Jump to content

Recommended Posts

• Replies 13.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• naLeśnik

1848

• pmlody

1284

• Q-Junior

1003

• joanna7f

801

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Strach jeździć takim powypadkowym autem, na pewno ściąga a przy następnym wypadku rozpadnie się na pół

Zamknę się w sobie Ja umyje przed przyjazdem więc parasolki w dłoń hehe

O ja cieeee... ile Audi się doliczyłem... na Zemborzycką to przez 3 lata tyle nie przyjechało co tutaj w jeden wieczór...

Posted Images

No jasne że tak,ale o co Ci chodzi,że nie powinno się reklamować warsztatów,czy podawać cen usług?

Nie mam czasu siedzieć tyle przed kompem jak Ty i uczyć się na pamięć regulaminów,są ważniejsze sprawy na głowie, myślałem że uzyskam od Ciebie może jakieś cenne informacje skoro jesteś już takim doświadczonym forumowiczem, może dlatego z nikim się już nie spotykasz z forum...tak czy inaczej na razie pozdrawiam,nie obraź się na mnie,a co do regulaminu to nie jest święty tylko potrzebny tyle z mojej strony.

3 godziny temu, Adaśko napisał:

Nie mam czasu siedzieć tyle przed kompem jak Ty i uczyć się na pamięć regulaminów,są ważniejsze sprawy na głowie, myślałem że uzyskam od Ciebie może jakieś cenne informacje skoro jesteś już takim doświadczonym forumowiczem, może dlatego z nikim się już nie spotykasz z forum...tak czy inaczej na razie pozdrawiam,nie obraź się na mnie,a co do regulaminu to nie jest święty tylko potrzebny tyle z mojej strony.

Święta w sensie musi być przestrzegany...Uwierz wiem cos o tym...Podawanie czy tutaj czy na pw warsztatów innych niz Aso jest niezgodne z regulaminem i grozi ostrzeżeniem...Ot i tyle w temacie ;)

Wiec bez napinki...na spokojnie skoro uwazasz ze są tu bardziej doświadczeni forumowicze to im po prostu uwierz :D

W sumie masz rację sorry,ale na wielu tematach przewijają się różne warsztaty nie aso które są podawane przez forumowiczów tak czy siak,polecane lub nie także takie sarkastyczne odpowiedzi w stylu ja znam Aso też są bez sensu i po prostu prowokują,koniec tej bezcelowej konwersacji pozdrawiam Adaśko 

Edited by Adaśko
  • 3 weeks later...

Wpisz sobie na wyszukiwarce w Facebooku Subaru grupa Lubelskie :)

• 4 months later...

Cześć wszystkim... W odpowiednim wątku podpowiedzieli mi,  żeby do Was uderzyć z pomocą... Czy byłby ktoś tak miły mieszkający w okolicy Chełma i mógł dla mnie zobaczyć to Subaru? 

https://www.otomoto.pl/oferta/subaru-impreza-2-0-b-lpg-gaz-sedan-zadbana-z-niemiec-nie-wrx-ID6B605p.html#parameters

Trochę daleko mam... A podoba mi się nawet ;)

Z góry dzięki... Przy zakupie oczywiście odwdzięczę się... 

• 2 weeks later...

Zainteresowała mnie oferta komisu AMPCAR w Lublinie.

Ktoś z okolicy może podzielić sięopinią o tym miejscu ?

• 5 months later...

Czy  może ktoś z kolegów polecić jakiś serwis naprawiący/serwisujący motocykle /skutery - konkretnie chodzi mi o skuter  Honda forza 125. Konczy mi się gwarancja, a do ASO  Sokół mam średnie zaufanie -nie chodzi mi o mechanika ale o jakośc obsługi klienta - wiec chciałbym miec jakąś alternatywę. Poza tym mam dwie rzeczy do ewentualnej reklamacji ale zanim to zrobie chciałbym opinie z niezależnego zródła ? może ktoś coś podpowie ? 

• 1 month later...

To był naprawdę fantastyczny weekend, i świetna impreza... Ukłony dla organizatorów za doskonałe ogarnięcie tematu :thumbup: 

Subaru Klub Podkarpacie dziękuje za zaproszenie i wspólnie spędzony czas !! :yahoo: Pozdrawiamy... i do następnego razu !!

IMG_001.thumb.JPG.0b964533e0590293f994769d59de94f5.JPG

IMG_029.thumb.JPG.3e5b264bb1dc348fcb603a2527c3f9d0.JPG

Edited by Malyboss
  • Like 1
W dniu 20.05.2019 o 20:11, Malyboss napisał:

To był naprawdę fantastyczny weekend, i świetna impreza... Ukłony dla organizatorów za doskonałe ogarnięcie tematu :thumbup: 

Subaru Klub Podkarpacie dziękuje za zaproszenie i wspólnie spędzony czas !! :yahoo: Pozdrawiamy... i do następnego razu !!

IMG_001.thumb.JPG.0b964533e0590293f994769d59de94f5.JPG

IMG_029.thumb.JPG.3e5b264bb1dc348fcb603a2527c3f9d0.JPG

Bardzo miło było was gościć,:)ekipa się postarała :) dziękujemy za liczne przybycie,mimo burzliwej aury frekwencja dopisała.Serdecznie pozdrawiam w imieniu Subaru Grupa Lubelskie :)

• Thanks 1
  • 7 months later...

Cześć,

jest tu ktoś kto byłby chętny sprawdzić ze mną Forestera XT  '05 z Lublina?

Jestem nowy w marce, troche się boje, że umknie mi coś istotnego, jednym autem robie zazwyczaj około 20 tys km i zmieniam, a nie chciałbym trafić na kumulację wad fabrycznych i serwisu za połowę wartości zakupu

Będę wdzięczny za kontakt PW gdyby ktoś miał czas podjechać ze mną np w ten piątek na godzinkę do jakiejś stacji na podnośnik

Powitać,jeśli chodzi o Forestera,to daj jakiś link do niego,czy coś i ogólne informacje o nim,za ile od kogo itp.Ja w sumie mógłbym podjechać,ale zależy w jakich godzinach

Edited by Adaśko
  • 7 months later...

Cicho tu jakoś.

Okoliczne świnki często spotykają się na Lubelskich Klasykach Nocą pod Areną w każdy czwartek po 20.00 (w sezonie wiosna, lato, jesień)

Czasami w trzecią niedzielę miesiąca około siedemnastej Info jest zamieszczany tu:

SUBARU grupa Lubelskie

https://www.facebook.com/groups/849496385218316/

https://www.facebook.com/SubaruLifestylePL/

• Like 1
  • 3 weeks later...