Skocz do zawartości

Chat na stronach SUBARU ?


Flipper

Kto wedlug Ciebie jest najlepszym kierowca roku 2003?  

23 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

szanowny flipperze!

czy cos da sie zrobic z tym czatem?czekam i uzbroilem sie w cierpliwosc.jak pisalem wbierzmy 2-3 dni w tygodniu(mozna codziennie )i spotkajmy sie ale najlepiej o stalej porze.

w ten sposob poznamy sie blizej z innymi uzytkownikami .

pozdrawiam duch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Możnaby też od czasu do czasu zaprosić kogoś znanego - np.: Pana Kuzaja.

Albo jakby się udało to np.: Solberga Pettera..... :twisted:

 

Myślę że to trudne ale możliwe...

Panie Flipperze.... Szanowna Dyrekcjo... Wszyscy Inni co nad nami forumowiczami murem stoicie...???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja bym proponowal skorzystanie z istniejacej sieci serwerow irc. Szczegolnie wygodnym jest polirc, ze wzgledu na mozliwosc zarejstrowania nicka, jak i zabezpieczenie kanalu przed przejeciem 8) No i mozna sobie zawsze sesje zostawic :roll: .

 

g.

 

ps.kanal subaru byl wolny, do czasu, gdy go zarejstrowalem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[

sieci serwerow irc; wygodnym jest polirc; mozliwosc zarejstrowania nicka; zabezpieczenie kanalu przed przejeciem ; sesje zostawic :roll: .
g.

 

Kochany !!!!!!!! tu są starcy i kobiety. Mow po Polsku, bo nie wiem czy to są przekleństwa takie co ich jeszcze nie znam ( nowości ) i czy mam się obrażać.

 

Siwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SIEC IRC - siec internetowych rewaloryzowanych cutafonów

POLIRC - tak jak władpol, polsrebro, polryb, polkru,indykpol, POLKOC - Polska Ku..ewska Obsluga Cudzoziemców. I tak dalej.

 

Rejestrowanie NICKA. Rozchodzi sie bynajmniej o rejestrowanie:

 

Narodowych Internacjonałów Cichodajek Kobiecych

Niezrzeszonych Inwalidów i Cwanych Kobietek

Niepewnych Innopocjonalnych Cichych Królewien

oraz

Niekoniecznie Inteligentnych Czatowników Kawalerskich

 

A zabezpieczenie kanału przed przejęciem - no ludzie to czysta skatologia, czyli nie pochhylać sie pod prysznicem.

 

Sesje zostawić, to ja nie rozumiem sam. Za trudne.Ze co, na studiach cos nie tęgo????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

hmmmmm i znowu bede na nie, a to z powodu takiego, ze wprowadzenie chat'u spowodowalo by przeniesienie sie ludzi na niego i dyskusje odbywaly by sie na chat'ie a nie na forum, w wyniku: forum by zamarlo lub znacznie zmniejszyla by sie ilosc wpisow, forum ma swoje zalety, moze komunikacja troche wolniej nastepuje, ale za to zawsze wszystkie informacje ma sie pod reka, nie zdaje sie (zwykle) tych samych pytan na ktore juz 10 razy padly odpowiedzi, mozna sie spokojnie bez pospiechu wypowiedziec, jezeli ktos ma pytanie, zdaje je i sprawdza dwa dni puzniej czy sa odpowiedzi, nie trzeba celowac az sie trafi ktos kto bedzie wiedzial na chat'ie a jak juz napisalem, wprowadzenie mozliwosci wymiany zdan w czasie rzeczywistym doprowadzila by do ograniczenia ilosci przegladajacych forum, zrobila by sie taka konkurencja we wlasnej firmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to widze odwrotnie: tak jak czat na lamach forum holek.pl czat upadnie po krotkim czasie bo nikt go nie bedzie uzywal :roll: . Owszem, bedzie sobie gdzies tam istnial, ale nie bedzie uzywany. Dlatego zaglosowalem na "nie".

 

 

Pozdrawiam,

Tidzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Moim zdaniem, TAK. Na forum zawsze można wrzucić posta jak się nie ma czasu czekać na odpowiedź, pozatym na naszym forum żadko się spotyka więcej niż 2-3 osoby. Na czacie mógłbym pogadać sobie z jedną z tych osób bez konieczności wymieniania wielu PM'ów.

 

CZAT tak, ale jako uzupełnienie z jednym threadem i mozliwościa otwarcia prywatnego kanału. nie wszyscy mają GG czy ICQ, tak zeby mozna było sobie pogadać.

 

Pozatym czasem pisze do kogoś odpowiedeź a on o tym nie wie na forum i zanim skończę to juz go nie ma. Wtedy musze czekac aż się znowu pojawi, wszystko OK jeżeli robię to na PM ale jak robię to na otwartym forujm, to okazuje się, że np : wraca po 3 dniach i na tym threadzie pojawiło się juz kilka odpowiedzie, na moje pytanie czy to na inne i osoba edo której pisałem juz nie zuważa moich postów.

 

CHAT umozliwiłby zminimalizowanie OFFTOPIC'ów. NP Opcja w CHATA tylko z forum, czyli w NP: invite user to chat, tylko przy jakims poscie na forum, nie jako oddzielna opcja ze strony SIP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...