Skocz do zawartości

SZKOŁA ÓCZY


Mikad

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 205
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Well... nie teoretyzuję, tylko sam zdawałem nową maturę i wiem jak jest - trzeba być tłukiem, żeby jej nie zdać. Oczywiście można się cieszyć i świętować, ale w dalszym ciągu matura jest banalna do zdania. Zwłaszcza prezentacja z polskiego. To już trzeba być uber matołem, żeby tego nie zaliczyć :mrgreen:

 

Stare matury było IMO znacznie trudniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stare matury było IMO znacznie trudniejsze.

ja tak dawno zadawłam maturę, że już prawie nie pamiętam :lol: ,

ale żeby się dostać na studia musiałam zdać 5 egzaminów :lol:

 

cieszyć się oczywiście należy, czemu nie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qóba, w calej Polsce wyniki sa o tej samej godzinie, to niemozliwe....

a to dlatego ERK na studia tak zamulają, akurat dzisiaj znalazłem natchnienie na jakieś studia uzupełniające, a wszystko na tych stronach się krzaczy bo maturzyści siedli :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w sumie dalej sie zalapuje do watku jako wieczny student 8lat minelo i 3 lata bronie sie przed obrona :oops::twisted:

hahhahaha nie jestem najgorszy.... ;)

ja od 2 lat się bronię... :twisted:

 

[ Dodano: Wto Cze 30, 2009 4:14 pm ]

Technik logistyk, kiedyś chyba będę :mrgreen:

a jak to się zostaje teknikiem logistykiem?

 

[ Dodano: Wto Cze 30, 2009 4:18 pm ]

To już trzeba być uber matołem, żeby tego nie zaliczyć :mrgreen:

albo na polskim nie trafić w klucz ;) kiedyś można było też mieć przejechane u polonistki/wychowawczyni, która akurat przez przypadek moją pracę sprawdzała i bardzo chciała swojego 'pupila' uwalić...Pozdrawiam Szanowną Prof. Iwę 4 Groźną :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieram się raczej na Uniwersytet Gdański i mam mały dylemat...

 

Składam dokumenty na Ekonomię, Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze, Zarządzanie i moooooże na Finanse i Rachunkowość.

 

Patrząc na zeszłoroczne progi dostałbym się prawie na wszystkie, ale nie wiem co wybrać.

Dotychczasowy plan był taki, że robię jakiekolwiek z w/w na UG a potem podyplomowe na SGH - rzeczoznawca majątkowy (wycena nieruchomości)/pośrednictwo w obrocie nieruchomościami i następnie licencja państwowa pośrednika lub rzeczoznawcy...

 

Mam teraz mętlik w głowie, bo czuję, że niedługo muszę podjąć decyzję, która będzie miała wpływ na dalsze życie, mało ciekawa sprawa :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na szczęście za 6 minut idę do domu...

 

Trzeba skończyć technikum logistyczne :razz:

hmm człowiek się uczy przez całe życie. to już nawet takie wynalazki są, jak technikum logistyczne...rzucisz mi jakiegoś linka do programu takiej szkółki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...