Skocz do zawartości

Drodzy Forumowicze


Hubeeert

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

 

Chciałbym wszystkich powiadomić, że z dniem dzisiejszym rezygnuję z administrowania Forum Subaru.

Powód jest bardzo prosty - nie jestem w stanie wywiązać się z obietnicy pomocy przy naprawie plików The Forum co było jedną ze spraw, które obiecałem załatwić.

Moim zdaniem jest to jedyne wyjście bo skoro coś obiecałem i nie mogę tego zrobić należy się do tego przyznać i powiedziec sobie - czas na Ciebie.

 

Dziękuję osobom, które mimo gorącego i niefortunnego wejścia przekonałem do tego jak widzę administrację Forum. Dziękuję tym, których nie przekonałem bo krytyczne uwagi pod moim adresem były bardzo cenne dla mnie.

 

Pozdrawiam

 

Hubert "Hubeeert" Ciuruś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 63
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

(...) Moim zdaniem jest to jedyne wyjście bo skoro coś obiecałem i nie mogę tego zrobić należy się do tego przyznać i powiedziec sobie - czas na Ciebie (...)

meskie podejscie :idea:

 

pozdrawiam i zycze powodzenia,

Edward

 

 

p.s. nic to, "do trzech razy sztuka" - nie udalo sie za pierwszym razem, nie udalo sie za drugim, ale na pewno uda sie za trzecim (a moze i nie :mrgreen: ), tak wiec never say never...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koniec świata..forum trzeba zamknąć, Hubeeert, nie dał rady...

krytyczne uwagi pod moim adresem były bardzo cenne dla mnie.

no...fakt...dużo cennych uwag tutaj dostałeś :mrgreen::mrgreen:

 

powodzenia na kolejnych forach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

 

Chciałbym wszystkich powiadomić, że z dniem dzisiejszym rezygnuję z administrowania Forum Subaru.

Powód jest bardzo prosty - nie jestem w stanie wywiązać się z obietnicy pomocy przy naprawie plików The Forum co było jedną ze spraw, które obiecałem załatwić.

Moim zdaniem jest to jedyne wyjście bo skoro coś obiecałem i nie mogę tego zrobić należy się do tego przyznać i powiedziec sobie - czas na Ciebie.

 

Dziękuję osobom, które mimo gorącego i niefortunnego wejścia przekonałem do tego jak widzę administrację Forum. Dziękuję tym, których nie przekonałem bo krytyczne uwagi pod moim adresem były bardzo cenne dla mnie.

 

Pozdrawiam

 

Hubert "Hubeeert" Ciuruś

 

Hubeeert, nie pddawaj się, nawet Cię polubiłam :smile: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powód jest bardzo prosty - nie jestem w stanie wywiązać się z obietnicy pomocy przy naprawie plików The Forum co było jedną ze spraw, które obiecałem załatwić.

To znaczy nie masz czasu, nie potrafisz czy w ogole sie nie da i wyszukiwarka nigdy nie bedzie dzialala?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prima aprilis to był dwa miesiące temu :roll: :mrgreen:

 

Maćku, w twych wypowiedziach czuć wyraźną niechęć...chcesz o tym porozmawiać...??Może powinieneś podejść do całej sytuacji bardziej na luzie, z odrobiną humoru, postarać się humorystycznie wypunktować autora

rotfl, przepraszam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z dniem dzisiejszym rezygnuję z administrowania Forum Subaru.

 

Ale ozochozi?

o to że Hubeeert zrezygnował z dniem wczorajszym, a dziś ciągle jest żółty/pomarańczowy...forum cza zamknąć/podpucha/prowokacja

 

 

Hubeeert żartujesz teraz?

Hubeeert nigdy nie żartuje... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie potrafisz
Masz rację - ja nie potrafię tego zrobić a kolega, który obiecał mi pomoc wycofał się z niej.
w ogole sie nie da
Da się.
wyszukiwarka nigdy nie bedzie dzialala
Będzie - jak tylko zostaną naprawione pliki Forum.
podpucha/prowokacja
Nie - sam sobie nie moge zdjąć uprawnień. Musi to zrobić inny Administrator.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hubeeert nigdy nie żartuje...
raz Mu się zdarzyło :wink:
Ciebie nie ma, to jak mam Cię lubić
normalnie, najbardziej ze wszystkich :razz:
Musi to zrobić inny Administrator
to ja, to ja, ja mogę :mrgreen: :razz:

 

A na serio nawet Cię polubiłem, zdarzyłem dostać nawet paska :mrgreen: Może nie zawsze się dogadywaliśmy, ale generalnie nigdy do Ciebie nic nie miałem :wink: Myślałem też że zrobisz nam szukajke :razz: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostawcie chłopa w spokoju, nie chce to nie, jesteście nudni jak flaki z olejem, myślicie, że tylko on jeden umie rozdawać paski i stawiać krnąbrnych na baczność? Wróci Michael z banicji, może łyknie wakat.... :razz: dopiero będzie porządek :!: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...