Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

N:)a facebooku ale co mam wpisać bo szukam  szukam i słabo jak się nazywa grupa na fejsbuczku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Panowie i panie...Nie jestem nowy na forum ale w Waszym wątku na pewno...W związku z Tym najpierw napisze Dzień dobry bardzo wszystkim i od razu przejde do konkretów :P

 

Czy jest wsrod was jakas dobra duszyczka, która w sposob dosc mysle fachowy mogłaby mi pomóc w oględzinach i zakupie Subaru Legacy z Waszych okolic?

 

 

To nie pierwsze moje Subaru ale trochę boje sie, że znowu mnie serce przy zakupie poniesie...a później portfel sie otworzy i w domu bedzie piekło :D

 

 

Dzięki wszystkim za rady oraz pomoc ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać Wuem,myślę że na pewno byłby ktoś z naszej Lubelskiej grupy który ma takie subaru i by Ci pomógł,ale większość już tu sporadycznie zagląda gdyż na face wszyscy siedzą,a tak dokładniej gdzie to Subaru jaki dokładnie legasior?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Adaśko napisał:

Powitać Wuem,myślę że na pewno byłby ktoś z naszej Lubelskiej grupy który ma takie subaru i by Ci pomógł,ale większość już tu sporadycznie zagląda gdyż na face wszyscy siedzą,a tak dokładniej gdzie to Subaru jaki dokładnie legasior?

 

Tak do końca to nie wiem...Lokalizacja Lublin jest ;)

 

Szkoda, że wątek wasz umiera....i Wszyscy walą na FB :mellow:

 

Fajnie gdyby ktoś z wiedzą znalazl chwile w tą sobote i mi pomógł w zakupie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, pmlody napisał:

Wątek umiera bo stara gwardia nie ma już subaru albo(i) czasu na forum. A nowi... facebook, takie czasy...

Właśnie,tak jest jak napisałeś wszyscy tylko FB,a tak przy okazji kojarzysz może kogoś od naszych stron kto umie wyłączyć i anulować błędy podczas wykastrowania pompy wtórnego powietrza,oczywiście w jakichś normalnych kwotach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, pmlody napisał:

Nie wszyscy, tylko młodzi gniewni...

A co do obsługi serwisowej, to oczywiście że znam. ASO.

No tak tak tak hahaha dobre- ASO i wymajstrowanie błędu w sofcie za ok.700zł haa dzięki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...