Skocz do zawartości

Lublin spoty...


pmlody

Rekomendowane odpowiedzi

subarowicze z lublina pomozcie, kolejne ladne legacy z waszego miasta, czy warto??

http://moto.gratka.pl/tresc/17427917.html

Nikt Ci nie odpowie na to pytanie oglądając aukcje mimo,że jest z Lublina.

Na pytanie czy warto odpowiedziałyby fachowe oględziny,a te niestety kosztują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać Bartek1986 ! :)

 

Pozdro z dzisiejszego poranka dla Waraxe, przez którego stoczyłem się...... na nie ten pas co trzeba :D Wpadaj po zbiorniki, albo spot robimy u źródła i się napełni towarem.

 

Pozdrowienia również dla czarnego OBK, dwie świnki na lustrach, w Dąbrowicy, wczoraj rano ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Pozdro z dzisiejszego poranka dla Waraxe, przez którego stoczyłem się...... na nie ten pas co trzeba Wpadaj po zbiorniki, albo spot robimy u źródła i się napełni towarem.

 

To nie ja. Ale mimo wszystko pozdrów Olę :D. Po zbiorniki to Ty wpadaj, ale do BS, bo są już nowe do odebrania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

odpozdrawiam z miejsca pilota ...

no to cała familia na The Forum :)

 

prawie cała.... ;)

 

jest jeszcze "brzytwa w futerale"  :biglol:  i "tygrys w miniaturze" :biglol: , też czasami jeżdżą subarynką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać Bartek1986 ! :)

 

Pozdro z dzisiejszego poranka dla Waraxe, przez którego stoczyłem się...... na nie ten pas co trzeba :D Wpadaj po zbiorniki, albo spot robimy u źródła i się napełni towarem.

 

Pozdrowienia również dla czarnego OBK, dwie świnki na lustrach, w Dąbrowicy, wczoraj rano ;)

 

Powitać Bartek1986 ! :)

 

Pozdro z dzisiejszego poranka dla Waraxe, przez którego stoczyłem się...... na nie ten pas co trzeba :D Wpadaj po zbiorniki, albo spot robimy u źródła i się napełni towarem.

 

Pozdrowienia również dla czarnego OBK, dwie świnki na lustrach, w Dąbrowicy, wczoraj rano ;)

Dzięki i odpozdrawiam miałem mrugnąć długimi :P ale za póżno zobaczyłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

jest jeszcze "brzytwa w futerale"    i "tygrys w miniaturze" , też czasami jeżdżą subarynką

Junior coś zmajstrował?? :biglol: 

 

 

Rozumiem, że na pytanie, o której - mam sobie sam odpowiedzieć albo odpowiedzi poszukać ?

Bardziej elegancko będzie jak napiszesz do KK na FB, ew. na nr telefonu, który chyba posiadasz? ;)

 

I odezwij się do mnie na FB wieczorem.

 

PS. Czy ktoś z forumowiczów w najbliższym czasie nie wybiera się do Warszawy?? Mam parę rzeczy do przekazania stołecznym kolegom z Forum i byłbym wdzięczny (oni zapewne także) za nie wysyłanie ich (tych rzeczy) kurierem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Może i ofiarą nie padło Subaru ale myślę, że forumowa brać pomoże w razie czego.

Dzisiaj w nocy jakiś cwel ukradł mi z samochodu CB radio marki PRESIDENT Tommy ASC o numerach:10403805

Gdyby ktoś okazyjnie mógł kupić ładne i sprawne CB z gruchą lecz bez anteny, popatrzcie proszę po numerach bądź po prostu dajcie mi konkretną informacją. Za każdą konkretną informację stawiam dobrego browara. Jeśli ktoś bezpośrednio przyczyni się do znalezienia radia rzucam kasą.

 

Oprócz tego cwaniaczek ukradł:

panel do radia Sony (radio zostawił nietknięte, za trudne widocznie odłączenia kabli), rozgałęźnik do gniazda zapalniczki, kabel USB do telefonu, miernik do prądu, okulary za dyche, długopis i śrubokręt płaski.

Niech sobie to wszystko wsadzi w cztery litery, zależy mi jedynie na CB.

 

Pozdrawiam. Podaję swój numer telefonu w razie gdyby ktoś się na coś natknął. 697590040

Edytowane przez AdrianR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fak.

Muszę sie wyżalić

Jakiś śmieć mi dzisiaj pomiął błotnik w Forku.

Najgorsze jest to że nie wiem kiedy i gdzie a obleciałem z rana całe miasto.

Zorientowałem sie dopiero przed chwilą, na drugim końcu Polski na dodatek, jak rozpakowując auto i odkryłem że nie otwierają mi się drzwi pasażera. 

Kuźwa no. 

I jakby tego było mało okazuje się że minicasco z PZU akurat takich szkód nie obejmuje.

 

Doła mam i wkuxwienie na maxa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja...

Spędziłem 3h na samodzielnej regeneracji pompki spryskiwaczy reflektorów... I co? I dwa dni podziałała B)

 

 

Dziękuję za uwagę.

 

Operację można powtórzyć, podziała kolejny dzień - przerobione ;) Swoją drogą to dobre towarzystwo musiałeś mieć, bo samotnie to roboty na 15 min :P

PS. 50 zł "nowa"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No to i ja...

Spędziłem 3h na samodzielnej regeneracji pompki spryskiwaczy reflektorów... I co? I dwa dni podziałała B) .

 

 

Dziękuję za uwagę.

Operację można powtórzyć, podziała kolejny dzień - przerobione ;) Swoją drogą to dobre towarzystwo musiałeś mieć, bo samotnie to roboty na 15 min :P

PS. 50 zł "nowa"

Bo to była dokładna regeneracja, z dogłębnym poznanemu problemu. Dlatego podziałała na 2 dni, a nie na 1... :)

 

 

Bo to nie była regeneracja tylko operacja, która się udała, ale pacjent zmarł

 

Dokładnie tak. B)  

Edytowane przez Q-Junior
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...