Skocz do zawartości

Najglupsza rejestracja


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

300C to bardzo fajne auto szczególnie na trasy. Ojciec jeździ takim 3.5 benzin, wiec i ja mam czasem okazje usiąść za kierownicą. Wieeelki w środku jest,

Wielki - owszem, ale za to tragicznie wrecz nieergonomiczny.

Jak mozna tak zle wykorzystac przestrzen?

 

Emerycka jazda w miescie = 16

Firma reklamuje 13.8

No i macie obraz... :(

 

hemi112 - mercedesa nie mieszaj do tego pojazdu.

 

Wyglad istotnie zwraca uwage. Sam sie interesowalem wersja kombi bo mam wspaniale wspomnienia po baaardzo obszernym Volvo 740 kombi. Wiec przygladalem sie nie tylko na ulicy....

Juz tak poza wszystkim to nikomu bym nie polecil samochodu firmy ktora notorycznie ma klopoty ze sprzedarza swoich produktow i swa historie znaczy kolejnymi bankrudztwami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kończąc temat 300C: widziałem wczoraj w Podgórzynie (byłem u chłopaków po graty do Subru) wynalazek pt.Kia Opirus (czyli koreańska wariacja na temat merca okulara),właściciel chciał się docenić i pozakładał znaczki 300C HEMI ,z Chryslera 300C :mrgreen:

 

-- So paź 01, 2011 2:19 pm --

 

 

 

-- So paź 01, 2011 2:50 pm --

 

a i coś pozytywnego czyli Forek pana doctora :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AR2R_K19DLA, ten wątek od jakiegoś czasu zrobił się tak przewidywalny i nudny, że już prawie nie chciało mi się go czytać.

 

Twój "PIERD" tchnął w niego nowe życie... :mrgreen: Myślę, że cała forumowa społeczność jest Ci wdzięczna za ten powiew świeżości... :mrgreen: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AR2R_K19DLA, ten wątek od jakiegoś czasu zrobił się tak przewidywalny i nudny, że już prawie nie chciało mi się go czytać.

 

Twój "PIERD" tchnął w niego nowe życie... :mrgreen: Myślę, że cała forumowa społeczność jest Ci wdzięczna za ten powiew świeżości... :mrgreen: :wink:

 

heh ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...