Skocz do zawartości

Najglupsza rejestracja


devlin

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj widziany:

W0 SIVY

Dodge Challenger - czarny

 

Fotki niema, bo po co..

Lustrzanki pod ręką nie było, a tel. nie robi idealnych zdjęć. Więc, aby nie zostać zaraz zganioną - foty brak :evil:

 

Fotki nie ma bo się ręcami kierownicę trzyma :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dobrze by bylo gdyby dalo sie przeczytac informacje ktora ma zdjecie przekazac.

Rozumiesz?

Zobacz zdjecie zaprezentowane w przez qbutek

Rejestracja jest czytelna i to sie liczy.

 

Ktos tu bronil zdjecia teoria ze to nie forma ale tresc jest wazna.

Skoro tak, to Twoja uwaga o ortografii jest conajmniej nie na miejscu.

 

Z luzno obserwowanych watkow wydaje mi sie, ze "forumowa misja" TyrTyra to wynajdowanie mrowisk, wbijanie kijaszka i krecenie nim - czasami trafnie, acz bez sensu (bo czemu na forum ma sluzyc takie antagonizowanie z premedytacja?), czasami dubeltowo bez sensu.

 

Przyklad "czepniecia" sie Simonowego zdjecia nalezy do tej drugiej, podwojnie bezsensownej kategorii. Wszyscy jakos sobie bez trudu poradzili z "odszyfrowaniem" tablic Corvetty i TeTetki - zdjecie wpisujace sie jak najbardziej w kanon (nomen omen) watku fotek upolowanych spontanicznie, telefonem - tylko TyrTyr nie chce widziec w miare czytelnych numerow :shock:

 

Dodatkowo, przylapany z przymrozeniem oka na "ortografie" odwraca kota ogonem jak rasowy polityk :wink: Troche zenujace...

 

Rozumiesz? Boisz sie? :P:mrgreen:

 

Upolowany przy pobliskim torze Knockhill, S70LCN - stylizowane czarnym lebkiem srobki (czesty zabieg) na STOLEN:

 

2u3xu8i.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dobrze by bylo gdyby dalo sie przeczytac informacje ktora ma zdjecie przekazac.

Rozumiesz?

 

uwaga, cenzor zawitał do wątku :wink: :mrgreen:

 

Boisz sie?

 

 

kogo albo czego mam się bać :?:

Wlasnie nie wiem, dlatego pytam.

Ostrzezenie wystosowales........

 

 

PS. czyste szyby wplywaja na bazpieczenstwo..... :P

 

-- Śr wrz 05, 2012 5:19 pm --

 

Karpacz 02.09.2012.

pierwsza fotka dla wszystkich,druga dla tyrtyr'a,jakby na pierwszej tablic nie dojrzał :P:P 8)

 

-- Śr wrz 05, 2012 2:13 pm --

 

No i nauka nie idzie w las....... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dobrze by bylo gdyby dalo sie przeczytac informacje ktora ma zdjecie przekazac.

Rozumiesz?

 

uwaga, cenzor zawitał do wątku :wink: :mrgreen:

 

Boisz sie?

 

 

kogo albo czego mam się bać :?:

Wlasnie nie wiem, dlatego pytam.

Ostrzezenie wystosowales........

 

 

PS. czyste szyby wplywaja na bazpieczenstwo..... :P

 

-- Śr wrz 05, 2012 5:19 pm --

 

Karpacz 02.09.2012.

pierwsza fotka dla wszystkich,druga dla tyrtyr'a,jakby na pierwszej tablic nie dojrzał :P:P 8)

 

-- Śr wrz 05, 2012 2:13 pm --

 

No i nauka nie idzie w las....... :P

 

No nie poszła, już wiemy jak postępować z ludźmi specjalnymi. ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zenujacy jest Twoj wywodzik.

Masz problem z zaakceptowaniem sposobu myslenia odmiennego od Twojego?

No to masz powazny problem.

 

Wrecz odwrotnie! Bardzo lubie, jak ktos ma odmienny sposob myslenia od mojego i jestem w tym bardzo tolerancyjny.

 

Mam natomiast "problem" (a wlasciwie w aspekcie forum internetowego, to mnie to bawi) wtedy, kiedy ktos probuje na sile nazywac czarne bialym, albo z uporem lepszej sprawy nie widzi czegos, co jest ewidentnie widoczne. Nie ma to wiele wspolnego z odmiennym sposobem myslenia, chyba ze jest on az tak odmienny, ze do zludzenia przypomina brak myslenia.

 

Moja fotke bys chociaz pochwalil Naczelny Malkontencie, bo zacna przeciez. Obiektyw wytarty, statyw - stary! Nawet wykadrowane elegancko. I zdjecie na temat, normalnie kandydat do Pulitzera!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że też macie jeszcze siłę kopać się z trollem... :lol:

 

 

Oooo, Pan Dziedzic, etanolowy guru dal sie zwabic...... :mrgreen:

 

-- Śr wrz 05, 2012 8:57 pm --

 

 

Moja fotke bys chociaz pochwalil Naczelny Malkontencie, bo zacna przeciez. Obiektyw wytarty, statyw - stary! Nawet wykadrowane elegancko. I zdjecie na temat, normalnie kandydat do Pulitzera!

 

No widzisz, a jednak mozna jak sie chce. :D

 

PS. Z nagrodami trzeba ostroznie.. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziedzic_Pruski napisał(a):

Że też macie jeszcze siłę kopać się z trollem...

 

 

 

Oooo, Pan Dziedzic, etanolowy guru dal sie zwabic......

 

chyba trzeba włączyć ignora :idea: i wklejać co nam się pstryknie lub zapamięta 8)

ten forumowicz przypomina mi letko jedną wełnianą istotę z którą niestety pracowałem przez jakiś czas :( może zmienił nicka :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że też macie jeszcze siłę kopać się z trollem... :lol:

 

 

Oooo, Pan Dziedzic, etanolowy guru dal sie zwabic...... :mrgreen:

 

Definicja trolla:

Osoba stosująca trollowanie zwykle reaguje wrogo zarówno na próby uspokojenia dyskusji, jak i agresywne reagowanie na jego zaczepki, merytoryczna zawartość dyskusji ma zaś dla niego znaczenie tylko o tyle, o ile rozpala w dyskutantach negatywne emocje i przyczynia się do kontynuowania sporu. Sprawia to zazwyczaj takie wrażenie, jakby troll sycił się nimi. Najczęściej im więcej osób wpadnie w jego sidła i odpowie na jego post, tym bardziej wydaje się zadowolony. Znużenie dyskutantów objawiające się kończeniem dyskusji (patrz: EOT) lub też wrzuceniem go do killfile'a interpretuje jako odniesienie zwycięstwa.

 

:mrgreen:

 

viewtopic.php?f=12&t=155478&p=1664546#p1664546

 

Panie Dziedzic, wylgac sie probujesz.

Albo swiadomie dmuchasz w trabe tych co wode z muzgu staraja sie robic bo masz w tym interes.

Albo nie swiadom jestes szalenstwa ktore glosisz.

 

Poczytaj ile energi trzeba na wyprodukowanie litra etanolu.

No i oczywiscie porownaj z iloscia energi zawartej w litrze tego paliwa.

 

 

Zadałeś pytanie czy istnieje alternatywa. Kiedy tylko została Tobie przedstawiona okazuje się, że Tobie ona jednak nie pasuje.

Przekonałeś mnie - dalsza dyskusja z Tobą na ten temat jest bezcelowa. Miłego dnia. :mrgreen:

 

A potem już było tylko lepiej. 3:0 dla Ciebie, stary. Patrz: EOT. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Definicja trolla:

Osoba stosująca trollowanie zwykle reaguje wrogo zarówno na próby uspokojenia dyskusji, jak i agresywne reagowanie na jego zaczepki, merytoryczna zawartość dyskusji ma zaś dla niego znaczenie tylko o tyle, o ile rozpala w dyskutantach negatywne emocje i przyczynia się do kontynuowania sporu. Sprawia to zazwyczaj takie wrażenie, jakby troll sycił się nimi. Najczęściej im więcej osób wpadnie w jego sidła i odpowie na jego post, tym bardziej wydaje się zadowolony. Znużenie dyskutantów objawiające się kończeniem dyskusji (patrz: EOT) lub też wrzuceniem go do killfile'a interpretuje jako odniesienie zwycięstwa.

 

Wypisz wymaluj Dziedzic_Pruski i paru innych oszolomow.

 

Co do alternatywy;

- w wypadku klopotow z uzebieniem (klapiesz na lewo i prawo w nadzieji ze cos ugryziesz) alternatywa dentysty dla Ciebie, bedzie kowal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...