Skocz do zawartości

Najglupsza rejestracja


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie: czy absolutnie wszystkie indywidualne tablice rej. są wieśniackie i glupie?

Nie ukrywam, ze zastanawiam sie nad zrobieniem sobie takiej :wink: :grin: Niestety nie bardzo moge wpasc na jakis dobry koncept, no i nie chce zeby byla ordynarnie wiesniacka. Prosze wiec o wskazowki co miesci sie jeszcze w dobrym tonie, a co juz jest faux pas :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)strasznie debilne...

 

Kobieta za kierownica? :mrgreen:

 

Nie widze zwiazku... :twisted:.

 

droga Araquiel prosze nie mieszac mnie w te zdanko.zamieszanie w sprawie mesko damskiej wprowadzil kolega DEVLIN :mrgreen:

 

Milek czarny mercedes mial to BO NIE

 

Sykstus szczesliwie nie posiadam nissana z rejestracja BOLEK

 

mam za to mozliwosc za 200 pln odkupic rejestracje NINA i moze bym kupil i na czesc mojej corki zalozyl na radowke... :roll: :?: czy bedzie to swiadczyc o moim debilizmie :?: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam za to mozliwosc za 200 pln odkupic rejestracje NINA i moze bym kupil i na czesc mojej corki zalozyl na radowke... :roll: :?: czy bedzie to swiadczyc o moim debilizmie :?: :mrgreen:

 

Ale w ogole Verciu drogi przeciez kazdy moze sobie zalozyc na autko co chce i tak naprawde nam nic do tego :) Tez sie zastanawialem nad indywidualnymi, czemu nie, tylko z pomyslem.

 

Apropos pomyslu najnowszy Passat D5 ANITA ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...