Skocz do zawartości

Poliuretany STRONG-FLEX


STACHU

Rekomendowane odpowiedzi

STACHU, tych różnych flexów jest teraz cała masa i różne firmy to zaczynają robić ale ja bym wybierał te bardziej sprawdzone typu PowerFlex, bo przynajmniej wiadomo że wszystko pasuje i działa jak trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładałem u siebie zestaw regeneracyjny do łączników stabilizatora, mniejszy polibush (czy jak to się zwie) łączący łącznik z wahaczem ok, ten drugi, przy drążku staba był jakby za szeroki i trzeba było trochę rzeźbić :roll: , przy czym miałem nieoryginalne łączniki, może tu był problem. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Szanowni,

 

Czy ktoś miał styczność z wyrobami z poliuretanu firmy STRONG-FLEX?

 

Stachu, są bardzo OK. Twardziej, wytrzymalej i u mnie nic nie skrzypi (mowa o żółtych). Jak będą Ci zakładali to zwróć uwagę aby były obficie nasmarowane.

 

Pozdrawiam

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładałem u siebie zestaw regeneracyjny do łączników stabilizatora

Ja dokładnie to samo założyłem i jestem mega zadowolony, bo w połączeniu z AGX-em daje naprawdę dużą pewność prowadzenia w porównaniu do serii. Też założyłem żółtki i nie smarowałem niczym, co szybko zweryfikowały dźwięki - jak opisane wyżej :mrgreen: Raz posmarowałem bez wymontowywania (tylko popuściłem staba) smarem w sprayu i od ponad pół roku jest spokój z piskami. Zużycia na razie nie zauważyłem, więc polecam ze swojej strony jak najbardziej, no i nie wiem jak czerwone się zachowują, ale do zwykłej jazdy i okazjonalnych kjs-ów żółte wystarczają w zupełności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...