, bo tak" rządzą! A na koniec dowalić komuś, że nie ma argumentów - hurra :) co za nędzna dyskusja... Jeśli nie jechałbym w życiu żadnym z tych samochodów, to nie licząc pierwszego posta g... bym się dowiedział ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jeździłem żadnym z tych samochodów, więc niestety zostają mi tylko liczby...

 

Masa własna:

BMW 1710kg, Subaru 1505kg

 

Moc maksymalna:

BMW 245KM, Subaru 300KM

 

Maksymalny moment obrotowy:

BMW 520Nm, Subaru 407Nm

 

Przyśpieszenie 0-100km/h:

BMW 5.9 sek, Subaru 5.2 sek

 

330d xdrive doklepie imprezie; prawie każdej.Sprawdzone.

Subaru to dno. Cena porównywalna...

 

Znaczy się chodzi chyba o wygodę poruszania się po drogach? Bo tak patrząc na liczby, to na torze chyba byłoby ciężko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

330d xdrive doklepie imprezie; prawie każdej.Sprawdzone.

Subaru to dno. Cena porównywalna...

 

Nie ogarniam całego tematu.

 

330 xd, A4 3.0 TDi quattro i tym podobne to bardzo komfortowe, stosunkowo szybkie rodzinne samochody. Dodajmy do tego - drogie rodzinne samochody.

 

Jeśli chodzi o sens porównania do Subaru, to nie bierzmy pod uwagę Imprezy (tak jak większość tu zgromadzonych), tylko coś, co ma spełniać podobną, jak niemieckie auta rolę - więc Legasia.

 

Nie oszukujmy się, czy to Audi czy BMW czy też Mercedes nie posiadają w swojej gamie produktów czegoś, co chodź trochę przypomina swą charakterystyką Imprezę. Noo... może w ciągu ostatniego 1.5 roku sytuacja się zmieniła ze względu na....Subaru, które wprowadziło do sprzedaży "Lanosa", którego od biedy można by porównać do np: S3 bądź 130.

 

Jeśli porównujemy warunki jezdne 330xd, to należy je raczej odnieść do czegoś typu Legacy 3.0 Spec B.

 

Takie moje małe spostrzeżenie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie przestańcie karmić trola,człowiek tylko sie denerwuje jak to czyta :twisted: Jeśli to prowokacja to marna,jeśli nie to tym gorzej dla kolegi Fuks,ale pozwólmy mu trwać dalej w tym przekonaniu,niekarmione trole giną śmiercią naturalną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...