Skocz do zawartości

Cyna VIII o Puchar Kadrowej


raju

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wygrał Bryku co w sumie nikogo nie zdziwiło ale drugi był ..... tamtatam KUDŁATY

 

Wiesz - ile można się tłumaczyć, że coś jest nie tak ze sprzętem :twisted:.

 

Mi chyba naprawdę nikt nie wierzył, że legac był permanentnie zdefektowany - fakt, że ma napęd 3x4 stwierdziliśmy dopiero po poprzedniej Cynie, gdy mnie tak strasznie prostowało na prawym na torze, tym na prostą start-meta. Potem były święta, nic się nie działo w kwestii naprawy dyfra, legac odżył pod koniec stycznia. Potem był pamiętny KJS, gdy do 10. odcinka byłem drugi w klasie, mając przebłyski dobrej jazdy (pojedyncze odciniki wygrane z P. Tomaszkiem) aż zaliczyłem taryfę i potem już po rajdzie strzał kołem w krawężnik. Zmierzam do tego, że swoją dawkę goryczy już przyjąłem za sterami tego wozu.

 

A dziś - mówię szczerze - jestem szczęśliwy, bo wszyscy ci, którzy mnie spisali na straty, mają problem: albo muszą znaleźć sobie dobre wytłumaczenie, dlaczego mi poszło ( :arrow: "raz na rok to i kura pierdnie" :mrgreen: ) albo zacząć na nowo traktować poważnie :twisted:.

 

PS. Przemas dałeś do pieca - gratz! :cool: Na drugim oesie dostaliśmy od Ciebie bęcki tylko o 0,28 sekundy, więc uważam, że to niezły wynik :) Szkoda przepałowania na torze, bo mogłoby być nieźle, ale trudno, jeszcze zdążymy wygrać złote kalesony :mrgreen:

 

Michael - przeczytaj to, co napisałem wyżej. Trzeba swoją dawkę wpadek zaliczyć; nam jest o tyle ciężej, że przy naszej częstotliwości startów* takie wpadki bolą dużo bardziej :twisted:.

 

* wiecie, kiedy odebrałem legaca od lakiernika i jak bardzo byłem nim roztrenowany, tak że tym bardziej to drugie miejsce traktuję jako ogromny sukces :cool:.

 

O organizacji nie piszę, bo sam poszedłem do p. Kuby i mu podziękowałem i pogratulowałem za super organizację. Było bombowo! No i te słynne cynowe kiełbaski... :mrgreen:

 

UWAGA

 

Bardzo proszę o fotki naszego wozu. Dla mojej cudownej pilotki była to inauguracja (w tym miejscu: MEGA PODZIĘKOWANIA za super dyktowanie - ma dziewczyna talent 8) ), podobnie była to inauguracja dla legaca, bo tak naprawdę dopiero niedawno się nim poważnie zająłem, a wcześniej traktowałem jako niechciane dziecko z wpadki :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze piszesz wujek ;-)

 

Ja też dziękuję mojej pilotce, która zaliczyła swój debiut i - powiem wprost - spisała się bardzo dobrze. Na zapoznaniu było słabo, ale jak powiedziałem jaki błąd popełnia to później już było rewelacyjnie. Michu jestem z Ciebie dumny :)

 

Dla odmiany ja jadąc kiedyś KJS-a z kolegą sadziłem błąd na każdym odcinku i uważam, że pilotaż to ciężki kawałek chleba.

 

Jeszcze raz dzięki dla wszystkich - było zacnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq, Gtarki! Dałeś czadu..

 

A co do fotek... to ma duuuuuuużo (prawie wszystkie) z wyjścia na prostą startową podczas wolnych przejazdów.. :mrgreen: Nawet te takie gdzie były "momenty" ale tych nie zamieszczę.. :twisted:

Później poprzebieram zrobię jakiś fotoalbum i umieszczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak krótko, bo filtruję nalewkę... :razz:

 

Dzięki wszystkim, było bardzo fajnie. :mrgreen:

Fotki pokazuję tu: http://picasaweb.google.com/hotdog.moga ... directlink

 

 

Niestety padł mi akumulator w aparacie. :evil:

 

Lipa. Jak zawsze milion zdjęć, a jedyne, na których ja jestem to badziewne ujęcia jak jestem na prostej i jadę... prosto :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemeq wielkie gratki dla Ewy, Ciebie i Legaca ;) Teraz wygląda bojowo to i kierowca bojowo jezdzi :) aaa i dobrze, że zmieniłeś pilota bo ten stary nie dawał rady :mrgreen:

 

oczywiście gratki dla pozostałych zwycięzców. Szkoda, że nie mogłem być :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Organizacja oczywiście tip top. Dzięki dla p. Kuby i Andrzeja i oczywiście dla Kadrowej za kolejne edycję. Powoli już trzeba myslec o jubileuszowej 10 edycji :twisted::twisted::twisted:

 

Dzięki dla mojej żonki, że jej sie chce ganiac ze mną po takich imprezach :!: :cool:

 

Gratki juz składałem to teraz kilka pomyslów na gorąco.

 

1. Moim zdaniem próba Blue76 w tej konfiguracji nie nadaje się na kolejne edycję. Było bardzo ale to bardzo dziurawo, widziałem że sporo osób jechało tam bardzo wolno. Ja staralem sie iść pełną dzidą, ale w paru miejscach trzeba było odpucić bo auto chciało sie rozlecieć :shock: (moze zawias teina wtrącił tu swoje 3 gr :roll: :twisted: )

 

2. Byłem na delikatnych oględzinach tej nowej próby. Powiem tak, jeśli zostanie ona w jakiś sposób utwardzona (bez tego zrobi się to samo co na Blue76) to będzie to bajkowa próba. Dluga, kręta, o zmiennym rytmie. Rewelacja :!:

 

3. IMHO możnaby się zastanowić nad rezygnacją z zapoznania i dołożyć ta rundę do klasyfikacji i jechac ją od razu na czas, czyli byłoby wtedy 6 oes a to już daje pewne szanse na odrobienie jakiegoś ewentualnego błędu :arrow: K. Szymański złapał 5 sek na Giełdzie i mimo rewelacyjnej jazdy byl poza pudłem bo nie starczylo kilometrów.

 

 

Zreszta jakby nie bylo to i tak stane na glowie żeby znów się pojawić na kolejnej edycji :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa i dobrze, że zmieniłeś pilota bo ten stary nie dawał rady

 

Siela, radę może i dawał... tylko był pieruńsko ciężki :mrgreen:

 

qTi, dawaj wszystko (bez rozwodowych)

 

Się zobaczy... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja o wynikach sie nie będe rozwodził, gratuluje wszystkim zdobytych miejsc, w sumie zwyciestwo P. Tomaszka nie dziwi. Chciałem tylko powiedzieć co a raczej kto rzucił mi się w oczy w czasie pojeżdżawki.

 

- Beben, mega szacunek za Twoje umiejetnosci. Bawiłeś się na tym torze jak kierowcy RC dywizji 1 podczas Mistrzostw Europy. Swietne przejazdy.

 

- kierowca starego legaca kombi na blachach DKA. Widać, że auto ma swoje najlepsze lata za sobą ale to jak wrzucałeś go w zakręty i szedłeś bokami mówi samo za siebie !

 

- srebrny GT kombi, GT na blachach EPD (samochodzik), dwa GTeki sedany niebieskie/fioletowe (Bryku?) tez super jazda i świetne slajdy. Swietna była pogoń dwóch EVO za GT :shock: :mrgreen:

 

Sympatycznie też latało później białe EVO, świetnie widać jak fajnie steruje sie to auto gazem.

 

No i na koniec wyróżnienie dla Civica (KzysiekO) Jak zwykle swietna jazda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie podziękowania dla Pana Andrzeja i Kadrowej. :wink: Super impreza. :mrgreen:

Pozdrawiamy wszystkich spotkanych. Było nam bardzo miło. :mrgreen:

 

Szczególne gratulacje dla Przemqa. Naprawdę zrobiłeś świetny wynik. Brawo. Jestem pod wrażeniem. :wink:

 

Nasz wynik jest bardzo kiepski ale niestety tak to jest jak driver nie ogarnia. :sad: Ale cóż, może będzie lepiej na kolejnej edycji, mam nadzieję, że odbędzie się jeszcze w tym roku. :wink:

 

Ps. Specjalne podziękowania dla verta za bardzo cenne wskazówki. Szkoda, że nie mogłem z Tobą pojeździć przed startem Cyny, bo może byłoby lepiej. :wink: Dzięki verciu. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buncol555 dzieki, jazdy dowolne to dla mnie zawsze mega frajda. Czas sie juz nie liczy wiec im wcześniej wrzucony samochód, im dłuższy slajd tym lepiej :twisted:

 

Swietna była pogoń dwóch EVO za GT

 

Ja i większość obserwujących mam dokładnie odwrotne zdanie o tej sytuacji. Moim zdaniem głupota, ale dopóki nie zrobią innym kuku to w sumie nie moje blachy wiec mi to wisi :twisted:

 

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siela napisał/a:

aaa i dobrze, że zmieniłeś pilota bo ten stary nie dawał rady

 

 

Siela, radę może i dawał... tylko był pieruńsko ciężki

 

no to prawda, lekkości to mi niestety nie można zarzucić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beben, toteż byłem w szoku jak daleko od zakrętu zaczynasz składać auto, na prawde takie cos to tylko na rallycrossie widuje w dyw1 :!:

 

A co do pogoni... mowie z pespektywy widza, bylo chwilami goraco i bardzo widowisko jak na amatorska impreze. Oczywiscie bylo to bardzo ryzykowne ale kazdy z panow mogl w dowolnej chwili zrezygnowac i odpuscic robiac odpowiedni odstęp. Nie wiem czy zauwazyliscie ale EVO jechało spięte na okrąglo żeby tylko wyprzedziec GTeka a subarak ciągle bokami i przez to mitsu go dogoniały. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beben, toteż byłem w szoku jak daleko od zakrętu zaczynasz składać auto, na prawde takie cos to tylko na rallycrossie widuje w dyw1

 

nigdy bylem na zawodach rallycrossowych ale nie wydaje mi sie zeby az tak wczesnie sie skaładali bo straty czasowe na takej jeździe sa ogromne :!: , poza tym jadący na okrągło miałby ułatwione zadanie zeby sie wcisnąć. Ale tak jak mówie nie widziałem wiec moze sie myle :mrgreen:

 

Nie wiem czy zauwazyliscie ale EVO jechało spięte na okrąglo żeby tylko wyprzedziec GTeka a subarak ciągle bokami i przez to mitsu go dogoniały.

miśki trafiły na dosyć żwawo sie odpychającego gieteka to i miały problem :twisted:

 

IMHO wystarczy jeden lekko niekontrolowany obrót i auto siedzące na zderzaku w ciebie wjeżdża. Dlatego wielokrotnie spokojnie puszczałem innych przodm zeby mieć wiecej miejsca na wygłupy :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

- kierowca starego legaca kombi na blachach DKA. Widać, że auto ma swoje najlepsze lata za sobą ale to jak wrzucałeś go w zakręty i szedłeś bokami mówi samo za siebie !

 

:) dzieki .. miło czytać ..zasada jest jedna... jak wyniku nie da rady zrobić to trzeba zrobic show :twisted: ....zabawa przednia... pilotka moja jechała pierwszy raz.. i juz mnie meczy kiedy znowu :mrgreen:

gratki za organizacje i dla zwyciezców..:)

a ogolnie to postaram sie lepiej przygotować sprzętowo na nastepny raz i napsuć krwi co poniektórym :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie...dziekujemy za przybycie :idea: . Atmosfera rzeczywiscie rodzinna :mrgreen: Bylo to sympatyczne spotkanie forumowiczów :idea:

Ogladałem " jazdy dowolne" i uwazam , że jezdzicie szybciej ( nawet tymi slajdami :shock: ) od kierowcow rallycrosowych , których ogladalem tydzien temu na eliminacji Strefy ( zapomniałem jakiej :oops: ) Powaznie :idea::idea:

Proba Blue76 rzeczywiscie troche zbyt dziurawa dla niskich aut...ale jeszcze pare dni temu brana byla pod uwage "ta nowa 1860m"...no ale padalo....Skupiamy sie na utwardzeniu tej "nowej"...ale ciagle brakuje 0.5 mln euro.....jak ktos ma jakis pomysł ( na te 0.5 ) to śmiało ..prosze sie nie krepowac :roll: ....jakos sie dogadamy.. :mrgreen: Chciałbym , zeby na Cynie 9 ....juz byla gotowa :idea: Dziekujemy z Kadrowa Kubie Mroczkowskiemu ( swietnemu pilotowi w MP ) bo jak zwykle podolał.... :wink: , biorąc na siebie główne , najtrudniejsze zadanie zorganizowania wszystkiego na miejscu. :idea:

Kadrowa + AK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lipa. Jak zawsze milion zdjęć, a jedyne, na których ja jestem to badziewne ujęcia jak jestem na prostej i jadę... prosto :P

 

Bo tak jeździsz. :razz:

 

[ Dodano: Sob Cze 20, 2009 8:33 pm ]

a ze mnie jest tylko tył..

 

A tu przód. :razz:

 

P1010738.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No było gruba, aż za grubo :roll:

Kolejna znakomita Cyna :idea:

 

 

Antyk jest jednak prawie niezniszczalny i po działaniach blacharzy Capricorna i Siffa dalej zdolny do upalania :lol:

 

Dajcie wyniki... muszę sprawdzić gdzie Przemeq oszukiwał :wink: ... Wielkie gratki Mad Profesorze. Pokazałeś, że "odstawiony" Antyk nie służy tylko do lansu.

 

Pozdrawiam wszystkich.

 

Michael w końcu co pijemy?

 

PS Najlepszą próbą była ta, której nie było :wink: Już nie mogę się doczekać oficjalnego otwarcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...